Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daria2525

Antybiała propaganda

Polecane posty

Gość gośćperun
Tak czy siak nadchodzą zmiany , a my nie powinniśmy się koncentrować na podziałach takich jak PO vs PIS. Społeczeństwo jest celowo polaryzowane, teza- antyteza, powstaje hołota którą łatwo manipulować. Tak jak ktoś wyżej napisał biali już są w mniejszości. Wydaje mi się , że powinniśmy patrzeć w przyszłość nie zapominając o przeszłości. Słowianie tylko razem mają jakąś szansę przetrwać dłużej. Wyż demograficzny nadchodzi, widać to w szkołach.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianie? jak już to słowianie bez nazistowskich, faszystowskich mongoloidalnych ruskich u ruskich faszystów tezjest duży rizrod moslemow i rosjabzostanienprzez nich rozwalona moze rosja = wróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lech Kaczyński o czeczencach (2005): "Naszym moralnym obowiązkiem jest przyjmowanie czeczenów." Jarosław Kaczyński (2006): "Musimy przyjmować czeczenów." W latach 2005-07 PISdy przyjęły 30.000 rosjanoczeczencow, a w latach 2016-2017 już w sumie przyjęło po kryjomu 9.000! i dalej przyjmują! Bo szanująb"dziedzictwolecha kacztnskiego". To jest zdrada Polski!! nigdy nie zagłosuje za pisdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćDanuta popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladowy
Ja mieszkam w PL od 5 roku życia. Dobrze się tu czuje , jestem przeciwnikiem takiej imigracji z jaką mamy do czynienia i islamowi który krzywdzi ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i brawo my będziemy przyjmować ludzi, którzy jak my nie akceptuja tego co niesie islam. Czyli jak kolega powyżej. Nasi Tatarzy mają takie samo zdanie o arabach co my. Bo dla Tatarów to największe zagrożenie. Do mojej podstawówki chodxil czarnoskóry chłopak, nikt się go nie czepial, mówił jak my. I na bank on też ma takie zdanie by nie przyjmować arabowa. przeczytajcie o rotherham 1800 białych dziewczynek zgwałconyvh prxez pakistancow. to małe miasto, a w pozostałych jestvtak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDanuta
Czekoladowy dziś miałeś jakąś polska białą dziewczyne w łóżku? jak Cię komplementowała? widziałeś że podnieca ją ten kontrast skóry? czarny penis wchodzavy w jej bialą ci,.,pkę itd.? ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćDanuta Możemy o tym pogadać na mailu naprzykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladowy
zapomniałem sie podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDanuta
oj napisz tu jesteś anonimowy ja tylko tu piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDanuta
a sam widzisz że bez skrępowania piszę intymne rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladowy
to chyba nie jest najlepsze miejsce na takie rozmowy, ktos moze sie czuć sprowokowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDanuta
olej ich napisałeś że jesteś przeciwko islamowi to znaczy że jest Afropolakiem czyli Polakiem, tak jak Amerykanami są Afroamerykanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdrian
popieram Danutę opisz to :-) to dla mnie oczywiste że polska laska po iluś białych facetach będzie mocno podniecona penisem i ciałem o innym kolorze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDanuta
ok, nie chcesz tu Czekoladowy to napisz tu 100dp12345@gmail.com pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZbyszek
dobry ten film!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria2525
Widzę że rozmowa zmierza poza temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDanuta
Daria obejrzyj ten film i fotki nie podnieca Cię kontrast skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria2525
Danuta wydaje mi sie że próbujesz tu trolować zamiast dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDanuta
zadaję Ci pytanie w temacie: czy nie podnieca Cię ten kontrast koloru skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDanuta
biała ci!pka i czarny penis jest to coś oryginalnego dla Polek i nie tylko Polek. Nie mówię ze jazda chce, alę czwsc kobuet może tak na to patrzeć przez pryzmat czegis nowego, innegi niż zwykle. to tak jak z sexem k+m i sexem grupowym innowacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro to dział ero to jednak zakrawamy o seks, prawda? w tej propagandzie chodzi głównie o ...hmmm członki... tak temat jak cholera ale trzeba trochę wyjaśnić. Wiem o co chodzi autorce, sama doświadczyłam takiej propagandy jeszcze będąc w liceum. Mianowicie na lekcji wdż-tu nasza nauczycielka (nie zdradzę danych) w trakcie lekcji dotyczącej antykoncepcji wspomniała o tym ze czarnoskórzy mają większe przyrodzenia, nastąpiła krótka dyskusja ale bez konkretów. Jednak żeby wyjaśnić temat musiałam działać na własną rękę ( NIE NIGDY NIE SPAŁAM Z CZARNOSKÓRYM FACETEM, NIE PRZEPADAM ZA NIMI). Cóż czarni mają nieco większe przyrodzenia , różnica jest widoczna w stanie spoczynku( klimat ma na to wpływ, przystosowanie) , w stanie erekcji te różnice się niwelują. Wpływ ma na to testosteron , europejscy faceci przez swój tryb życia i odżywianie sprawiają ze z pokolenia na pokolenie mają go coraz mniej. Afrykanie no cóż odpowiedź nasuwa się sama. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDanuta
czasem na por!!nolach mają te erekcj***ardziej miękkie niż biali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SonofPerun1995
Już wolę Ruskich niż muslimów etc etc . Bocie banderowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SonofPerun1995
Danuta s********j .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w twoim przypadku antyczarna propaganda hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×