Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PiotrekR

buty robocze

Polecane posty

Gość PiotrekR

Witajcie! Poradźcie mi gdzie kupię ubrania robocze , chodzi mi głównie o buty . Zależy mi takie dobrej jakości , by zaraz się nie rozleciały . Polecicie jakiś sklep ? Czytałem niedawno że bardzo dobre buty robocze mają tutaj http://www.narzedziak24.pl/ochrona-bezpieczenstwo/buty-robocze.html kupowaliście od nich ? Ponoć rewelacyjne i mega trwałe są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spory wybór odzieży roboczej mają na www.ekohurt-sklep.pl Po za zwykłą odzieżą roboczą mają też w ofercie specjalną odzież ochronną I buty ochronne. Zamawiałem u nich i mogę powiedzieć, że ich ubrania są trwałe i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio w buty zaopatrzyłam się przez internet. Żaden sklep stacjonarny w mojej okolicy nie spełnił moich oczekiwań, więc padło na https://avacore.pl/buty-robocze-damskie i jestem bardzo zadowolona. Ładne, zgrabne a przede wszystkim solidne i wygodne. Radzę Tobie przyłożyć się do poszukiwań, bo od takich butów bardzo wiele zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polo

Ja zawsze wybierając buty robocze kieruje się zasadami, które opisane są w tym artykule: https://safety-service.pl/srodki-ochrony-indywidualnej/buty-robocze-sandaly-polbuty-trzeiwiki/

mają tam też fajny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia

Ja to zamawiam z Fastpol Invest i jak dla mnie to najlepszy producent. Zawsze wszystko przychodziło solidnie uszyte i wykonane z porządnych materiałów. Przynajmniej wiem, ze nie kupie u nich kota w worku. A buty też mają dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Dnia 26.04.2019 o 11:36, Gość wisnia napisał:

Ja to zamawiam z Fastpol Invest i jak dla mnie to najlepszy producent. Zawsze wszystko przychodziło solidnie uszyte i wykonane z porządnych materiałów. Przynajmniej wiem, ze nie kupie u nich kota w worku. A buty też mają dobre. 

No i piona bo ja tak samo. Jakos najlepiej nam podpasowały. Nie za drogo, a jakość naprawdę solidna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Też zamawiam z Fastpol Invest, ubrania są bardzo solidne, warto wydać pieniadze i nie żałowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkie rzeczy od  butów po cały strój roboczy znajdziesz na stronce glovex.com.pl Sprawdzony sklep, często z niego korzystam, czasem mają fajne promocję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub

Zdecydowanie fastpol invest! Lepszych nie znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invo
Dnia ‎15‎.‎07‎.‎2019 o 15:09, Gość Jakub napisał:

Zdecydowanie fastpol invest! Lepszych nie znajdziesz!

ubrania też bierzesz od nich? slyszalem ze jakościowo sa jednymi z lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanebi

Ma zarówno buty ochronne jak i odzież roboczą kupujemy z Elan Vital. Jakość nieporównywalnie lepsza z innymi, cena naprawdę przystępna. Buty są wygodne i solidnie wykonane, chronią stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacek

Polecam firmę FASTPOL INVEST. Dobra jakosc i niskie ceny, sprawdzają się na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Bardzo dobre " bezpieczne" obuwie na budowę można bez problemu kupić w tym sklepie z odzieżą roboczą w łodzi - DELTA BHP. W sklepie można również kupić apteczki oraz sprzęt php i ppoż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emir

U mnie sprawdziły się rzeczy od fastpol invest. Mają duzy wybór i niskie ceny, a ubrania sa solidne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
1 minutę temu, Gość Emir napisał:

U mnie sprawdziły się rzeczy od fastpol invest. Mają duzy wybór i niskie ceny, a ubrania sa solidne. 

JA UCIEKAM OD MATKI I WAS WSZYSTKICH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rig

Moja firma zaopatruje się w firmie fastpol invest - mamy stamtąd cały ubiór. Solidny, wytrzymały, także firma godna polecenia w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz kiepskiej jakości buty robocze to nic dziwnego, że jest się niezadowolonym. Zobacz sobie np buty Portwest https://www.optimumbhp.pl/Buty-PORTWEST-c2450  czy Uvex  https://www.optimumbhp.pl/Buty-Uvex-c2538

POLBUTY-ROBOCZE-UVE-2-S3-SRC-6508-2-ESD_

 

POLBUTY-ROBOCZE-Steelite-Lusum-S1P-HRO-F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie kupujemy sprzęt roboczy od firmy Fastpol Invest i jesteśmy zadowoleni. Jakościowo najlepsze nie tylko buty ale też ubrania robocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na bhpfast.pl można znaleźć dobre buty robocze, mąż od nich zamawia też odzież roboczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam zamawianie obuwia roboczego w hurtowniach internetowych. Bywa o wiele taniej i jest to wygodniejsze niż kupowanie w sklepach stacjonarnych. Ze swojej strony daję namiar na hurtownię Ferpol  - znajdą się tam ubrania oraz buty od wielu dobrych polskich i zagranicznych producentów. Jeśli nie będziecie wiedzieli co wybrac, polecam skontaktować sie z pracownikami sklepu, powinni doradzić co będzie tutaj najlepsze:

Ferpol Odzież robocza - BHP ul. M.C Skłodowskiej 98 96-100 Skierniewice tel: 46 832 80 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×