Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dziecko...wpadka

Polecane posty

Gość gość
Ciesz się spokojna ciąża za chwilkę pierwszy trymestr Ci się skończy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość08
Hej autorko ! Mam dzieci w wieku 12 l. 10 l. i 9 miesięcy. Zaszłam w 3 ciążę po miesiącu pracy w nowej firmie dodam że poszłam do tej pracy po paru latach siedzenia w domu. Wiec myślałam że nareszcie oderwę się od "matkowania".Gdy zaszłam w 3 ciążę byłam w szoku bo co powiem w pracy, co rodzinie, co pomyślą ludzie . Tak tak że to patologia w tych czasach. Urodziłam synka w listopadzie cała rodzina zakochana w moim małym.Mało tego jeszcze dwie koleżanki po mnie też zaszły w 3 ciążę nie mówię że dzięki mnie ale jednak nie jest już to patologia jak to się mówiło swego czasu na wielodzietne rodziny. Jesteśmy raczej srednio zamożni dziewczynki mają jeden duży pokój ok 40 m2 a my narazie z małym. W przyszłości pomyślimy o pokoiku dla niego ale do 5 lat spokojnie może być z nami . Różnie ludzie myślą różnie żyją ,rad na tym forum mnóstwo ale to twoja decyzja .Dodam tylko że ja nie żałuję i gdy patrzę na moją super 3 jestem szczęśliwa czasem zmęczona ale SZCZĘŚLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wpadlam a na usg okazalo sie ,ze to blizniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cały czas się zabezpieczam tabletkami belara i jeszcze nie przydarzyło się u mnie nic złego. Ciąży nie ma, a i żadnych skutków ubocznych. Kiedyś zapewne będę miała dzieci, ale na to jeszcze przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam troje dzieci ale wszystkie planowane.. teraz juz nie planujemy wiec zalozylam wkladke levosert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta wkladka jest bezpieczna? ja mysle o spirali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×