Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj facet nie mamochoty na seks

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Nazwałabym To raczej szacunek do siebie i honor A nie mniemanie wybujale i nigdy nie zrozumiem ze to kobieta ma sie starac a nie facet x W dzisiejszych czasach o seks naprawdę nietrudno ale kobiety nadal wykorzystują go jako walutę :D:D Szkoda że w dzisiejszych czasach nadal istnieją Kobiety które myślą że Facet ma się tylko starać a w zamian będzie miał seks i to do tego często dość marny, odrabiany jak pańszczyzna. Zadbany, zaradny Facet do późnych lat jest atrakcyjny dla Kobiet i sobie może przebierać do woli aż trafi na taką z którą naprawdę warto się związać. Moje dodatkowe spostrzeżenie jest takie że jak dbasz o kobietę, starasz się, dajesz jej wszystko to ona w łóżku staje się coraz gorsza i stawia coraz więcej granic. Czuje się wtedy pewnie i myśli że nie musi się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniemoge
A autorko dalej nie zrozumialas ze on po prostu woli loda i nie chce mu sie *****c? Masz witaminy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako mezczyzna moge powiedziec, ze lepsza jest o wiele w doznaniach milosc klasyczna, anizeli francuska, badz grecka. Wiec z pewnoscia to nie jest tak, ze my wolimy milosc francuska. Gdyby tak bylo, to zaplodnienie odbywaloby sie przez uklad pokarmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halloa
15:39 a mozesz cos wiecej napisac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się znudził? Spróbuj czegoś nowego, nie wiem, może nowej pozycji, albo jakiegoś gadżetu? czegoś, co odświeży Wasz seks i sprawi, że jemu znowu będzie się chciało. Sporo fajnych rzeczy znajdziesz na abcerotyki.com.pl, możesz też poszukać stacjonarnie. No i najważniejsze: nie załamuj się i nie bierz tego do siebie, prawdopodobnie w Wasze życie wkradła się rutyna, albo on ma jakiś problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie strasznie chce sie seksu jak moj wroci z roboty i drze morde i focha sie jak ksiezniczka.Zero zainteresowania moja osoba.Kobieta potrzebuje tez okazania ze nie jest obojetna dla swojego faceta.I odrobina okazania zainteresowania ,pomocy w byle czym nawet , zdzialalaby cuda w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrr
co nastepna ktorej facet nie chce chodzic do lozka?tepe baby ktore dalej nie rozumieja ze oni wola loda. po prostu nie chca waginalnego seksu. zapropinyjcie im anal i.loda-100% nie odmowia. bo to "hetero"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrrhhh
co nastepna ktorej facet nie chce chodzic do lozka?tepe baby ktore dalej nie rozumieja ze oni wola loda. po prostu nie chca waginalnego seksu. zapropinyjcie im anal i.loda-100% nie odmowia. bo to "hetero"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale dla nas, mezczyzn, seks waginalny jest najprzyjemniejszy! A jak da sie kobiecie kilka "O", to ma sie mega satysfakcje! Ze jest sie prawdziwym mezczyzna! Tak jak wczesniej pisalem, gosc ma problemy z krazeniem i brakuje mu czegos w diecie. Niech idzie na basen i "zabka" poplywa. Wzmocnia mu sie miesnie u nasady czlonka i przeplyw krwi w intymnych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie u siebie. To znaczy moj facet tez nie ma ochoty na seks. Kiedy zaczynam z nim na ten temat rozmawiać to on twierdzi ze ma w głowie to ze ja stałam sie zołza i jestem wredna i go ograniczam itd tylko wiecie co jest dokładnie odwrotnie. Jasne, zdaje sobie sprawę ze wina leży po środku itd ale właściwie każda nasza sprzeczka kończy sie jwgo obrażaniem i zawsze musi odwrócić kota ogonem tak zeby wina była po mojej stronie. Ja sie powaznie i staram i czasami mnie poniesie oczywiście ale potrafię przeprosić i na przykład kiedy on mi mowi ze jakies moje zachowanie jest wredne to staram sie to wyplenić a on ze swojej strony nie robi kompletnie nic i ciagle tym tłumaczy brak seksu. No sorry ale jesli każda sprzeczka w pewnym momencie polega na tym ze ja mowie cos merytorycznie a od niego słyszę powtarzanie moich argumentów ale kierowanych w moja stronę to chyba cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jestes dla niego wredna i opryskliwa bo brak Ci dobrego bunga-bunga? Wez mu to tak wytlumacz. Poza tym kuo mu zen szen do picia i arginine w tabletka i cynk chelatowany. Nie bedzie sie z Toba kochal, tylko Cie zerznie! Dieta, sport, suplementy. Pisalem juz o tym w tym temacie.jesli bierze cos antyhistaminowego np. Claritine, niech odstawi, bo to zabojcy testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakuj sie szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabaw sie z nim sex za pieniadze. Ja to lubie relacja klijent prostytutka. Zaproponuj mu sex nie musi sie myc oszaleje z podniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz ze nie próbowałam? Tłumaczyłam ze brakuje mi seksu i nic. Moge sobie pogadać. Kocham go ale juz mnie to zaczyna przerastać i częściej myśle o tym ze jak nie seks z nim to z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wez mu dodawaj na nieswiadomke do jedzenia jakies afrodyzjaki. Jako mezczyzna, nie rozumiem jak mozna nie miec ochoty na seks, a jestem juz pod 40stke. Mam siedzaca prace, ale sport i zdrowa diety z suplementami nie sa mi obce. Zmiencie tryb zycia. Jak wspominalem autorce tematu kilka dni temu: dlugie spacery, sport itp. Wasi chlopacy moga miec tez zaburzenia hormonalne od lekow, czy zlego jedzenia. Uderzcie sie w piersi: kiedy ostatni raz jedliscie dobrej jakosci owoce morza, orzechy, badz granaty? To wazne elementy diety! Czy skrapiacie salatki oliwa z oliwek z prawdziwego zdarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam? Poprawilo sie cos u Was? Wezcie sobie jeszcze, oboje, dla lepszego krazenia, koenzym Q10 i vit.E. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ma kochanke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może faktycznie brakuje mu jakiś witamin czy mikroelementów wypróbuj suplement diety Penistim bardzo skuteczny w tego typu przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie, choć poniekąd odwrotnie. Żona nie przepada za seksem, głównie z przyczyn zdrowotnych. Męczy ją, a mnie podobnie - świadomość, że ją męczę. I trwa to w jakimś zapętleniu od dziesięcioleci. Nasze życie płciowe to tragedia, lecz poza tym - jest dobrze. Nadal mi brakuje czegoś,a ostatnio nawet obdarzyła mnie wielkim zainteresowaniem Pani młodsza od Żony o 20 lat, ale nie odważyłem się jej skrzywdzić, zwłaszcza że mnie ostatnio bardzo potrzebuje. Z żalem potwierdzam, że seks to nie wszystko. Chociaż odwrotnie - byłoby miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×