Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój facet jest uzależniony od world of tanks!

Polecane posty

Gość gość

Witam. mam konkretny problem ze swoim facetem. Jest uzależniony od gry komputerowej, która nazywa się world of tanks. Pierwszym jego odruchem po wstaniu albo po powrocie z pracy jest włączenie komputera. Przestal mi pomagac w obowiazkach domowych, nie interesuje sie niczym dookola, z pokoju wychodzi z łaską i jest bardzo wrogo nastawiony, potrafi grac kilka godzin dziennie ,oglądać filmiki związane z tą grą, a kiedy robie awanture potrafi powiedziec, ze mam cos z glowa. Pare razy zabieralam mu nawet kabel od komputera to potrafil wpadac w szał. Albo kiedy juz zrobie konkretną zadyme to on zostawia wlączony komputer zeby mu gra sama grała!!! Przeciez to przechodzi ludzkie pojecie. Nie wiem co mam z tym chlopem zrobic. Czuje sie jakbym miala na wychowaniu dziecko u boku, a nie doroslego mezczyzne. Co mam z nim zrobic? Juz nieraz mowilam mu, ze jest uzalezniony, ale mnie wysmiewal. Takie osoby po prostu tego nie widza. A on po prostu niszczy nasz zwiazek i nasze wspolne zycie. Nieraz nawet mu mowilam, ze niedlugo rzuci prace dla tej chorej gry. Ja rozumiem, ze mozna sobie poswiecic z godzinke czy nawet dwie na komputerze, bo tez lubie sobie poklikac, ale to juz jest chyba jakis sygnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha dobre :D albo sama mu lufe przyloze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko giera też ją lubię. Który ma level? Daj mi jego ksywę i powiedz że ja jeżdżę niemieckim Tygrysem i z chęcia bym się ponaparzał z nim w trybie multi. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj brat tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego samego powodu ostatnio zostawiłam faceta(gra w lola. Zaczął być wobec mnie wulgarny i agresywny). Jeśli sam się nie ogarnie to Ty nic nie zrobisz .. w moim wypadku ani rozmowy ani nic nie pomagało.. Bo Zawsze wychodziło że to ja jestem tą zła. Skończyło się na tym że go zostawiłam chcąc mu wylać kubeł zimnej, a on dalej i tak gra, więc dobrze się stało bo po co kochać kogoś kto i tak stawia grę na priorytecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, moja żona też w coś tam gra na telefonie po całych dniach, chętnie poznam żonę gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj wywaliłam kabel od komputera na śmietnik i będe to robić do skutku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go w spokoju ta gra jest swietna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wiem co mam z tym chlopem zrobic." xxx ZOSTAWIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż też jest uzalezniony. Rozwodze się z nim bo milionowych próbach i negocjacjach. Ostatnio dostałam w łeb, że jestem w ciąży (raz na milion lat sex) mamy jeszcze dziecko przestało mi zależeć. To jest chore i jak patrzę na niego w tych sluchawkach to mnie mdli. Ta gra zabrała nam życie. To koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antywot
Mój tak samo... myślę o rozwodzie coraz bardziej poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

a moze sprobujcie popiescic goscia.... zatanczyc... rozebrac sie, wiem ze brak motywacji....

albo wyjsc na przeciw, wiem ze tez  trudne sie zmusic, ale takie wyjscie na przeciw moze miec zajebiste skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ta gra to rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×