Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrozobella

Ktos chce ze mna porozmawiac?

Polecane posty

Gość Wrozbella
Czyli nie jestes pewny czego oczekujesz od partnerki? Chyba, ze jestes homoseksualny :) To wtedy zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Nie chcę nikogo oceniać, ale dla mnie homoseksualizm jest choroba. Bądź inaczej może dzieje się tak, że nasza dusza ma przeciwna płeć do tej jaką ma nasze ciało. Druga opcja, nie wykluczam podatności na demony. trzecie opcja, homoseksualizm ukryty wpajany dzieciom poprzez tv. Czyli jeśli taka odmienna dusza będzie miała wmawiane, że może kochać inaczej i uzewnętrznić się, stanie jest homoseksualna. Telewizja to wypromowała a my ślepo to przyjęliśmy, nie myśląc o konsekwencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Ja szanuje wszystkich ludzi, wszystkich, ale nie akceptuje i nigdy nie zgodzę się z tym, że to normalne zjawisko. Tym samym nie chcę słyszeć argumentow, które miałyby zmienić mój pogląd, bo wiem, że prawdziwych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnocnaaa
wrozbello tak się zastanawiam czy dusza na pewno ma płeć :-) co do tv ,o to jeszcze jak jej nie było to na dworach królewskich była gomoria wszelkiego typu ,jeśli ktoś eksperymentuje bo mu się nudzi to może być jak mówisz ,ale jeśli ktoś potrafi romantycznie się zakochać w swojej płci to nie powiedziałabym że to choroba tylko taka płeć umysłu ,ogólnie ciężki temat i nie jestem wyrocznią,zawsze patrzę kto jest jakim człowiekiem a co robi w sypialni to nie wnikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wydawało się Wrozbello że mądra z Ciebie dziewczyna. Nie jesteś tolerancyjna nawet jak otrzymujesz, skoro nie jesteś w stanie wysłuchać żadnych argumentów. No ale cóż, smarkula jeszcze z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnocnaaaa
a np. 89to jak zauważyłam bardzo fajna miła osoba myśląca wrażliwa ,o wiele lepsza od typowego samczego *******.cz.a prymitywnego ,nigdy bym nie powiedziała że jest chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnocnaaa
poza tym on do ciebie wyciągnął powiedzmy przyjacielską dłoń a ty po nim pojechałaś :-) kwestia wrażliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda , jest kulturalny i to bardzo, jego odpowiedzi są mądre i przemyślane. Wartościowy młody mężczyzna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kwestia kultury, domorslej wróżbitce ewidentnie jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnocnaaa
inna rzecz nie jestem za promocją gejostwa przed małymi dziećmi jako model życia ,polecałabym spokojne zycie bez afiszowania ale w otoczeniu które nie dokucza i nie ocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnocnaa
a czy geje lub lesbijki powinni adoptować dzieci to za głupia jestem by to ocenić ,za mało znam się na psychice dziecka,ale pewnie lepsze to by było niż patologiczna melina z przemocą albo dom dziecka ale to trudny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×