Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

Mój cudowny poranek do oceny

Polecane posty

Dziś mam wolne, ale mimo to wstałam o godzinie 6.30. Wykąpałam się, zrobiłam pranie, poszłam na zakupy do Biedronki. Namoczyłam ziarna soczewicy, bo dzisiaj będę robić obiad na dwa dni do pracy. Teraz pije se kawę i zaraz włączę disco polo. Około godziny 13 jadę do butiku na mały shopping. Później pojadę sobie za miasto nad jezioro, w wieczorem miałam iśc szukać męża na miasto, ale nie wiem jak będę się czuła i czy będę miała na to ochotę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzie to bym młócił bez opamiętania normalnie !!! i na koniec dupke wylizał mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden facet
dobry plan, zazdroszczę a ja ciagle na spontanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godz 6.30 to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lakszmi
Studzia,a mozesz zdradzic jaka potrawe robisz z soczewicy.Ja mam w domu ale nie wiem co i jak mam z niej ugotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ona ma około 40stki to ją chcę , może być starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis wrednego małpiszona
Ja bym mucil wrednego malpiszona orgazm za orgazmem orgazm za orgazmem mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prawie 26 lat czuby. Ja będę robiła soczewicę z cukinią i warzywami. Dodam koncentrat pomidorowy, pora, selera, marchewkę, pietruszkę, paprykę, cebulę, przyprawy. Może dorzucę makaron do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia bedziesz wstawiala obiadki do oceny tak jak smakosz? Zrob to plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis wrednego małpiszona
Ja bardzo chcialbym smazyc cukinie biorac wrednego malpiszona na blacie mmm cudowne gotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no Marlenka nie dawaj makaronu! Jedz sam konkret, nie zwiekszaj objetosci dania makaronem czy innym weglowodanowym zapychaczem jak to biedota robi... Wiesz, kilo kartofli i malutki kotlecik...:o az tak biedna jestes ze musisz stosowac zapychacze? Poza tym makaron do soczewicy kompletnie nie pasuje, jak juz to ryz by sie lepiej komponowal z tym daniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do blatu to nie sięgasz jedyny otwór na tw oja miarę przeszedłeś sraz i to dawno temu ale to nie było dla ciebie miłe zapewne ;-)))) bolało i ciągle cierpisz ...ehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dziś mam jeszcze wątróbkę drobiową :O zjem najwyżej z kaszą gryczaną i surówką z młodej kapusty, którą ubóstwiam :D dodaję tylko sok z cytryny, cukier, sol, trochę przyprawy koperkowej i olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis wrednego małpiszona
marlenka to bieda z nedza nie tak jak jej igor czlowiek obrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smakosz, mam ryz brązowy, moze byc? Stosuję zapychacze dlatego ze nie chce schudnąć od takiego jedzenia. Wrecz przeciwnie chce przytyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty samkosz wypiertalaj lepiej wąchać majtki swojego starego frajerze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis wrednego małpiszona
najlepszy zapychacz to sperma igora. Do tego sprawdza sie jako dressing na makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc Marlenko ale pamietaj ze brazowy ryz gotuje sie znacznie dluzej niz zwykly bialy, chodzi o to ze ziarna soczewicy lepiej beda komponowac sie z ziarnami ryzu niz z makaronem, smacznego Studziu! Daj potem foto, nie zapomnij o duzej ilosci ziol i ostrej papryki! Wiem ze lubisz na ostro:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszycie się, że ten debil od wróżki zembuszki na razie nie spamuje i można normalnie pisać na kafełe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis wrednego małpiszona
marlenka gdy je makaron to wyobraza sobie ze to glisty ludzkie igora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole do surowki dressing slodko-kwasny miod, sok z cytryny, oliwa z oliwek, sol, pieprz i swieze posiekane ziola bazylia kolendra oregano pietruszka cos z tych, ja to zawsze wrzucam w kubelek od blendera i blenduje to, wtedy oliwa sie zrobi puszysta cos jak majonez tyle ze bardziej plynne, ale jest wtedy taki fajny gestszy sosik ktory lepiej otacza warzywa w surowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis wrednego małpiszona
sperma igora z koperkiem i soczewica podana z makaronem mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to krva do chóója forum kucharskie ?? to jest kafe, forum dla psychicznie chorych straceńćów ludzkich, wydóópczać mi z tymi bazgrołami stąd!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi się zachciało makaronu ze śmietaną i z cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×