Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mruczek89

W poszukiwaniu....miłości ?

Polecane posty

Witam! Piszę z dość nie typową "sprawą?" Mam 21 lat, mieszkam na podkarpaciu, nie będę opisywał swojego wyglądu bo to jest kompletnie bez sensu tutaj. Prawie 2 lata temu straciłem najlepszego przyjaciela, z którym spędzałem wszystkie wolne i przeżyłem najpiękniejsze chwile w życiu. Po tym co zrobił, można powiedzieć, że popadłem w małą depresję (teraz jest już wszystko w porządku). Nie wiem jak określić to uczucie, ale czuję pustkę i szukam po prostu najzwyczajniej w świecie, dziewczyny chodzi na pewno o osobę której nie znam, o zapoznanie się a później kto wie. Mam już dość słuchania od znajomych po takim czasie, jak się czuję i że muszę wybaczyć itp. Nie chcę się tym dzielić, nie tutaj. Myślę, że czas najwyższy się ustabilizować i skończyć (po części) z życiem, w którym liczą się tylko i wyłącznie imprezy. Jeśli jest tutaj choć jedna kobieta, która podobnie do mnie, szuka....stabilizacji to zbyt dużo powiedziane, ale czegoś nowego z szansą na coś więcej to proszę o zostawienie po sobie kom ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×