Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam że to dziwne być dziewicą lub prawiczkiem w wieku ponad 25 lat

Polecane posty

Gość gość

Nie wyzywajcie mnie, bo sama jestem taką osobą, 27 letnią dziewicą i uważam, że jesteśmy zaburzeni psychicznie, takie osoby jak my są po prostu dziwakami, czuje to po sobie... moje dawne kolezanki z liceum (z ktorymi nie utrzymuje raczej kontaktu, a juz na pewno nie na zywo) w wiekszosci są w związkach, niektore juz męzatki z dziecmi, jest nawet 1 rozwódka i 2 samotne matki, a inne robią kariere Czuje nawet czy ktoś jest dziewicą, prawiczkiem, to nie jest pewnosc ale przeczucie np w pociągu gdy siedzi obok mnie zawstydzony chłopak/mlody facet, pocą mu sie dłonie, wygląda na takiego ''lamusa'' , no przeciez nie jest *****czem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapanuj nad erotomania, to zobaczysz czy to łatwo nie puszczać się z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrozwódka
jakby przez neta można było dziewictwo tracić, to już 8-letnich dziewic i prawiczków świat by nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi coś. Jestem prawiczkiem ponad 25 letnim i zawsze w jakimś sensie byłem inny, dziwakiem też w jakimś sensie byłem już w młodości. W wieku nastoletnim, może i w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uestem erotomanką, przeciwnie nie mam prawie wcale libido, nie czuje pociągu seksualnego. Chodzi mi o to, ze jestesmy zaburzeni, wbrew naturze, przecież w tym wieku zakonczylismy niedawno okres dojrzewania i jestesmy w ''pełni sił'' zeby korzystać z życia, także erotycznie, kobieta w tym wieku ok 25-35 zgodnie z naturą powwinna już zaciążyć (zgodnie z zegarem biologicznym, nie mowie ze trzeba zaciążyć bo nie bedzie prawdziwą kobietą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość miły
Faktycznie w tym wieku to trudno znaleźć prawiczka czy dziewice ale szacunek dla tych co czymali to dla swojej właściwej połówki !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrozwódka
TU SIĘ ŻADEN SZACUNEK NIE NALEŻY, bo nikt tego na siłę nie trzyma!!! Nikt nie pielęgnuje cnoty, a zwyczajnie liczy na minimum przy jej stracie. I to minimum przerasta adoratorów. Każdy chce erotyki, bliskości i seksu - jak koń wody, ale wokół same puste paciaki i nawet libido wielkości wieży Eiffla opada jak niagara na dno po pierwszych jego słowach! O dotyku nawet nie warto pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczków po 60 tce jest bardzo dużo . W Polsce nawet kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie wytrzymał . Kupił bym sobie jakiegoś zwierzaka albo lalke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy dziennie prawiczek wali konia .?,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prawiczkiem 26 letnim. Kilka razy tu pisałem o tym. Konia walę różnie. Ostatnio zrobiłem sobie przerwę z miesiąc. P****li też ciągle nie oglądam. Kiedyś kupiłem sobie taką sztuczną pochwę do posuwania. Nic ciekawego. Już wolę rękę. Do seksu mnie też zbytnio nie ciągnie, chociaż czasami mam ochotę p*****ać, tzn mam taką chęć. Ale bardziej przejawiają się u mnie od lat, skłonności masochistyczne, uległe. W dodatku jestem totalnym fetyszystą. Akurat taką mam konstrukcję swojej natury i nic na to nie poradzę. Rodziny raczej zakładać nie zamierzam. Jestem z natury samotnikiem, introwertykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrozwódka
gość dziś jakis tam seks już poznałeś, masz 26 lat i chcesz być samotnikiem - to chyba jesteś samodzielny (maminsynka nie posądzałabym o taką szczerość), ale.... jak się dowiesz co to bliskość to popłyniesz... tacy hardzi są tylko takie młodziaki, co bliskości nigdy nie poczuli, jaka szkoda, że bliskość jest często narzędziem zdzir rozbijających związki i psujących flirty, a nie początkiem z******tego związku ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wszyscy uwazaja za roochacza bo mam duzo kolezanek i potrafie normalnie zagadac do najladniejszych kobiet a jestem prawiczkiem. Nie kazdy jest gotowy w tym samym czasie, nie kazdy od tak potrafi uprawiac seks i nie kazdy go potrzebuje do zycia tak samo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się dowiesz co to bliskość to popłyniesz... tacy hardzi są tylko takie młodziaki, co bliskości nigdy nie poczuli, xxxx Zbytnio mi na tym tak nie zależy. Jedynie mógłbym wejść kiedyś w związek sadomasochistyczny, bo takie fantazje, pragnienia mam w sobie od lat. A to, czy jestem samodzielny czy nie, nie ma tutaj nic do rzeczy. Z drugiej strony o przyszłość finansową, nie mam się co martwić, bo jestem zabezpieczony przez rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc dziewica niz uzerac sie z mezusiem:o i gromadka rozdartych bachorow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy piczki o seksie i o potrzebach nic nie piszcie bo nie znacie tego uczucia . Wiecie tylko jak ukarać faceta . Wiecie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie który polski aktor wam sie podoba , żebyśmy wiedzieli jaki typ i rodzaj faceta ma powodzenie u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×