Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

W jakim wieku według was ludzie przestają imprezować?

Polecane posty

Czasami słyszę o tzw."clubbingu". Jest to dla mnie zjawisko obce, o czym zaraz powiem szerzej, ale najpierw podzielę się pewnym spostrzeżeniem - często już słyszałam od osób w tych clubbingowych klimatach "mam 23 lata i wyrosłam z chodzenia do klubów, nie chce mi się już" itp. tak jakby imprezowanie dla takich ludzi kończyło się na kilku latach wyszalenia się. Zupełnie inaczej jest w moich klimatach, a jestem fanką metalu - tutaj na koncertach jest czasami więcej ludzi po 30 niż młodszych. Ostatnio wróciłam z woodstocku i tam już przeważa młodzież, ale ludzie po 30 też są i bawią się bez problemu z młodszymi. W klubie z elektroniką nie byłam nigdy w życiu. To jak to wygląda u was w otoczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest tak, a właściwie u moich koleżanek, ze nagle rezygnuja z clubingu, wtedy gdy znajdą miłość. Nie chce już im się chodzić na dyskoteki, chcą ciągle spędzać czas z misiaczkiem, a to ,,wyrosniecie" z clubbingu to dlatego ze kogoś znalazły, a wczesniej chodziły tam głównie po to by kogoś poznać, teraz juz im sie nie chce. Ja tez poznawałam na dyskotece facetów ale bardzo lubie tańczyć wiec nie ,,wyroslam" z Tego i mimo ze mam faceta, dalej chętnie chodze na dyskoteki z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×