Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wymyślacie scenariusze przed snem?

Polecane posty

Gość gość

Czy tylko ja tak mam? Zawsze przed snem wymyślam historię o wielkiej miłości, nie koniecznie o mnie, od zakochania do starości, taka historia trwa kilka tygodni. Myślę o tym przed snem. Czasem ta miłość jest tragiczna, czasem szczęśliwa. Może to dziwne ale już w dzieciństwie wymyślałam sobie jakieś bajki w głowie a potem scenariusze. Mam 31 lat udane małżeństwo i dzieci. Chyba coś jednak ze mną jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam, to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy.. Chyba jednak cos z toba jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem wałkuje dany wątek kilka razy a historia nie idzie do przodu, coś mnie zainspiruje i wymyślam już życie dla nowych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby czemu coś z nią nie tak? Ja robie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak robie i bardzo to lubie,to takie filmy w mojej glowie..odrragowanie po calym dniu,nie musze myslec o prozie zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak robie :D no teraz troche mi przeszlo bo jestem w ciąży i mam duzo do myslenia, ale czasem jak sie wkrecalam w jakas historie to az sie nie moglam doczekac jak poloze sie do lozka i zaczne fantazjowac :D pewnie to chore ale co zrobic. dodam ze ja tak chyba odreagowalam nieudany zwiazek i moje kompleksy, po prostu kreowalam sobie w glowie inny swiat, gdzie ja jestem inna, lepsza... no i jeszcze jedno, jestem DDA, a to moje fantazjowanie jest typowe dla tzw ,,niewidzialnego dziecka". a Wy macie jakies uzasadnienie czy tak po prostu sobie fantazjujecie? jestem ciekawa :D myslalam ze tylko ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem dda i robie tak od dziecka Po rozwodzie mi sie nasililo i pozwolilo przetrac trudny czas Nie robie tak codziennie,ale czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czesto wyobrazam sobie przed snem ze wygrywam w toto lotka, i mysle komu bym dala a komu nie dala, co bym sobie kupila itd i rozne sceny w glowie mam zwiazane z wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe tez tak mam :) juz myslam ze tylko ja jestem taka "inna ". Od dzieciństwa tak robię a obecnie mam 35 l .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wymyślam sobie historie ale tylko związane ze mną, np o miłości albo o tym, że wygrywam jakieś pieniądze, nie 6 w toto lotka, bo to już za duża kwota ale jakieś bardziej realne sumy i myślę jak bym żyła, co bym sobie kupiła, co bym innym kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tak miałam, ale odkąd powstały smartfony to zasypiam oglądając YouTube, dopóki mi się film nie zaczyna urywać i telefon leci mi na twarz, wtedy odkładam i zasypiam w minutę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wymyslam sobie różne sceny sadystyczne, morderstwa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymyślam sobie że ktoś mnie kocha do szaleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.58 Ja niestety tak nie mogę, muszę długo leżeć z zamkniętymi oczami, żeby usnąć a i jeszcze nie myśleć, bo przez te wymyślanie nie mogę usnąć ale jakoś same te historyjki do głowy wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myslalam ze cos ze mna nie tak.bo tez tak sobie wymyslam. ze spotykam swoj ideal przypadkiem. a mam meza i dziecko. chyba cos nie gra u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie zawsze myślałam że coś ze mną nie tak. Teraz mam udane życie. W dzieciństwie byłam ofiarą skrajnej przemocy fizycznej i psychicznej może to dlatego od dziecka uciekam w świat fantazji... Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo tyle że jeszcze prowadze szeptem dialogi miedzy bohaterami jak jestem sama w lazience pod prysznicem. Powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gościem z 17.16 Ja akurat pochodze z normalnej rodziny. Dla mnie to wszystko co wymyślam jest strasznie realistyczne jakby to się działo naprawdę, to jest takie przyjemne, że aż współczuje osobom, które nie mają bujnej wyobraźni, że nie mogą tego zaznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymyślam i nie wymyślałam... Pierwszy raz słyszę o czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jest bardzo miłe. O czym myślicie przed snem? Ja ostatnio o pewnym zimnym draniu, który oszalał na punkcie jednej kobiety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem braknie mi pomysły na te filmy i leżę i nie mogę zasnąć tyle dni dopóki coś mnie nie zainspiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam, najczęściej wyobrażam sobie siebie w różnych dziwnych historiach miłosnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem myślę o małżeństwie gdzie mąż bije żonę, w końcu ona znajduje odpowiedniego mężczyznę, który ją ratuje...a mąż postanawia się zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesteście nieśmiałe z natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo nieśmiała i dużo ludzi mi to mówi ale raczej nie jestem taką typową nieśmiałą osobą, bo takie osoby kojarzą mi się z tym, że są poważne, stronią od ludzi a ja lubię towarzystwo i imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem nieśmiała, ale również lubię towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale nie o wielkiej miłości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie wymyślam scenariusze osadzone w klimacie albo jakiejś książki albo filmu czy serialu. Ostatnio najczęściej w klimacie The Walking Dead. A najlepsze, że od czasu do czasu mi się to śni też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.26 Też myślę o TWD ale nie przed snem a w trakcie oglądania, myślę o tym jak bohaterowie by zareagowali, gdyby mnie spotkali, czy by mnie przyjeli, bo nie każdego przyjmują i jak poradziłabym sobie tam ze swoim 7 miesięcznym synkiem a jeszcze jak są w jakichś opałach to wyobrażam sobie, że to ja ich ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×