Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HejNiko

Proszę o ocenę zachowania

Polecane posty

Gość HejNiko

Witam mam 18 lat jestem z moją dziewczyną krótko bo ponad miesiąc dopiero jednak juz zdążyły się sytuacje które według mojej oceny sa złe i nie powinny się wydarzyć jednak proszę was o ocenę, osoby bezstronne a wiec to było tak. Jakiś czas temu dowiedziałem się ze moja dziewczyna spędziła noc w lesie z 3 kolesiami pijac wódkę, wiedziałem o tym spoko ufalem jej, jednak rano zadzwoniła i powiedziałem się ze skręciła nogę i spi u swojego przyjaciela, po tym jak namawialem ja ze mogę ja stamtąd zabrać, została okej, wieczorem się spitkalosmy ogólnie powiedziałem się ze jej przyjaciel podczas snu włożył jej rękę pomiędzy nogi, nie było mowy o czułym punkcie, okej znioslem to choć powiedziałem jej co o tym myślę. Teraz do sedna, wczoraj moja dziewczyna ja i jej przyjaciel siedzielismy sobie na ławce moja dziewczyna była podpita i co usłyszałem ? " ... A wiesz co ty mi robiles jak spalam u ciebie "? On odpowiedział ze nie a ona z uśmiechem na twarzy traktując to jak zabawę ( w moich oczach ) pokazała mu na nim gdzie trzymał jej rękę, później dowiedziałem się ze jej friend dojechał wyżej do czułego punktu w dodatku w sposób mniej więcej taki " hahaha On jeszcze nie wie bo o tym nie mowilam hyhyhy ", miałem ochotę zapaść się pod ziemie albo iść w piz... Ale musialem ja odprowadzić, znioslem to bo w sumie mi na niej cholernie zależy, ona z rozmowy tłumaczy mi ze to jej przyjaciel, nigdy do niczego nie dojdzie, tłumaczyła tez ze nie chciała mu zabierać reki i tu najlepsze bo nie chciała go obudzić, mówi temu przyjacielowi ze go kocha oczywiście jak brata hmm po prostu przekracza granice, przy mnie, skąd mam wiedzieć gdy niema mnie? Odpowiedzcie mi proszę jak zachowalibyscie się konkretnie w tej sytuacji gdy byłem ja moja dziewczyna i jej friend czyli kiedy jak żart z uśmiechem na twarzy i śmiejąc się powiedziała mi a raczej mu ze " On jeszcze o tym nie wie ", mówiąc ze macal ja podczas snu po jej części intymnej i to tej najbardziej intymnej jak dla mnie, poza tym zaraz mu pokazała gdzie kładł jej rękę na nim, ja siedziałem obok... Proszę powiedzcie jakbyscie się zachowali na moim miejscu i powiedzie również kobiety czy dla was to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest normalne , to jakaś szmata , a ciebie traktuje poniżająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, jestem w szoku jak to czytam :P Uciekaj od takiej dziewczyny jak najdalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×