Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce zmienić ogrodzenie i pociągnąć siatkę dalej potrzebny geodeta

Polecane posty

Gość gość

Mamy stare ogrodzenie od strony jednego sąsiada chcemy ją wymienić i ogrodzie się dalej... tam gdzie siatki w tej chwili nie ma. Siatka ma jakieś 40 lat. Patrzyłam na geoportalu ze nawet mogę się przesunąć w stronę sąsiada ale tego robić nie che. Czy mogę wymienić siatkę i pociągnąć dalej.. ? Czy muszę wzywać geodete ? Sąsiad ogarnął ze coś się szykuje... i krzyczał ze powinnam się cofnąć do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwierdził że jak ja się głupio ogrodze to on nie będzie mógł przejechać kombajnem. My musimy się ogrodzic bo ciagle nam coś ginie ostatnio leżak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie ma słupków granicznych to trzeba wznowić granice. nie ma co się sugerować geoportalem bo z tym różnie bywa. Dlatego dla pewności geodeta się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ten leżak był zakupiony z 500+ to w tym był podatek też sąsiada i miał prawo go wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na podstawie geoportalu to sąsiad ma u mnie płot, jaka ty p**dnięta, typowe dla królic, geoportal ma być geodetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ? A nie może zrobić tego sąsiad jak nie będzie mu się coś podobało ? Trudno najwyżej zerwe siatkę jak będzie nie na moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko przez takich ludzi jak Ty i twój sąsiad sprzedalam dom i wróciłam do miasta. ludzie na wsi są okropni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzesz 500+ i jeszcze jesteś może gorliwą katoliczką i chcesz się małpo kłócić z sąsiadem, co za cholery w tym naszym kraju mieszkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal wam d**e ściska ze mam co ogradzac ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz dobrego geodety to spróbuj tu www.geo-graf.pl. Bardzo dobry fachowiec, miałem okazję z nim współpracować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geoportal nie jest miarodajny zdjęcie mogło być zrobione pod kątem, jeżeli masz kamienie graniczne możesz po nich zrobić płot jak nie to geodeta do wznowienia znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×