Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esz

Czy powinnam się odezwać?

Polecane posty

Gość esz

Poznałam w internecie faceta. Jak się spotykamy to super nam się rozmawia, potrafimy gadać godzinami. Tylko, że kiedy już się żegnamy to następuje prawie całkowita cisza, ewentualnie jakieś pojedyncze wiadomości, chociaż mam wrażenie że bez zainteresowania z jego strony. Ostatnim razem to ja do niego zagadałam i zaprosiłam go na kawę, a od tego spotkania już się nie kontaktowaliśmy. I teraz zastanawiam się, czy znowu powinnam się odezwać jako pierwsza? Nie chcę wyjść na jakąś desperatkę... Z jednej strony myślę, że pewnie się nie odzywa, bo nie ma ochoty się ze mną już więcej widzieć, ale z drugiej to przecież jak się spotykaliśmy to było super, a nikt mu na siłę siedzieć nie kazał. Czy nie za bardzo się tym wszystkim przejmuję? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skoro zaproponowalas wczesniej to teraz do niego nalezy ruch. Jezeli sie nie odzwya to nie jest zainteresowany najwidoczniej albo ciagnie dwie sroki za ogon I zajmuje sie jednoczesnie druga stad mniejsze zainteresowanie toba. Nie odzywaj sie dobrze zachowalas sie ale jesli on nie bedzie wykazywac zainteresowania to sie nie narzucaj. Pamietaj ze facet jak jest zainteresowany zawsze znajdzie sposob I czas by sie z toba zobCzyc jesli nie yo nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdza czy nie jesteś jakąś królewną z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esz
Królewną z drewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jesli jest prawikiem z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jeśli jest kretynką z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo mu nie zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×