Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie znajdę dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Mam 25 lat i wiem, że nigdy nie będę miał dziewczyny dlatego, że nigdy się żadnej nie spodobam. Przestałem się łudzić, że mogę się spodobać. Nie ma mowy, każda jak na mnie popatrzy to mnie olewa, nie ma możliwości. Te wszystkie rady i wskazówki jak poderwać, co robić są skuteczne ale tylko wtedy gdy wizualnie spodobasz się, kobieta pomyśli że on mógłby być kandydatem ale w moim przypadku żadna tak nie pomyśli więc te wszystkie wskazówki i rady mi się nigdy nie przydadzą. Żeby nie cierpieć z tego powodu postanowiłem wmówić sb że nie potrzebuje związku, że jest mi dobrze bez nikogo. Ale chyba jednak tak nie jest mimo bo marzę o romantycznych spotkaniach z tą jedyną dziewczyną, o spacerach, o wizytach w różnych miejscach w celu przebywania ze sobą. Chciałbym przytulić jakąś dziewczynę nie jak zawsze czyli jak koleżankę na powitanie i pożegnanie ale namiętnie tak wiedząc że jej na mnie zależy że chce ze mną być cały czas i też mnie przytulać namiętnie. Chce z nią rozmawiać o wszystkim i widzieć w jej oczach płomień kiedy na mnie patrzy. No cóż to się nigdy nie zdarzy bo żadnej się nigdy nie spodobam, zadna nie wyobrazi sb nigdy że mogłaby ze mną być. Nawet taka która ma mankamenty wizualne i ograniczone możliwości znajdowania partnera życiowego, gruba, brzydka której nikt nie chce. Nawet taka się mną nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d0minate
Najpierw naucz się być szczęśliwym z samym sobą :) Potem związek będzie tylko miłym dodatkiem ;) Zmień podejście - nie ty masz się podobać dziewczynie, ale ona tobie - chwytaj, dominuj. Jak to mówią - nie ma ludzi brzydkich. Są tylko ludzie biedni :D Zadbaj o siebie, aby wygląd się zgadzał i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz w siebie a samo życie się poukłada i znajdziesz kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porzadni mezczyzni zostaja sami bo nie daja emocji czyli dla kobiet sa nudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mądrze żeś powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
91 znowu placze, marne provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autor tego śmiesznego tematu - już mam to za sobą haha o prostu już nie jestem porządny tylko stałem sie wyrachowanym s********m i kobiety zaczęły sikać po nogach przeze mnie haha. Pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie bo glupio piszesz a autor inteligentnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety leca na dupkow. Udowodnione wielokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Órwana z  choinki
Nigdy nie mów nigdy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KafeRybik
Pewnie nie będziesz. Niektózy są nieatrakcyjni i nie mają chemii, osobowości czy czegoś tam. Zostaje żyć w samotności i narzekać na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa____
Po pierwsze to co piszesz to bzdura. Napewno znajdziesz dziewczyne. Ale powinienes najpierw zadbac o siebie i czerpac radosc z zycia i z tego co masz. Nie prawda jest ze dziewczyny zawsze leca na dupkow. To prawda, ze dla wszystkich dziewczyn wazny jest wyglad fizyczny faceta, zwlaszcza jezeli szukaja kandydata na meza. Jednak po blizszym poznaniu ich sposob patrzenia na wyglad moze sie zmienic. Wiem to z wlasnego doswiadczenia. Wazne jest tylko zeby sie odpowiednio dopasowac. Jezeli dziewczyna znajdzie w Tobie cos w czym sie zakocha to i Twoj wyglad moze sie dla niej zmienic. Poza tym jestes jeszcze mlody i masz na to czas. Po prostu miej swoje zycie, hobby, zainteresowania, spelniaj swoje marzenia, spotykaj sie towarzysko, a napewno swoja osoba przyciagniesz jakas dziewczyne do siebie. Powodzenia, i udanego zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×