Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie w realu któregoś z chłopaków do wzięcia?

Polecane posty

Gość gość
22:13 pamiętasz jak pisał cv? Myślałam, że padnę. Zainteresowania - karmię koty. Ja prdl. Teraz codziennie na Polsat puls o 19:00 są po 2 odcinki. Kwiczę ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagania co do wyglądu maja z kosmosu. Jakby tak taka niespecjalna dziewczyna mówiła, ze chce super przystojniaka to by dopiero ludzie wyśmiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Kamil tez dobry - siedzi w pokoju w domu rodziców, bez pracy i jeździ jakimś zjechanym BMW i opowiada, ze baby to materialistki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elvisowi chatę ojciec zostawił.A ten taki baaardzo wysoki murarz co auto chce kupić - co z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mial kobiete agnieszke ale cos sie popsulo. rozstali sie z czego wiem. i ma nowa tez agnieszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec mu zostawił dom? Przecież Elvis miał rok i dwa miesiące jak mu mama zmarła i trafił do domu dziecka. Ojciec się nim nie zajmował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak kampio kupił skuter, bo lubi czuć wiatr w organizmie jak jedzie. Matko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy są zdrowo walnięci, niektórzy w miarę normalni, ale wszyscy mają smutne życie i jest mi ich bardzo żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe to slavetne cv ktore mu jego gwiazda siostra dyktowala; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie hitem byl Jarus w biurze matrymonialnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy Jarusia nie znam, nie miałam okazji jej widzieć nigdy :D natomiast Jarus często przychodził do knajpy, w której wówczas pracowałam i zamawiał "piwo ZE sokiem" lub "co macie najtańszego do jedzenia" :D płacił 200 zł na początku dnia i zawsze musiałam kombinować, żeby wydać mu resztę za to piwo za parę zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motto Jarusia : " Nie łucz" !. Ja widziałam jak kiedyś szłam i ten od krewetek co tak wpieprzal wymienial okna w domu w Mlawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarus mowil zawsze do matki noooo wiem , co luczysz , co luczysz Jarus w ogole jest z******ty ale on jest uposledzony bo Anielkoa chlala w ciazy i Jarus ma yyyyyyyy ten , mam na koncu jezyka dziewczyny :o rany z glowy mi wylecialo , Jarus ma jakis zespol poalkoholowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! wlasnie FAS , dlatego jest troche niedzisiejszy ale ogolnie to chlopak radzi sobie , mieszkanko ma swoje , papuge mial , lancuch okazyjnie kupil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ma charakterystyczny wygląd dla FAS. Przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam ten topik i może jeden post brzmiał normalnie a tak to wasz dialog to równie prosty jak prosta by była "pogawędka" z takim "chłopakiem do wzięcia". A może wy też jesteście "do wzięcia" ? A sorry wy dzieciate ale pewnie z tego samego sortu skoro ta sama wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej obrazilysmy któregoś z twoich adoratorów? hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtka widuje. W wiosce pare km od nas mieszka. Na zakupy maluchem wpada do naszego miasteczka. Ciamajda taki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniela nawet będąc z Piotrusiem dalej się ogłaszala :o Biedaczka nie może poradzić sobie z cytryną :D kwota swedzi naokraglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwoka* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni nie maja zadnych wymagan , tylko tak pitola , w zeczywistosci biora co leci , dla tych debili wystarczy jeden mily sms i oni juz zakochani , Jarus z samymi zuliami ( zulicami ) sie zadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze sezony byly fajne , pozniej to juz zaczeli brac na sile starych pijakow a nie chlopakow , w ostatnich odcinkach siedzi stary chlor i rozprawia z drugim starym chlorem ( obydeoje okolo 60) i jeden sie pyta co zrobic jak kobieta sie zapyta gdzie pracuje a ten drugi alkoholik mowi- powiedz jej ze nie jestes materialista nosz kur......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy kawalerowie to pedały za to żonaci są prawdziwi mężczyźni tacy rycerscy itp. Ciagle poluje na tych z obrączką bo utrzymują żonę i mnie na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:03 wiem o których mówisz. Ale tylko jeden z nich ma 60 kat, a ten drugi 39. Wóda go tak postarzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam szczene i Napoleona :) Asia z bolacym zębem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To przekaż szczenie,że jest dzieciorób,leń i pijak :D Aż przykro,że jakieś głupie z nim do łóżka idą! Muszą być upośledzone?! I do tego damski bokser :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sama przyznasz ze szczena pieknie opowiadal o tym jak nie lubi uzywac prezerwatyw . Wieksxosc tych chlopakow to glupki a szczena jest wyrachowany, taki cwana z koziej d**y a ta jego matka , zenada nie skomentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeraża bieda, w jakiej spora część tych osób żyje. Nie pamiętam, jak kto się nazywał, bo oglądałam to fragmentami i rzadko, ale najgorszy był facet, który mieszkał z matką w takim domu z pustaków, wokoło wszędzie pełno chwastów, okna niepomalowane i wszystko takie tymczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni żyją w biedzie ale biedni aż tak nie są. Maja jakieś tam majątki ziemie chałupki a w miescie ci co wynajmują mieszkania to nic nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×