Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wredna_zakochana_baba

Dziewczyna Mojego Chłopaka...

Polecane posty

Gość wredna_zakochana_baba

Cześć, mam pewien problem, jak już widać po tytule, dotyczący byłej dziewczyny mojego chłopaka. Otóż sprawa wygląda tak: z moim chłopakiem jestem od kilku miesięcy. Poznaliśmy się na imprezie i zaczęliśmy się spotykać kiedy on miał jeszcze dziewczynę (o czym ja oczywiście dowiedziałam się jak już byliśmy razem). I to jest pierwszy problem, ponieważ boję się, że ze mną będzie podobnie. Słyszałam, że jak już raz się zdradziło to nie ma oporów za drugim razem. A drugi, ważniejszy problem jest taki, że nie mogę poradzić sobie z jego przeszłością. Otóż gdy zaczynaliśmy związek oboje byliśmy po "pierwszym razie". Na początku nie przeszkadzało mi to, że nie jest prawiczkiem. Kilkakrotnie opowiadał mi o swojej byłej, i to ja go prowokowałam. Mówił o niej negatywnie i zwykle mnie śmieszyło jej zachowanie, ale teraz jak o niej myślę to mnie krew zalewa. Wkurza mnie fakt, że kiedyś był jej a nie mój, że to z nią robił, a nawet to że się z nią kłócił. Denerwuje mnie każda chwila, którą ze sobą spędzili. Byli ze sobą 5 lat. Niby nie byli ze sobą szczęślwi ale mimo to, to szmat czasu. Zastanawia mnie czy on czasem wspomina miłe chwile. Czy za nią tęskni. To już jest obsesja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty bylas dziewica? Ilu mialas przed nim? po ile mieliscie lat? teraz to norma kilka kilkanascie kobiet / facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_zakochana_baba
Nie. Ja też nie byłam. Przed nim miałam jednego, ale nic nie znaczącego faceta. Wiem, że to hipokryzja z mojej strony, ale nic nie poradzę... A co do wieku to ja mam 20 a on 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie brzydkie cechy- spotykal się z Tobą, nim zostawił byłą (zdrada) -obgaduje byłą w niemiły sposób, śmieje się z nią (dziwne, że jakoś nie przeszkadzały mu te cechy wcześniej, przez 5 lat związku)' v Wiesz już, jak Ciebie potraktuje za kilka lat i jak będzie o Tobie mówił innej, choćbyś nie wiem jak dobra i kochana była dla niego podczas związku. Te dwie brzydkie cechy bardzo nieladnie o nim świadczą. Niedojrzały jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_zakochana_baba
Przypomniała mi się pewna sytuacja. On kiedyś założył pewną bluzkę. Powiedziałm że wygląda fajnie a on mi oświadczył że dostał te koszulkę od niej. Nie chciał jej ani wyrzucić ani nawet zdjąć. I mimo moich próśb wciąż ją nosił. Denerwowało mnie to niemiłosiernie... Wyrzucił ją dopiero po tym jak dostał odemnie inną koszulkę... To znaczy że nie chciał rozstawać się z przeszłością czy jak? I masz racje... jest niedojrzały i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dusiłaś go pytaniami na temat byłej to co miał mówić, miał ją wychwalać? Chce ci dać do zrozumienia że mu na niej nie zależy A jeśli chodzi o zdradę to nie podejmuję się obrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×