Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem duzo jem? Moje przykladowe menu z dzisiaj

Polecane posty

Gość gość

śniadanie- 1 maly tost z serem i pieczarkami drugie sniadanie- dosc duza panini kupiona na miescie z szynka i serem obiad- dorsz z ziemniakami i surowka- srednia porcja plus 3 czekoladki kasztanki i garsc czerwonych porzeczek Codziennie jem raczej podobnie jak dzisiaj, ważę 52 kg przy wzroscie 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie z czego będzie twoja kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesz mało. Masz idealną wagę. Brakuje Ci w zyciu rzeczy, nad ktorymi warto by sie zastanawiac? ;) Bo nie kumam dylematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze waze w miere dobrze, ale tak pytam o to moje zywienie z ciekawosci. Bo jak mam byc szczera wielu rzeczy sobie odmawiam bo bym przytyla inaczej. Codziennie pozwalam sobie na jedna niezdrowa rzecz np. jednego donuta, albo jakies czekoladki albo piwo. Al prawda jest taka ,ze chetnie bym tego jadla duzo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadasz tak okolo 1600 kalorii, wiec to raczej malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanulek
to nie jest za dużo. raz na jakiś czas jak sobie pozwolisz na coś słodkiego to też się nic nie stanie. ja też tak miałam że mi się chciało więcej i kupiłam iqacai, to taki preparat naturalny z jagód acai właśnie i on też hamuje trochę apetyt, ale u Ciebie to serio nie ma co chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×