Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marzenka9113

Prezent dla nastolatka

Polecane posty

Gość gość
Może jakaś fajna planszówka? Zobaczcie sobie tę grę - https://www.hulahop.pl/rebel-imago-975140/ . Warto kupować młodzieży takie prezenty, które nie są związane z elektroniką, bo tych to młodzież w dzisiejszych czasach ma zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaN43
Wybor jest bardzo duży, jednak ciężko wstrzelić się w punkt :) Ze względu na zbliżające się święta sama zastanawiam się nad zakupem elektrycznej hulajnogi Scooter X2 Xiaomi dla syna. To też prawdopodobnie spowoduje, że coraz częściej będzie chciał wychodzić na zewnątrz, a nie spędzać cały wolny czas tylko przy komputerze. Znalazłam fajna ofertę w sklepie www.aze.com.pl i prawdopodobnie w końcu się na nią zdecyduje. Co sądzicie o tym pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem na prezent dla nastolatka będzie jakaś elektronika - powerbank albo słuchawki bezprzewodowe. Mój syn biega z Camry CR 1146, mają bardzo młodzieżowy design i nie są drogie, także pomysł w sam raz na zmieniające się potrzeby naszych pociech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collosal
@gość racja, elektronika i gadżety chyba najmocniej przemawiają do młodzieży, zwłaszcza to, czym można się lansować. Ze słuchawkami bezprzewodowymi jest tak, że zazwyczaj są całkiem drogie niestety. Ale akurat te Camry CR 1146 są chyba w przystępnej dosyć cenie :) sama się zastanawiałam ostatnio, czy by ich swojej pierworodnej nie zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gry planszowe, elektronika i gadżety, chyba to teraz znajduje się w centrum zainteresowań "młodych. Ja mojemu ostatnio zakupiłam dwie rzeczy: kartę podarunkową z doładowaniem do jednej z jego gier (WoW) i słuchawki bezprzewodowe (rzucone już w eter Camry CR 1146, budżetowe, ale młodzieżowe bardzo). No i młody zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versa
@gość Mój Pierworodny też dostał Camry CR 1146. Chciał bezprzewodowe słuchawki, ja z kolei nie chciałam wydać na nie połowy pensji, także to było wyjście kompromisowe, i chłopak był zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@versa Przyzwoicie trzyma w nich bateria? I czy bezproblemowo łączą się z urządzeniami mobilnymi? Kiedyś wpadły mi w oko te Camry CR 1146, ale wydały mi się troszkę zbyt tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versa
@gość Są solidnie wykonane i bateria chyba nieźle trzyma - Młody nie narzeka. A generalnie jak to nastolatek, narzeka bardzo często ;) Camry CE 1146 to chyba taki model troszkę dedykowany młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś nietypowego? Na przykład taka deskorolka https://www.al.to/p/403201-deskorolka-elektryczna-yuneec-e-go2-niebieska.html ? Jest lekka, solidnie wykonana a sterowanie jest bardzo intuicyjne. Bardzo fajnie wygląda a przy tym na naprawdę długo da się jeździć na jednym ładowaniu :) Poza tym chyba też lepszy prezent który zachęci go do spędzania czasu na świeżym powietrzu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gry planszowe (Battlestar, X-com), gry na PC/konsolę, ewentualnie właśnie gadżet (wspomniane słuchawki Camry CR 1146 są bardzo fajną, budżetową opcja, zwłaszcza zielone). Ogólnie polecam zainwestować w multimedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nastolatka? To dmuchaną lalke mu kup pewnie juz za d****i siemrozgląda i ma posciel całą w kisielu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

A moze coś innego niz zawsze? proponuje wykupic jazdę samochodem sportowym jako pasażer 🙂 swietna zabawa,przygoda i nowe doswiadczenie no i bedzie miał czym sie pochwalić przed kolegami 😉 na pewno zainponuje reszcze faktem ze jeździł np ferrari czy lamborghini 😄 kupilam takie cos swojemu synwi ,lat 10 i byl przeszczesliwy! znalazłam firme w necie która organizuje przejazdy sportowymi samochodami po 15 torach w Polsce i maja bardzo duzy wybór aut wiec każdy znajdzie cos dla siebie. Można jeździć i jako kierowca i jako pasazer 🙂 swietna sprawa na prawde. Prezent inny niż wszystkie! Polecam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam nastoletnią córkę i ona chciała, żeby na jej urodziny zabrać ją na lot do tunelu aerodynamicznego. Nie wiedziałam co to jest, ona mi filmiki pokazała no i pojechaliśmy do Leszna. To bezpieczna rozrywka więc nie miałam czego się bać. Kilka filmików jej nagrałam jak lata to pózniej koleżankom się chwaliła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczyńska

Może glośnik bezprzewodowy? zobacz sobie ten jest spoko z Xblitz Loud, dobra jakosc , dwa 5 watowe głośniki, duzy zasięg. nasza córka zadowolona z prezentu https://xblitz.pl/produkt/bezprzewodowy-glosnik-bluetooth-xblitz-loud/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Pomocy! Czy zegarek xonix to dobry prezent na dzień dziecka dla 10 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Na pewno jak zajrzysz do .allebajery.pl/ możesz liczyć na to, że różnych małych gadżetów znajdziesz sporo. Można powiedzieć, że specjalizują się właśnie w sprzedaży takich różnych propozycji i stale poszerzają swoją bazę produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wmox

A może coś bardziej pobudzającego kreatywność? Laptop to nic takiego, zaraz się znudzi i będzie chciał nowy, a jakiś instrument, np. gitara może zapoczątkować pasję. Mi w Riffie pomogli wybrać gitarę dla początkującej osoby i powiem Ci tak, że mija rok, a on się naprawdę w to wkręcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaya

Ja zdecydowałam się kupić synom grę FIFA20 w przedsprzedaży Media Expert - sportowa rywalizacja lub kooperacja, zero agresji i dużo zabawy :) Lepsze to niż jakieś zabijanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan

Zdecydowanie łatwiej kupuje się prezenty mniejszym dzieciom. Ja mam problem  pomysłami odkąd moja chrześnica skończyła 12 lat. Pomyślałam że na gwiazdkę kupię jej smartwatcha bo wiem że jeszcze nie ma. Mój syn dostał na komunię Garett GT13 i jej też chcę kupić z tej firmy może coś tańszego się znajdzie. Patrzyłam już trochę i wiem że mają duży wybór w przystępnych cenach. Mam nadzieję że będzie to trafiony prezent 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Wszystko zależy ile lat ma ten nastolatek 😉 ja dla brata 16 letniego kupiłam zestaw kosmetyków Masveri. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Zastanawiam się co kupić chrześnikowi na urodziny i szukam inspiracji w internecie. Chyba się zdecyduję na długopis 3D garett bo to taka kreatywna zabawka a młody ma zdolności plastyczne więc się przyda. Cena przystępna jak za taką rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka

Ja uważam, że zawsze dobrym pomysłem na prezent jest książka. Młodzież teraz mało czyta, być może dzięki prezentowi się do tego przekona. Mi w ręce wpadła książka ,,Droga w nieznane". Wydaje się, że jest to ciekawa propozycja dla nastolatki, która szuka jakiejś romantycznej historii 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty znasz najlepiej swoje dziecko i wiesz co będzie mu potrzebne, no i z czego będzie się cieszył. Dzięki w tym wieku mają już przeważnie sprecyzowane zainteresowania, także warto kupić coś co będzie z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego my synowi kupilismy wymarzona kierownice gamingowa Genesis Seaborg 400, i na PC i na różne modele konsoli pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy nastolatek ma inne zainteresowania ale wszyscy lubią spędzac czas w mediach społecznościowych. Swojemu synowi kupiłam myszke do komputerna Genesis Krypton 555 która ma lekki, elastyczny kabel typu sznurówka oraz bardzo żywotne górne przyciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostrzeniec chciał dobrą myszkę do grania, dostał w prezencie mega lekka, precyzyjna myszke Genesis Xenon 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre imprezy można zrobić na zasadzie paintballa laserowego w alfalaser.pl/. W pełni bezpieczna, z adrenaliną i rywalizacją zabawa dla każdego. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaką frajdę sprawi to Twoim pracownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×