Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agnieszka003245

Gula w gardle

Polecane posty

Witam od ponad 3 miesięcy męczy mnie straszne duszenie jakaś gula w gardle która znajduje sie na samym dole szyi i nie daje mi spookoju dusi mnie rano wieczorem cały czas , i niestety nie przestaje boję się ze to jakiś guzzek czy coś miał ktoś coś takiego? usg tarczycy miałam i jest okej , teraz tylko czekam na gastroskopie ale to dopiero za 3 tygodnie i czy gastroskopia jest w stanie coś mi tam wykryć helllp pomózcie boję się to mnie już wymęcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za często może sperme połykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2017 o 22:27, agnieszka003245 napisał:

Witam od ponad 3 miesięcy męczy mnie straszne duszenie jakaś gula w gardle która znajduje sie na samym dole szyi i nie daje mi spookoju dusi mnie rano wieczorem cały czas , i niestety nie przestaje boję się ze to jakiś guzzek czy coś miał ktoś coś takiego? usg tarczycy miałam i jest okej , teraz tylko czekam na gastroskopie ale to dopiero za 3 tygodnie i czy gastroskopia jest w stanie coś mi tam wykryć helllp pomózcie boję się to mnie już wymęcza

Napisz proszę czy nadal masz tą gulę, co się wyjaśniło ,bo ja od trzech miesięcy też męczę się z tą gulą, żadne antybiotyki nie pomogły ani żaden lekarz nie jest w stanie stwierdzić co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×