Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sądzicie o dorosłych mieszkających z rodzicami?

Polecane posty

Gość gość

co sądzicie o dorosłych mieszkających z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że majom wielkom chałupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że mają toksycznych rodziców którzy zrobili wszystko by pieska nie spuścić z krótkiej smyczy i spiłowali każdą gałąź na której ich potomek siedział. Najczęściej zniszczyli każdy związek rokujący na ślub i przeprowadzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 15;35 swieta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie mówiąc o tym że cienkimi bolkami którzy nie załatwili żadnej dobrej pracy w świecie w którym liczą się tylko koneksje i posiadane plecy. Za pensję kelnera ciężko o życie na własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:36 cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ludzi którzy mieszkają z rodzicami . Rodzice umierają a synek 50 letni magister bezrobotny mieszka jak źul i nadal nie podejmuje pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast nie rozumie tej ciągłej nagonki na to, że ktoś mieszka z rodzicami. Po to ma ktoś dom rodzinny by w nim mieszkać, po to jest rodzina by trzymała się razem i nie każdy musi posiadać odrębne mieszkanie/dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzę, hmm nie każdego stać na własny kąt albo wynajęcie mieszkania. Płace są jakie są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że są totalnymi przygłupami, którzy zamiast mieć odrobinę prywatności, wolą żyć z tępymi, toksycznymi matkami, które nie potrafiły wypuścić dziecka w świat. Jakby mi dziewczyna powiedziała, że chce mieszkać ze swoimi/moimi rodzicami, to od tej pory już moją dziewczyną by nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mają się wyprowadzać, skoro dom rodzinny ma 9 pokoi, 3 łazienki i 3 kuchnie i garaż na 4 samochody:-) Rodzice budowali, by był dla nich, dla brata i dla mnie, by nikt nikomu w droge nie wchodził, jak już założymy rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ,,Wy'' zawszy zakładacie, że wszystkie matki i ojcowie to toksyczne jednostki? są rodziny, które mają zdrowe relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×