Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

kolega zabrał mnie nad jezioro samochodem marki tico

Polecane posty

Gość gość
czyli jednak odradzasz Przemkowi zakup tico? Szalu na dziewuszkach nie zrobi? Ale studzia powiedz czy lepiej jezdzic takim tico czy jezdzic rowerem lub chodzic pieszo? Moze i tylko tico ale juz jednak zmotoryzowany gosc a nie rowerem czy pksami jak frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety facet jeżdżący tico/rowerem/pksem jest wrzucony przeze mnie do jednego wora :O uwielbiam piękne samochody ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOSTAŁAŚ RENTĘ JUŻ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty cynik wypiertalaj ty biala psia kupo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODPISZ CZY MASZ RENTE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo 114
tutaj nie chodzi o auto , a o głupotę Facet jeżdzący tico to głąb , bo za podobną kase jak tico mozna kupic suzuki swift , który ma wiecej miejsca w środku i wcale nie jest kosztowny w utrzymaniu Bo mozna byc biednym , ale rozsądn ym ..a mozna być tez biednym baranem to nie dotyczy tylko biednych , ale i bogatych Ja widze często na ulicach auta , ktore sa dla mnie gównem i tutaj nie mam na myśli tylko tico.. stare Skody , stare BMW , mini coopery , - to samochody dla baranów widze na uliach tyle syfu ze glowa boli https://www.youtube.com/watch?v=2Z7z-cKTS4w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
Tutaj nie złodziej jest baranem , tylko właściciel , który kupił to g****o , które można ukraść w 30 sekund . POlska jest pełna baranów i gląbów https://www.youtube.com/watch?v=LjyQmkPqhis&amp Sam bardzo szanuje ludzi mądrych . Nie ma znaczenia czy jeżdzą rowerem czy innym pojazdem.. Bo koleś moze jezdzić rowerem , ale zyć przy tym jak p********yy k ról... mieć formę Rafała Majki , potrafić przebiec 10 km podczas gdy jakiś spocony śmieć ktory wyjdzie ze swojego starego auta nie przebiegnie 500 metrów bez zadyszki .. Tu własnie chodzi ze sa rozni kierowcy irozni rowerzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
czasem mozna nie miec nawet roweru , ale mieć swietną pozycję.. Tylko trzeba chcieć .. A nie tyko wóde chlać Wszystko sie wlasnie do tego sprowadza . .POzycja Ja mam znakomitą pozycję wyjsciową mimo ze nie mam nawet prawka .. Pytasz dlaczego ? Ano dlatego ze mam 2 domy po rodzicach .. I jestem ustawion jak p*********y sk****ysyn do końca życia nie musze pracować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
Pytasz dlaczego ? Ano dlatego ze mam 2 domy po rodzicach .. I jestem ustawion jak p*****loony niezwycieżonyy sk****yssyn do końca życia nie musze pracować hehe JAZDA ?!!! ROCK @ ROLL @!@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
przecież sam podbiłeś ten temat mój ostatni post był w 11 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 postów na temat jest więcej warte niż 1 post oderwany od tematu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia a takim hyundaiem coupe juz mozna by cie wyrwac? Takim bys pojechala nad jezioro? pokazywarka.pl/3ah0jt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia op********z mi gale ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz S. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tylko pytam
Studzia,a ile ty liczysz sobie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest złego w jeżdżeniu rowerem? Na głowę upadłaś? Pewnie masz obwisłe uda, rozstępy i celulit, bo tylko siedzisz dupą na kanapie. Wolę już być w tym worze o którym piszesz, ale przynajmniej zdrowo wyglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s. Możesz sobie uwielbiać, ale jak mawiał mistrz testo nie dla psa kiełbasa. Sama sobie zarób na piękne auto, a nie świecisz światłem odbitym od faceta. Jakie to puste:D Ambitne w c****j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto mowil ze ja jestem ambitna? :classic_cool: pusta tez moge byc jesli ci tak pasuje frajerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj widziałam we Wrocławiu malucha cabrio, biały, bez dachu ale z bajerami, fajne reflektory, felgi, 100 % tuning. Wsiadła bym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×