Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Jak pogodzić się z własną brzydotą? (zdjecia do oceny)

Polecane posty

Jak pogodzić się z własną brzydotą? To nie tak, że sobie to wmawiam. Nikt mi nigdy nie powiedział, że jestem ładna, za to że jestem niezbyt urodziwa słyszałam już tysiąc razy. Mam twarz jak facet. Musiałam przez to porzucić moje ukochane dwa kucyki, bo zostałam oskarżona o to, że robię z siebie dzieciaka. na plus w moim wyglądzie jest to, że wyglądam na sporo młodszą niż jestem, ale i tak znajdą się tacy którzy mówią, że wyglądam jak stara baba, częściej to pada ze słów obcokrajowców. To nie tak, że nic z tym nie robię. Odchudzam się (zrzuciłam już trochę, ale jeszcze długa droga przede mną) wszystko to jednak wymaga czasu. Wiem też, że pięknością nigdy nie będę, ale liczę, że będzie chociaż trochę lepiej. Jak siebie zaakceptować? Najgorsze jest to, że mój ideał kobiecego piękna to młodo wyglądające urocze japonki, a taka nigdy nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdź na dietę low carb albo atkinsa, co do urody nie jest źle! dobierz jakiś naturalny puder matujący np. ryżowy czy jedwabny, może rozjaśnij lekko włosy, zrób pasemka zrób doczepki i zakręcaj je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropelka86
Jesteś naprawdę ładna i nie przejmuj sie ludźmi którzy mówią inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Widzialam brzydsze, jestes przecietna. Przefarbuj sie na zimny blond i zrob cos z brwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAWRUCH
AAA OŚLEPŁEM AAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj też żeby mieć zawsze dobrze wyprasowane ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałam się kliknąć, że naprawdę zobaczę brzydką dziewczynę. Przesadzasz. Masz ciepłe spojrzenie, dwoje oczu, nie masz blizn na twarzy itp., nie brakuje Ci jedynek :), a bywają takie kobiety bez zęba i to młode! Masz naturalne włosy, bywają łysiejące, przesadzasz :) Usmiechnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz na kafeteriankę o nicku Kciukiem, a dopiero zobaczysz brzydką babę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
Nie wiem co napisać.. Jesteś tym kim jesteś , nie próbuj na siłę być inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś zmienić fryzure, w takiej nikt nie bedzie dobrze wyglądać, nie wiem czy to dobry pomysł ale bym ufarbowała włosy na ciemny bląd, no i oczywiście makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
Wypadałoby schudnąć tak 10 kg , ale to już zależy od ciebie .. Przy tym jak mało masz ruchu - widać ze nie będzie to łatwe wyglądasz na ponad 75 kg , a powinnas ważyć około 62 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyreguluj brwi, zacznij uzywac zalotki i malowac rzesy, naucz sie fajnie malowac usta zeby je optycznie powiekszyc i bedziesz z******ta. masz w sobie potencjal bo masz niebrzydkie rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie autorce z upiętymi włosami było by napewno lepiej niż w tej fruzurze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego po wszystkich forach wrzucasz zdjecia tej dziewczyny? To jakaś twoja osobista zemsta, czy z nudów to robisz? I nie wciskaj że to ty, bo mimo wielu zdjeć na zadnym nie udowodniles/las że są twoje. Random.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×