Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kosmetyki naturalne jakiej firmy polecacie?

Polecane posty

Gość Iriso
Kosmetyki naturalne to temat - rzeka ;) Ale na pewno znajdziesz coś dla siebie tutaj: https://skladprosty.pl/ Szeroki asortyment PRAWDZIWYCH naturalnych kosmetyków, szybka, pięknie zapakowana przesyłka i wiedza ekspercka. Miałam przyjemność i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam osobiście kosmetyki firmy Vena Cosmetics. Są naturalne z kolagenem. Cena może troszkę zszokować, sama bym się nie przekonała gdybym nie dostała od męża na urodziny zestawu tych kosmetyków, ale naprawdę efekt jest oszałamiający. Można je zamówić na stronie http://vena-sklep.pl/ lub zapoznać się z ich ofertami na facebooku, mają tam również różne promocję i konkursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam w Kontigo kosmetyki Biolove, sa rewelacyjne https://kontigo.com.pl/ Mają tam ogromny wybór kosmetyków także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Sylveco zwłaszcza linię Vianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubie naturalnych :(. Kocham produkty Dove, Loreale, Garnier szampon zolty z rumianku pachnie cudownie :) sa takie super olejki z Glis-cure do wlosow :). Jakbym przeszla na naturalne to by moja kosmetczka byla taka uboga...:(. Ale jak juz chcecie to polece Wam wloska marke Equibara - ma oddzial w Lublinie :), duzo promocji i ja z tego kocham tonik do twarzy i olejek do wlosow - raczej jest bardziej naturalny!! A na Sylweko sie zawiodlam taka pomadka z peelingiem to bylo dla mnie totalny niewypal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eva Natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala98
Moim zdaniem Eldan Cosmetics http://www.eldancosmetics.pl . Warto zwrócić uwagę na tego typu kosmetyki bo na wysokim poziomie mają naturalny skład, który szybko się wchłania i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tak jak koleżanka Karolina polecam kosmetyki firmy VenaCosmetics :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubukowa
ja uwielbiam te z organicznewlosy.pl - mają bardzo dobre składy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illinois
to zależy do czego , jak np do codziennej pielęgnacji tatuażu to polecam Tattoo Butter loveink . Zwłaszcza ten o zapachu papayi. Pięknie pachnie. Bardzo dobrze tez jest go stosować po zabiegu tatuażu . Poza tym kosmetyk zupełnie naturalny , bez zadnych parabenów innych jakichś ropopochodnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Ja polecam Bioselect. Naturalny skład, delikatne dla cery a świetnie na nią działają. Utrzymują w dobrej kondycji i odpowiednio nawilżają a do tego przyjemnie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
ja od kilku dobrych miesięcy używam tylko kosmetyków naturalnych z włoskiej firmy Eldan Cosmetics i widzę już znaczną poprawę kondycji mojej wrażliwej skóry. Kupuję je zazywczaj w tej hurtowni kosmetycznej Mimari https://www.facebook.com/Mimari.Poland/ . Szeroki wybór ( nie tylko kosmetyków ale też przydatnych akcesoriów i urządzeń), atrakcyjne ceny i szybka wysyłka zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wszystkie naturalne zapychaja bardziej niż inne :) nie każdemu służą bo naturalne składniki ziołowe mogą bardzo uczulac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Paula
Zgadza się, mogą uczulać, ale prawda jest taka że bardziej uczulają te kosmetyki, które zawierają ogromne ilości konserwantów na przykład. Bądź jakieś jeszcze parabeny albo peg-40 itp. Wszystko zależy jeszcze do czego chcecie te naturalne kosmetyki. Najlepiej takie, które mają np wegański skład, ktoś tu pisał o kosmetykach do tatuażu. pielęgnacja jest bardzo ważna i mam właśnie kosmetyk Tattoo Butter http://loveink.pl . Bardzo ładnie pachnie, zero podrażnień, stosowałam go po zrobieniu tatuażu na ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann - ale oczywiście wybrane kosmetyki. Radzę po prostu je dopasowywać pod siebie. Da się znaleźć jakościowe produkty, nie ma z tym większych problemów, ale oczywiście trzeba to robić z głową. Zatem tak też działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyselekcjonowane i sprawdzone kosmetyki znajdziesz na www.10krokow.com.pl . Dużo ciekawych informacji o azjatyckiej pielęgnacji z wykorzystaniem polskich naturalnych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezynka

 Z naturalnych kosmetyków polecam coś fajnego do pielęgnacji tatuażu. Jest to Tattoo Butter loveink. Ma różne zapachy między innymi takie jak papaya, pomarańcza i zapach aloesu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Moimi faworytami są zdecydowanie kosmetyki Calluna Medica. Uwielbiam ich maseczki w płachcie z biocelulozy. Skóra jest po nich niezwykle gładka i nawilżona. Dodatkowo używam krem głęboko nawilżający i odżywczy bo nie ukrywam, że na takim efekcie zależy mi najbardziej. Mój prawdziwy must have i szybko z pewnością się nie rozstaniemy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucja

Hada Labo ma najwięcej ekstraktów z roślin w kosmetykach bo w Japonii idzie to przemysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do cery naczynkowej używam kremu przeciwstarzeniowego e-naturalne.pl/pl/c/Gotowe-zestawy/34 i mam efekt podobny, jak po wizycie w salonie medycyny estetycznej. Wampirzy lifting, coś w tym stylu. Przed zastosowaniem kremu wyglądałam, jakbym ciągle chodziła niewyspana. Teraz jakby mi się kolor wyrównał. Staram się mniej, ale lepszych jakościowo kosmetyków stosować. Polecam podobne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam polską marke Bielenda. Od lat ich używam. Mają tu ogromny wybór kosmetyków, bardzo dobrych z reszta. Najbardziej lubię ta linię kosmetyków naturalnych do pielęgnacji twarzy z serii Botanic Spa Rituals. Super są, sama natura i to w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Tobą, marka Bielenda jest ok. Polska marka, i mają naprawdę kosmetyki o bardzo dobrym składzie. I nie drogie. Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne używam od nich z serii Eco Nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice to fanatycy Nivea, zakładam że wtedy nic innego nie było, ja się przywiązałam do kremów Ziaja. W gabinecie kosmetycznym też używają tej samej firmy tylko linii profesjonalnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Bielenda, od lat uzywam kosmetyków tej marki, w domu zawsze mama cos z Bielendy miała jak sięgam pamięcia. I nic dziwnego bo to bardzo dobra polska marka. Mają wiele kosmetyków naturalnych, używam głównie linii Eco Nature, dla mnie doskonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solverx u mnie się świetnie sprawdzają. Zamówiłam z ciekawości tonik do skóry wrażliwej i okazał się strzałem w dziesiątkę, więc kilka innych sobie wzięłam i czekam na przesyłkę. Będę przez weekend testować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre są kosmetyki polskiej marki Bielenda. Najbardziej lubi,e ich naturalna linie eco nature, kremy do twarzy , mleczka itd. ze zbożami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mydlarnia Cztery Szpaki też ma fajne naturalne kosmetyki. Mają preparaty do pielęgnacji ciała i włosów. Naturalne, bez dodatku chemii. Tutaj  macie namiar na ich produkty https://bellita.pl/4-szpaki . Szampony w kostce, dezodoranty w kremie, peelingi, olejki. Chyba każdy znajdzie coś dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×