Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada żony

Polecane posty

Gość gość
,,ale moze nie miec tego na komputerze ? a policja przyjdzie tez do mnie i co mezowi wtedy powiem" W takiej sytuacji nie przyjdą do ciebie. Zadzwonią, abys ty przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze masz racje w sumie nic nie trace gorzej juz chyba nie bedzie zdradzilam i teraz trzeba poniesc tego konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu swiata nie rob tego co ci kaze bo za moment uzyje innego szantazu. Nigdy sie od niego nie uwolnisz bo okazesz strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje jutro ide na policje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz 5-c lat zdradzam meza i jeszcze sie o tym nie dowiedzial ani nie domyslil, a ja mam super kochanka i z kazdego spotkania i wspanialego mnie wyruuchania jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz co wyszlo z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Mogę poradzić tak samo Idź na policję podaj dane szantazysty Po prostu zglaszasz sprawę Jeśli się wyda to nie masz nic do stracenia jedynie że się nie dałaś gnojowi zastraszyć A jeśli nie to masz życiową lekcję Powodzenia życzę. P.S. Policja nie może ujawnić osobą trzecim np.twojemu mężowi w jakiej zloszylas spr na policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie wracam policji przesluchowali mnie zadawali duzo pytan no ale juz po i maja sie przyjrzec tej sprawie zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dajcie spokój z ta policja to nie wypaliło byla u niego ta policja bo dzwonil do mnie w****iony wyzywal co ja im nagadalam i w ogole i powiedzial ze nie byl taki glupi zeby miec to na komputerze i nic nie znalezli i ze maz jeszcze dzisiaj sie o tym dowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sie nie dowie bo on juz sie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo powinnas muec na smartfonie aplikacje do nagrywania rozmów. Można byli przewidzieć że albo w rozmowie telefonicznej albo w rozmowie w cztery oczy powie jeszcze raz o tym że Cię szantazuje. I wtedy masz dowód,jak go samä nagrasz bo możesz zgodnie z prawem nagrywać rozmiwy w których uczestniczysz o mogą być one diwodami fla policji. czyli gość popełnia błędy bo mówi o szantażu, następnym razem miej zainstaliwana aplijacje do nagrywania rozmów telefonicznych i jak on dzwpni to je nagrywaj, a w przypadłku jaj wiesz że go spotjasz osobiście to wlaczasz wcześniej na telefonie aplikacje Dyktafon i wlaczasz minutę przed spotkaniem nagrywanie. kolejna forma obrony, to z xaleznosci od tego jak wygląda ten jego film możesz go oskarżyć o gwałt lub o to ze tamten sex był wymuszony ( alę to zalrzy id tego jak wygląda to nagranie) pamiętaj zainstaluj aplikacje do nagrywania rozmów i dyktafon i nagryeaj i proeadz tak z nim rozmowy by się nagralo to że Cię szantazuje. jakbys nagrała jego ostatnia rozmowę juz byś go miala i to łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego on chce w ramach szantażu? więcej sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chce seksu w wiekszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja meza nie zdradzam a ze ciipki nie pilnuje i porzadna kielbasa ja nie czestuje to zawsze szuka cos do jedzenia bo jest mloda i spragniona pozadnego kawalka wiejskiej dobrze uwedzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie nagrał zdrady i nie może jakby jej udowodnić, że się dokonała możesz po prostu powiedzieć mężowi, że wymyślił tą historię ze zdradą aby cię szantażować. Jeśli ma jakieś zdjęcia i może fakt zdrady udowodnić to niestety jak radzą inni najlepiej przyznać się mężowi (niezależnie jakie konsekwencje będą) a szantaż zgłosić na policję. Moim zdaniem jeśli ulegniesz i będziesz uprawiać seks za cenę spokoju zabrniesz bardziej a sprawa prędzej czy później i tak się wyda. Lepiej tłumaczyć się mężowi z pojedyńczej zdrady niż regularnego współżycia z innymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×