Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam jakieś 4/5 tygodnie temu uprawiałam "sex" z chłopakiem. Zacznijmy od początku. Chłopak doszedł na zewnątrz. Po 10 minutach oblizałam mu penisa (jakieś 3 ruchy) i postanowiłam usiąść. Zrobił jakieś dwa 3-5 ruchów trwało może to 20 sekund. Nie spuścił się. Od miesiąca już nie mam okresu z pochwy wydostaje mi się biały śluz. Czytałam na internecie i większość osób pisze, że zapłodnienie bez spustu do środka nie jest możliwe. Jest możliwość, że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak kupić test zamiast pytac ? Mozliwe jest praktycznie wszystko takze dyszke mozna poswiecic i sprawdzić zamiast klepać teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś tam plemniki mogły się ostać, wszystkich pewnie nie zeżarłaś. 5 tygodni minęło, spokojnie możesz robić test ciążowy. Jakby co, to już wyjdzie. Nigdy nie zrozumiem kobiet, które zamiast normalnie nasikać na test i poznać odpowiedź po kilku minutach zakładają temat na forum i jeszcze bardziej się nakręcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej, możliwe . Przecież penis nie był umyty, były na nim plemniki , a ty siadłaś więc możliwe że jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z piz.ą nie ma zabawy.Penis ją przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×