Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj facet nie mamochoty na seks

Polecane posty

Gość gość
Ja juz przestałam się starać :o To facetowi ma zależeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscgrr nie przeprawa. Przy lodziku jest w porządku. Nie przerywa jest zadowolony podniecony ale czuje ze to nie jest taki wzwód konkretny jak kiedyś. Jest twardy owszem ale tak jakby tam czegoś brakowało i na przykład zdarzało sie tak ze kiedy ja go w ten sposób postawiłam i chciałam seksu to nie chciał wejść. Po prostu opadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:25 zależeć to ma Wam oboje. U nas gdzies sie ta chemia zgubiła. Bez tego przecież sie nie da a ja nie mam pomysły jak to przywrócić znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma mnie facet w d***e to ja jego jeszcze bardziej. Przestan koło niego skakać to od razu zmięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce od mojego troche uwagi albo żeby mnie chociaż przytulil to też wiecznie zmęczony albo wymyslam :o O sexie to se mogę pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:27 ile masz lat? 20? Wlasnie z takimi idiotkami jak ty nie chce nam sie uprawiać seksu. Ciagle tylko wymagacie a od siebie nie dacie nic. Księżniczka sie znalazła. Niech Cie twój kopnie w tyłek moze wtedy sie nauczysz ze szacunek a nadskakiwanie to dwie różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety to tak jest. Ile lat można z jedną tą samą osobą? Miss Uniwersum może być i tak się wszystko opatrzy i przeje facetowi. Gość odmiany potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:57 ja jestem staroswiecka i jeśli facetowi nie zależy to kobieta ma sie ponizac nigdy w życiu. I czekam z miłą chęcią aż mnie kopię w ta d**e jeśli mnie w niej ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:09 :o facet odmiany potrzebuje ? A kobieta ? Że niby wy tacy wiecznie piękni i młodzi :o nam też się ulewa jak latami patrzymy na wasze obwisle jaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrr
Haha czyli sama masz odpowiedz. Nie chce tylko KLASYCZNEGO SEKSU-LODA CHCE. NIE PRZERWYWA. JUZ WIESZ GDZOE JEST PROBLEM?haha takie prozte. Obciagac mu mozesz ale seksu juz nie chce. Czyli sprawa jest jasna, kazdy facet to preferuje. Oni c**ek nie potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie mówiłem że kobieta nie potrzebuje odmiany. Bardzo często różne działania poza związkiem pomagają mu, bo pozwalają obiektywnie na niego spojrzeć i odnieść go do jakichś realiów. Niezależnie czy to kobieta czy mężczyzna podejmuje działania. Tyle że to prawda, która uwiera większość kobiet. Zbędny bulwers na tym tle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego ze kobieta uważa za poniżenie spraeoenie przyjemności swojemu facetowi. Seks oralny jest znany od zarania tylko pózniej to sie stało jakimś tabu. Do gość 11:28 rozumiem o co Ci chodzi i nie jestem tym zbulwersowana. Chyba gdzies podświadomie zdaje sibie sprawy z tego ze za chwile obije będziemy intensywnie myślec o seksie z kimś innym ale nie dlatego ze sie nie kochamy tylko dlatego ze po prostu jesteśmy ze sobą długo i nie ma tej adrenaliny. To jest nawet jakos przewrotnie zdrowe podejście ale chyba nie jestem na tyle dojrzała zeby dać ciche przyzwolenie partnerowi na zdradę nawet jesli to miałby być nic nieznaczący seks chociaz zdaje sobie sprawę ze to rzeczywiście mogłoby pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:10 tu nie chodzi o być staroświecka tylko nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety żyją w przekonaniu ze facet MUSI za nimi biegać i sie o nie starać kiedy one zachowują sie jak wielkie księżniczki. Bardzo często takie baby nic sobą nie reprezentuja i maja wybujałe mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwałabym To raczej szacunek do siebie i honor A nie mniemanie wybujale i nigdy nie zrozumiem ze to kobieta ma sie starac a nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kobieta naprawdę dużo od was nie potrzebuje trochę miłości i uwagi Ale dla was to i tak za dużo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starać to sie macie oboje. A jak ty nie masz na to ochoty to sobie kup psa i go wytresuj. Związek polega na partnerstwie a nie zadufaniu i pieprzeniu "bo ja uważam ze facet ma sie starać" z takim podejściem będziesz albo sama albo będziesz miała zwyklego frajera i pantofla którego i tak nie będziesz szanować. Takie księżniczki jak ty to trzeba za pysk trzymać twardo. Wobec takich nie chce sie starać bo jestescie małowarte i zakompleksione a próbujecie to przykryc wysoko uniesiona dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to właśnie oboje A nie tylko kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli utyl, ma slabe krazenie, przez co ma slaba erekcje i boi sie seksu. Rower to zla sprawa dla mezyczyzn, bo uciska prostate. Lepszy 2 godzinny spacer, silownia, moze jakis boks, czy krav maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kup mu tabletki w aptece: zen-szen, vit D3, cynk, magnez, ew. Potas i arginine. Niech je orzechy: maja duzo argininy, ktora jest prekursorem tlenku azotu (II), czyli dziala jak lekka wiagra. Niech je pomarancze, arbuzy i melony: maja cytruline, co dziala jak arginina. Niech je wolowine: vit. B12, wzmacnia uklad nerwowy i podatnosc na bodzce. Wreszcie: niech je ostrygi. Na swiezo lub gotowane w chardonnay: cynk stymuluje testosteron, dzieki czemu rosnie libido! Poza tym ruch, ruch, ruch! Wesprzyj go, z pewnoscia jest mu ciezko! Odpusc mu ze 2 tygodnie a miedzyczasie dieta, sport i suplementy. Dacie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:36 a jesli chodzi o witaminy to mozna kupić jakiś vigor na przykład? Czy lepiej oddzielnie? Moze rzeczywiście dieta jakas byłaby dobra. W zasadzie on sam mowi ze ostatnio ciagle jest jakiś ospały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnokk
Ale loda to chcetnie chce i juz nie odmawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak z zona ale wiem juz dlaczego Chcesz popisac na meil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne cemtrum czy vigor up nie dziala. To produkty zrobione przez ekspertow... Od marketingu. Czesto sa w nich mikroelementy co dzialaja antagonistycznie np. Miedzi i cynk. Potem wszystko co sie zazyje za godzinke ucieka.z moczem. Najlepiej brac oddzielnie mikroelementy, ktore sa schelatowane, czyli zwiazane koordynacyjnie z aminokwasami np. Prosta glicyna. Ladnie sie wchlaniaja i dzialaja. Przepraszam za zargon, ale jestem chemikiem i czesto szlag mnie trafia jak widze reklamy w tv. Cos takiego jak panaceum nie istnieje i bylo swietym graalem sredniowiecznych alchemikow. Najlepiej jednak, suplementacje wspierac dieta. Dieta,******* ewentualna suplementacja. Przy cynku warto brac tez magnez i poczciwa vit.B kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ocenzurowano mi slowo "ruch"??? Wygwiazdkowano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak maz jest ospaly to.moze.miec.malo.potasu. narzeka na mrowienie, lub dretwienie konczyn? Ewentualnie na lekka ich opuchlizne? Niedobor potasu. Wpakujcie sporo avocado do diety. Sam zrobilem dzisiaj sporo guacamole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby odżywia sie nie najgorzej. Owoce i warzywa je. To ja raczej jem ciagle to samo bo wielu rzeczy nie lubię. Wmusze w niego ten potas jesli trzeba :) mam nadzieje ze to jest przyczyna a nie kwestia tego ze traci mna zainteresowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z potasem trzeba tez uwazac, bo stanac mu moze rowniez serce. Niemniej, wmus w niego zdrowe produkty, suplementy i sport. Daj mu 2-3 tygodnie. Jednak jesli xhcesz efektu "na juz" to kup w aptece zen-szen i arginine plus jakis MenMag, czy inny magnez z cynkiem. Jednakze moim skromnym.zdaniem, wazniejszy bylby efekt dlugofalowy, anizeli dorazny. Nie przeszkadza to jednak w zakupie argininy, zen szenia i cynku. Powinien tez sobie zrobic morfologie i poziom elektrolitow, plus np. Poziom testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno. Nie bral on moze ostatnimi czasu lekow na alergie, badz czegokolwiek antyhistaminowego? To sa zabojcy testosteronu i libido. Jesli tak, to niech w pierwszej kolejnosci odstawi te leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol roku bez sexu a Ci jej doradzaja wiecej potasu buahahahahaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szkoly.marsz, ignorancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×