Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

słodka zemsta

Polecane posty

Gość 1008

Słodka zemsta czyli odpłaciłam /odpłaciłem pięknym za nadobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszą zemstą jest sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckarolinka
Byłam zdradzana przez męża z moja przyjaciołka trwało to kilka lat ona wszystko o mnie wiedziała i perfekcyjnie planowała te spotkania ,dowiedziałam sie o wszystkim od zyczliwych ludzi Łajze spakowałam i czekałam na jego powrot do wszystkiego sie przyznał i prosił o przebaczenie powiedział o pewnej sprawie o ktorej nic nie wiedziałam wiec został ,ale pod pewnym warunkiem,zgodził sie wciemno Po paru tygodniach powiedziałam mu że przez internet poznałam kilku przystojnych facetow on ma wybrac dwoje z nich na sex ze mną ma byc wtedy w domui tak sie stało była sobota dzieci do mojch rodzicow i czekamy O 19:00 przyjechał pierwszy ,miły facet nie miałam ochoty na sex z nim ,zrobiłam to na siłe ,na mojch warunkach bez analu i brania do ust Zamknełam pokoj z telewizorem moj bydlak był w kuchni wszystko słyszał i chyba tez widział tego nie jestem pewna bo byłam tyłem do drzwi jak skonczył pokazałam sie mu z nasieniem na biuscie O 21:00 przyszedł ten drugi niestety był tak spiety i zdziwiony zaistniała sytuacja ze zrezygnował i wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz mie zdradzil i zrobilam mu zemste zaprosilam 2 kolegów z pracy przywiazali go do łóżka i brali mie na dwa baty a on tylko patrzl i spuscili sie na jego buzie obiecal ze juz nie zdradz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie wierzę że tak zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz wierzyc tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arra
Moj chłopak lizał sie ze swoją byłą pewnego dnia przyszłam do domu rozmazana porozpinana bez bielizny i udawałam pijaną Od tego momentu jest wierny jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huj j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el2el
Gosckarolinka a co dokładnie robiłas z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jak wnerwi jakaś kobieta to...rozkochuje ją w sobie. Udawana miłość jest największa z możliwych zemst!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można nawet się oświadczyć i wziąć slub w ramach zemsty ale to już hardcore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kiedy żona zdradziła i się o tym dowiedziałem a ona żałowała i prosiła o przebaczenie i powiedziała, że zrobi wszystko to kazałem jej nago wejść do wanny i zeszczałem jej się na twarz i powiedziałem, że skoro jest szmatą to zasłużyła na to. Ona to przyjęła z pokorą i jakoś jeszcze przez jakiś czas byliśmy ze sobą ale potem się rozeszliśmy i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazaczkaiza
Zdradziłam meża z kolegą z jego byłej firmy maż dowiedział sie o tym po paru latach,rozstalismy sie na jakis czas ja bardzo chciałam byc z nim i żałowałam bardzo że zdradziłam Poznał już inną kobiete ,dużo sie napracowałam abysmy byli razem w koncu sie udało ,postawił jednak na swojm i uparł sie ze jeden dzien bedzie taki ze niczego nie odmowie To był długi wekeend w sobote powiedział ze sie odwdzieczy mi za zdrade i moja podłosc Wieczorem powiedział zebym wzieła prysznic i mam czekac o 19:00 ktos dzwoni do drzwi zabrał mnie do pokoju tam sie rozebrałam ,przesunelismy razem łade pod okno kazal wejsc na nią ubrał mi opaske na oczy i czapke rece miałam skrepowane wypiełam sie i czekałam chwile sama Pozniej slyszałam ze ktos wchodzi ,najpierw mnie ta osoba dotykała miał szorstkie rece ,pożniej palce w pochwie chwila przerwy i poczułam penisa w srodku Sam stosunek trwal może dwie lub trzy minuty ,potem kroki do drzwi Chwile pozniej przyszedł maż i mnie rozwiazał do konca dnia nie rozmawialismy Nie wiem kto to był ? Mąż powiedział ze nie dowiem sie tego nigdy i to jest chyba najgorsze ,moze jest to ktos kogo znam i widze codziennie? To nie daje mi spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bajeczki opowiadacie .... z filmów to bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggilona
Jesli cie nie kocha a po zdradzie jest to bolesne to postapił własciwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z5050
Ciebie chodzi tylko o to ze nie wiesz kto to był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 81renia
Do izy jestescie nadal razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zemsta nigdy nie jest słodka, trzeba się zniżyć do poziomu tego co nam to zrobił. Nie ma w tym nic słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckarolina
U mnie nie było tak ostro po tym jak sie dowiedział było milczenie trwajace pare tygodni kontakt mi sie z nim urwał Nie jest mną zainteresowany jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarenka
Zdradziłam i chce to naprawic niestety chyba sie nie da nic zrobic Zaproponowałam ze bedzie miał kazdy rodzaj sexu ,robie wszystko co moge stane na głowie i cyckach zeby naprawic nasze relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym kobiecie wybaczyl jakby to była zdrada z czystej chuci, czyli nieemocjonalna. taką zdradę uważam za czystą miala potrzebę mnie nie było, albo chciała poczuć nowego k***ska itd. z kolei jak kobieta ma partnera egoiste w łóżku to ywazam że jeżeli roxmowy nic nie pomagają oraz nie może się z nim rozstać z wielu powodów to ja nawet takiego srcu nie uważam za zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym kobiecie wybaczyl jakby to była zdrada z czystej chuci, czyli nieemocjonalna. taką zdradę uważam za czystą miala potrzebę mnie nie było, albo chciała poczuć nowego k***ska itd. z kolei jak kobieta ma partnera egoiste w łóżku to ywazam że jeżeli roxmowy nic nie pomagają oraz nie może się z nim rozstać z wielu powodów to ja nawet takiego sexu nie uważam za zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris72
Dowiedziałem sie o zdradzie mojej żony robiła to z 18 latkiem ona ma 44lata Chciałem sie rozwiesc ale w koncu fogafalismy sie i mieszkamy nadal razem W ramach rekompensaty mam każdy rodzaj sexu i moge z nią wszystko ,co wczesniej było nie do pomyslenia Finał w ustach jest czyms normalnym teraz ,nie kocham jej już jest dla mnie zlewem na sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uv
Ja zdradziłem żone ta powiedziała ze odpłaci mi sie z nawiązką W ciagu miesiaca przespała sie z czterema kolegami z mojej byłej pracy z koscielnym oraz kierowcą naszego busa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel99
Ja nie wybaczyłbym zdrady już nie bedzie jak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×