Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam samotnej mamy

Polecane posty

Gość gość
bantit@o2.pl tu mozesz napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te wszystkie samotne mamy narzekajace na swoj los?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrozzy677
Autorze..masz racje..samotne mamy często są wierniejsze i bardziej wdzięczne za wszystko niz te wolne kobiety bo dostały od życia po tyłku,wiedzą co to trud samotnego wychowania i utrzymania dziecka i nie myslą o zdradzaniu,imprezowaniu tylko podchodzą do życia dojrzale i powaznie,często zależy Im na spokoju i stabilizacji...masz prawo szukać takiej kobiety jak chcesz,mysle że znajdziesz nie jedną fajną kandydatke na zyciową partnerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie kwalifikuje - mam jedno dziecko :classic_cool:, ciekawa jestem po prostu czemu ? nie możesz mieć własnych ? Argument o zdolności uszanowania tego co się ma przez samotne matki do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wazne jedno czy wiecej.Tak wychodze z takiego zalozenia ze takie kobiety sa wierniejsze i nikt mi nie wmowi ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ile minęło czasu od rozpadniecia się Twojego ostatniego związku czego powodem była zdrada ? Wiesz na co się decydujesz chcąc przygarnąć dzieciaka ? Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego powodem musi byc zdrada?Od grudnia jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok szukaj samotnej mamy ale takiej która daje sobie radę w życiu, czyli ma gdzie mieszkać, ma dobrą pracę, nie ma XXX kredytów jest zaradna i uśmiechnięta. Będziesz miał pewność że jest z tobą bo cię kocha, a nie jest z tobą bo będzie jej lepiej ekonomicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego powodem musi byc zdrada? X Pytasz serio ? Nie trudno się domyślić :classic_cool: Masz dzieci ? Masz z nimi jakieś doświadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam coreczke 5letnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że chcesz sobie podymać to udaj że masz więcej niż w rzeczywistości, powiedz że szkoda czasu na rok randek dwugodzinnych i od razu może się do ciebie wprowadzić i zobaczycie co z tego wyjdzie, materialistka od razu będzie "zakochana" i przez miesiąc będzie się mega starać , będziesz miał wysprzątana chatę, obiadki i każdy sex eksperyment jaki wymyślisz a niewiele stracisz bo będzie ci pokazywać że na kasie jej nie zależy. Potem papa dowodzenia i następna bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze jakie madre zyciowe rady,sam bym na to nie wpadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chate ogarniam sam i sam gotuje wiec przestan pitolic glupoty.Podstawa zycia jest praca,wiec to nie jest tak ze mama lezy i pachnie.przemysl co wogole piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie głupot i nie doradzajcie mu zle debile bo skrzywdzi kobiete i dziecko jesli nie mysli powaznie o związku..moze nie kazda samotna mama chce związku a poza tym nie musi uwieszać sie na facecie bo moze mieć alimenty i chodzic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm, dzieciak jest z mamą czy tobą ? Zdradziła Cię tak ? Może daj sobie czas zanim wpadniesz z deszczu pod rynnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradzila.Z matka jest corka,a poza tym te miejsce nie jest dobre do takiego typu rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdzi kobietę? Jak ta myśli że dorwała frajera i próbuje go zakręcić jedyną rzeczą jaką posiada czuli dupą, bo chcę mieć bankomat nie faceta i jej się nie uda to skrzywdzona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawą jest praca? Haha większość samotnych mam nie kwapiła się do niej bo mają dziecko, ona jest pracowita, chciała by pracować ale dziecko ma dopiero 8 lat, nie zostawi go pod opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiekszosc a poza tym pomysl logicznie 8letnie dziecko chodzi juz do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piszę to co słyszałem od samotnych mam, tak logicznie właśnie postępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Twojego dziecka jest samotna w takim razie ;) jest samotna matką, nie zdradzi, doceni :classic_cool: sorry ale najwidoczniej uprzedzona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest samotna i nie o zdrade chodzi.Kurwa zrozumcie ze zadnej zdrady nie bylomTo byly inne,wieksze cele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne matki to puszczalskie pasożyty,szukaj wolnej i bezdzietnej,nie rób sobie syfu w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorszego syfu juz nie moge miec wiec dzieki za dobra rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne mamy to dziury bez dna, opróżnią każdy bankomat doszczętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak on ma dziecko niech bierze dzieciatą ,tak najlepiej a kawaler dla panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest samotna i nie o zdrade chodzi.K**wa zrozumcie ze zadnej zdrady nie bylomTo byly inne,wieksze cele x oho, jakieś teorie spiskowe :classic_cool: i pewnie tutaj już nic szerzej nie napiszesz ? ciekawa jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazda samotna matka jest zla wiec przestancie pitolic takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×