Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki laptop wybrać

Polecane posty

Gość gość
wejdź na media expert, tam masz niezły wybór i są często promocje więc znajdziesz coś idealnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał9
Jeśli chcesz, żeby laptop odpowiadał Ci jak najbardziej parametrami, to zobacz sobie ofertę w sklepie korzystneit.pl , przy zakupie możesz dostosować pod siebie podzespoły laptopa i wymienić je na lepsze za dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaDruk
W takim razie najlepiej będzie dla Ciebie jeżeli przed zakupem trochę lepiej poznasz propozycje laptopów na portalu http://www.wybieramlaptopa.pl/wybor-laptopa/53-dom gdzie masz listę laptopów które idealnie nadają się do pracy jak i spędzania czasu wolnego przeglądając różne strony dopasowane do twoich możliwości finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morwik

A czy widziałeś propozycje od Manty? Jeżeli nie to także polecam, bo znajdziesz u nich również dobrej jakości laptopy w niezłej cenie jak m.in MANTA 14,1"/X5/2GB/32GB/WIN10 który do prostych czynności oraz przeglądania internetu jest fajną alternatywą. U nas sprawdza się również jako pierwszy komputer dla dzieciaków, także jak będziesz miała okazję to sprawdź jak się dokładnie prezentuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

ja tez kupilam pare dni temu nowego lapka w media expert, ogarnelam wczesniej, ze jest promocja - po pokazaniu legitki uczniowskiej, dostaje sie pakiet office'a na rok za zlotowke. wiec wzielam moją corcie ze soba i sprawilam sobie prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika
Dnia 2.10.2019 o 22:32, Gość Iga napisał:

ja tez kupilam pare dni temu nowego lapka w media expert, ogarnelam wczesniej, ze jest promocja - po pokazaniu legitki uczniowskiej, dostaje sie pakiet office'a na rok za zlotowke. wiec wzielam moją corcie ze soba i sprawilam sobie prezent 🙂

u nich czesto sa fajne promocje, teraz przy zakupie laptopa jest drukarka za 1zl 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
Dnia 12.11.2019 o 20:18, Gość dominika napisał:

u nich czesto sa fajne promocje, teraz przy zakupie laptopa jest drukarka za 1zl 😄

daj linka jakiegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo
Dnia 17.11.2019 o 19:23, Gość olo napisał:

daj linka jakiegos

Wejdz na strone u nich i tam wszystkie promocje rozpisane, ajkie sa aktualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meo
Dnia 1.12.2019 o 19:38, Gość lolo napisał:

Wejdz na strone u nich i tam wszystkie promocje rozpisane, ajkie sa aktualnie...

dokladnie,na glownej stronie wsyzstko jak byk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2019 o 22:32, Gość Iga napisał:

ja tez kupilam pare dni temu nowego lapka w media expert, ogarnelam wczesniej, ze jest promocja - po pokazaniu legitki uczniowskiej, dostaje sie pakiet office'a na rok za zlotowke. wiec wzielam moją corcie ze soba i sprawilam sobie prezent 🙂

Czemu akurat tam? Przez promocję?

Dnia 12.11.2019 o 20:18, Gość dominika napisał:

u nich czesto sa fajne promocje, teraz przy zakupie laptopa jest drukarka za 1zl 😄

Tylko dla promocji tam kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2020 o 11:29, szymszym napisał:

Aktualnie jestem posiadaczką laptopa Lenovo i niestety ale nie jestem w stanie go polecic. Nie jestem z niego zadowolona z uwagi na to, ze laptop jest kiepsko wykonany oraz mam problem z jego dzialaniem. A mianowicie z serwisem gwarancyjnym, ktory nie działa tak jak powinien.

Witaj,

Właśnie usługi posprzedażowe mają kluczowe znaczenie w przypadku droższego sprzętu. Zakup urządzeń używanych wiąże się z niepewnością co do ich bezawaryjnej pracy. W przypadku nowego sprzętu zawsze obowiązuje gwarancja co daje pewność, że w pierwszych latach zawsze możemy skorzystać z bezpłatnego serwisu lub wymiany urządzenia na nowe - w zależności od wady.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2021 o 11:52, doris9 napisał:

Czemu akurat tam? Przez promocję?

Tylko dla promocji tam kupujecie?

Witaj,

Promocje są super, każdy chce płacić mniej - to normalne. Pamiętaj jednak, że przy zakupie elektroniki ważny jest także profesjonalny doradca, który w określonym budżecie dopasuje jak najlepszy sprzęt. 😉

Pozdrawiam

Jarek 

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, DoradcaOnliceKomputronik napisał:

Witaj,

Promocje są super, każdy chce płacić mniej - to normalne. Pamiętaj jednak, że przy zakupie elektroniki ważny jest także profesjonalny doradca, który w określonym budżecie dopasuje jak najlepszy sprzęt. 😉

Pozdrawiam

Jarek 

Doradca Online Komputronik

Ważne, żeby się nie nadziać i nie kupować czegoś tylko dlatego, że akurat jest na promocji. Taki sprzęt to nie nowa bluzeczka, którą co najwyżej rzucisz w głąb szafy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2021 o 18:09, doris9 napisał:

Ważne, żeby się nie nadziać i nie kupować czegoś tylko dlatego, że akurat jest na promocji. Taki sprzęt to nie nowa bluzeczka, którą co najwyżej rzucisz w głąb szafy 😛

Nie ma nic złego w promocjach, o ile nie jest podejrzanie niska jak na standardową wartość sprzętu. Wtedy powinna od razu zapalać się czerwona lampka że coś może być nie tak. 

Dnia 29.04.2021 o 06:36, DoradcaOnliceKomputronik napisał:

Witaj,

Promocje są super, każdy chce płacić mniej - to normalne. Pamiętaj jednak, że przy zakupie elektroniki ważny jest także profesjonalny doradca, który w określonym budżecie dopasuje jak najlepszy sprzęt. 😉

Pozdrawiam

Jarek 

Doradca Online Komputronik

Czy Wasz sklep świadczy taką usługę doradzania klientom ? Można to jakoś zrobić online ??

Dnia 29.04.2021 o 06:34, DoradcaOnliceKomputronik napisał:

Witaj,

Właśnie usługi posprzedażowe mają kluczowe znaczenie w przypadku droższego sprzętu. Zakup urządzeń używanych wiąże się z niepewnością co do ich bezawaryjnej pracy. W przypadku nowego sprzętu zawsze obowiązuje gwarancja co daje pewność, że w pierwszych latach zawsze możemy skorzystać z bezpłatnego serwisu lub wymiany urządzenia na nowe - w zależności od wady.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Jaki okres czasu zazwyczaj wynosi gwarancja na laptopy w Waszym sklepie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2021 o 22:38, Tisaneria napisał:

Nie ma nic złego w promocjach, o ile nie jest podejrzanie niska jak na standardową wartość sprzętu. Wtedy powinna od razu zapalać się czerwona lampka że coś może być nie tak. 

niekiedy promocje w sklepach są fikcyjne - na to też trzeba zwrócić uwagę

 

 

Dnia 30.04.2021 o 22:38, Tisaneria napisał:

Czy Wasz sklep świadczy taką usługę doradzania klientom ? Można to jakoś zrobić online ??

chyba każdy sklep z elektroniką swiadczy doradztwo chociaż na minimalnym poziomie

 

 

Dnia 30.04.2021 o 22:38, Tisaneria napisał:

Jaki okres czasu zazwyczaj wynosi gwarancja na laptopy w Waszym sklepie ??

myślę, że 2 lata jak na wszystko w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tymek69 napisał:

niekiedy promocje w sklepach są fikcyjne - na to też trzeba zwrócić uwagę

Co znaczy fikcyjne, że niby jest promocja a jak przychodzi do zakupu to już jej nie ma?

4 godziny temu, tymek69 napisał:

chyba każdy sklep z elektroniką swiadczy doradztwo chociaż na minimalnym poziomie

doradztwo online też jest jakimś rozwiązaniem, ale nie ma to jak pójść do sklepu stacjonarnie 

4 godziny temu, tymek69 napisał:

myślę, że 2 lata jak na wszystko w polsce

wydaje mi się, że to dość krótki okres gwarancyjny, chyba że sprzety się tak szybko starzeją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2021 o 22:38, Tisaneria napisał:

Czy Wasz sklep świadczy taką usługę doradzania klientom ? Można to jakoś zrobić online ??

Witaj,

Oczywiście, możesz skorzystać z doradztwa zarówno w naszych sklepach stacjonarnych jak i poprzez czat na stronie internetowej.

Dnia 30.04.2021 o 22:38, Tisaneria napisał:

Jaki okres czasu zazwyczaj wynosi gwarancja na laptopy w Waszym sklepie ??

Nasz sklep nie jest producentem elektroniki dlatego też respektuje warunki gwarancji producenta oraz obowiązującej przepisy w zakresie czasu jej trwnia.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2021 o 12:03, tymek69 napisał:

niekiedy promocje w sklepach są fikcyjne - na to też trzeba zwrócić uwagę

Witaj,

Jeżeli chcesz korzystać z prawdziwych promocji, które obowiązują każdego Klienta zapraszamy do naszych sklepów oraz na stronę internetową. Tam możesz zapoznać się z wszystkimi akcjami promocyjnymi jakie aktualnie obowiązują.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Doradca a czy prowadzicie jakiś program lojalnościowy dla Klientów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macbook miłością moją! Kocham ten komputer, kocham ten system ale jak zawsze są minusy:

- cena, to wiadomo, aczkolwiek jest równięz opcja najmu w autoryzowanych sklepach https://imad.pl/dla_ciebie/najem

- wybierz model z lepszą klawiaturą (warto poczytać, ja już się pogubiłam które są git a które nie)

- to nie jest sprzęt do grania - jak chcesz grać w gry to zapomnij. Może Simsy da radę

- M1 jest  ALE nie ma jeszcze pełnej kompatybilności softu firm trzecich

- i najważniejsze - to nie jest windows. Nie oczekuj więc od niego, by zachowywał się jak windows. MacOS jest naprawdę fajnie zrobiony, jest ... friendly ale jak damy mu się prowadzić a nie na siłę robimy z niego coś, czym nie jest.

Dodatkowe plusy:

- ogromna baza akcesoriów (naklejki, nakładki)

- integracja z iPhone / iPad / Apple Watch to w ogóle magia.

Największą różnicą MacOS od reszty lapków jest fakt, że system jest pisany 'pod' ten konkretny sprzęt. Nie pod milion konfiguracji, a pod dosłownie kilka opcji - przez to soft może wyciągnąć z hard więcej + chodzi lepiej. Nie ma też problemów z kompatybilnością (samego systemu, bo aplikacje zewnętrzne to inna bajka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macbooki są rewelacyjne - ALE są znacznie droższe od sprzętów o podobnej wydajności oraz wymagają przestawienia swoich zwyczajów z Windows. Warto wcześniej się pobawić i zobaczyć czy system odpowiada.

Pamiętaj, że Macbooków nie da się rozbudować oraz należy wybierać te z mniej felerną klawiaturą  😉

Motylkowa sprawia trochę problemów.

Patrz też na konfigurację z 8GB RAM. Na 4 da się pracować, ale jak włączysz za dużo kart w Chromie to będzie słabo.

Osobiście jednak uwielbiam prace na macbooku i nie zamieniłabym już go na żaden inny laptop.  Aktualnie korzystam z modelu https://ispot.pl/macbook-air-zloty Można zakupić w dwóch wersjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×