Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile lat miałyście jak poznyściałe swojego męża

Polecane posty

Gość qqq
3 godziny temu, Gość Scarlet napisał:

Tymbardziej, ze dziewczyny mało atrakcyjne zakładają rodziny albo maja już jakieś związki. Nie wiem czemu tak jest. Jeśli mogę spytać, którego dnia miesiąca się urodziłaś? Zauważyłam, ze osoby z 16 dnia miesiąca zawsze maja problemy ze związkami. Mam 2 koleżanki z tej daty i każda ma jakiś problem w sferach uczuć

Dokładnie 16, ale to pewnie przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

po ile leci macie lat dziewczyny że już chcecie męża

Z pewnością po 20. Może niekoniecznie chcę męża, ale jakiś związek chciałabym już mieć. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet
51 minut temu, Gość qqq napisał:

Dokładnie 16, ale to pewnie przypadek.

Nie żartuj... Poczytaj o karmie ludzi urodzonych z 16 dnia miesiąca, to karma związków :( Ja tez jestem ta pechowa 16 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam 16 lat jak poznałam męża ,jesteśmy w związku 28 lat, znamy się 30 .Jak się poznaliśmy? Wybrałam się z koleżanką na odkryty basen w naszym mieście w formie spaceru nie opalania . On był też z  kolegą,  więc  umówiliśmy się razem na pierwszą randkę.Trochę to dziwne  było bo na początku nie wiedziałam kto do kogo startuje. Wszystko się wyjaśniło po tym spotkaniu . Gdyby trafiło na jego kolegę nic by z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq
47 minut temu, Gość Scarlet napisał:

Nie żartuj... Poczytaj o karmie ludzi urodzonych z 16 dnia miesiąca, to karma związków :( Ja tez jestem ta pechowa 16 

Poważnie, ale to tylko zbieg okoliczności. Mam nadzieję, że kiedyś będę szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq
6 minut temu, Gość gość napisał:

Miałam 16 lat jak poznałam męża ,jesteśmy w związku 28 lat, znamy się 30 .Jak się poznaliśmy? Wybrałam się z koleżanką na odkryty basen w naszym mieście w formie spaceru nie opalania . On był też z  kolegą,  więc  umówiliśmy się razem na pierwszą randkę.Trochę to dziwne  było bo na początku nie wiedziałam kto do kogo startuje. Wszystko się wyjaśniło po tym spotkaniu . Gdyby trafiło na jego kolegę nic by z tego nie wyszło.

Gratuluję, miło się czyta takie historię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet
4 godziny temu, Gość qqq napisał:

Poważnie, ale to tylko zbieg okoliczności. Mam nadzieję, że kiedyś będę szczęśliwa.

Ja tez mam taka nadzieje. To cholernie boli gdy prawie wszystkie kobiety w otoczeniu maja kogoś albo randkują z adoratorami i są szczęśliwe a ja wciąż sama. Teraz święta, najgorsze będą pytania rodziny, rok temu wujek powiedział, ze najlepsze dziewczyny są zajęte już od najmłodszych lat, a ja wciąż niczyja... Ludzie potrafią być zawistni i dopiec w najbardziej bolesnym miejscu, nie wiem czy to świadome ale raczej tak :/ Na sylwestra dziewczyny z pracy i ze szkoły już dawno maja plany ze swoimi połówkami i po świętach będą się chwalić a ja nawet nie będę miała co powiedzieć :/ bozeee to takie niesprawiedliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

27 lat, maz mial 31 lat. Poznalismy sie przez internet i tak 4 lata razem i rok po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też jestem z 16:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
19 godzin temu, Gość qqq napisał:

Doskonale Cię rozumiem. Mam tak samo, niby mówią że jestem ładna ale co z tego.

Nie jesteś brzydka i mając 22 lata nigdy się nie całowałaś. Jak to możliwe!? Chodziłaś na imprezy,osiemnastki itp.? Przecież na tych imprezach musiały być okazje aby kogoś poznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie poznałam i raczej nie poznam już.

Podziwiam tych co poznali się przez internet,na portalach mnóstwo dziwaków.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq
1 godzinę temu, Gość Alf napisał:

Nie jesteś brzydka i mając 22 lata nigdy się nie całowałaś. Jak to możliwe!? Chodziłaś na imprezy,osiemnastki itp.? Przecież na tych imprezach musiały być okazje aby kogoś poznać. 

Nie chodziłam, bo nikt mnie nie zapraszał, raczej jestem nieśmiała i mam mało znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq
10 godzin temu, Gość Scarlet napisał:

Ja tez mam taka nadzieje. To cholernie boli gdy prawie wszystkie kobiety w otoczeniu maja kogoś albo randkują z adoratorami i są szczęśliwe a ja wciąż sama. Teraz święta, najgorsze będą pytania rodziny, rok temu wujek powiedział, ze najlepsze dziewczyny są zajęte już od najmłodszych lat, a ja wciąż niczyja... Ludzie potrafią być zawistni i dopiec w najbardziej bolesnym miejscu, nie wiem czy to świadome ale raczej tak :/ Na sylwestra dziewczyny z pracy i ze szkoły już dawno maja plany ze swoimi połówkami i po świętach będą się chwalić a ja nawet nie będę miała co powiedzieć :/ bozeee to takie niesprawiedliwe 

Mnie na szczęście nikt nie pyta, ale jest mi przykro że nie mam gdzie wyjść na sylwestra, bo każdy idzie ze swoją połówką, a ja będę oglądać telewizję... co zrobić, tak czasem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Pierwszy raz kiedy się widzieliśmy to jeździliśmy jeszcze wózkami, potem spotkaliśmy się w zerówce,  potem w liceum, a spotykać się zaczęliśmy po ukończeniu liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

14 i to bylo przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie pamiętam juz kiedy poznałam swojego, ale datę poznania Twojego mam wyrytą w sercu, echhhhh, rozmarzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Ja też jestem z 16 dnia miesiąca i nie układa mi się w żadnym związku ale mam nadzieje ze to zbieg okoliczności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Travelplanet

W przyszłym roku 42 i męża nadal nie poznałam. Kompleksy i niskie poczucie wartości i oto efekty.

A teraz jestem stara i rozważam kupno kota. Albo i dwóch, żeby ten pierwszy miał towarzystwo i nie zdziwaczał. Zdziwaczeje natomiast ja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×