Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duphastonka

Duphaston

Polecane posty

Gość Duphastonka

Hej, mam pytanie do doświadczonych dziewczyn. Jakiś czas temu mój ginekolog przepisał mi duphaston, kazał brać od 16 dnia cyklu, przez 10 dni, przed rozpoczęciem kuracji kochałam się że swoim chłopakiem w trakcie owulacji, od razu mówię że nie planowalam ciazy, jeżeli zaszła w ciaze to jest to przypadek, moje pytanie dotyczy tego czy duphaston moze dawac aż tak silne objawy ciąży? (Czytalam, że daje, ale czy aż tak silne?) Mam bóle podbrzusza, klocie w lewym jajniku, mdłości, hustawke nastrojów, bóle w krzyzu gdzie nigdy nie mialam takiego objawu przed okresem, mam ochotę na wodę gazowana gdzie wcześniej nigdy mi nie smakowała xdd, powiększone piersi, jakieś dziwne na nich krostki, rozpuchlniona szyjke macicy i dziwne mrowienie na wargach sromowych, jakby cała krew z organizmu uciekła właśnie tam.. jestem dzien przed okresem i nie wiem co myslec, zaczynam się nakręcac...to może być jedynie wina tego leku, czy jest cień szansy, ze to bejbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to objawy zblizajacego sie okresu :o 2 mozesz miec torbiele na jajniku, wiec przed okresem bola one bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobne objawy i licxę na ciążę. + u mnie krwawienie przy zgnieżdzaniu w 25dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×