Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mirek12

Bawi sie czy serio traktuje mnie?

Polecane posty

Gość mirek12

Witam. Poznałem dziewczyne w czerwcu, 3 razy sie widzielismy. Na żywo idealnie jest jak i na video rozmowach. Zachowujemy sie jak para chodz nia nie jestemy. Na początku lipca miała wyjazd za granice na wakacje, wyjechała na 2 miesiace. Mamy kontakt dalej ze sobą.Przed wyjazdem poznawalismy siebie m czule słówka. Na 3 randce spytalem o zwiazek powiedziala ze wczesnie , powiedziala ze jest dobrze miedzy nami ale nie jeszcze czas na to,, czasu potrzebuje. Lecz ja mieszkam od niej o 80km oddalony, i odpisuje mi na sms co 3 h, pytałem ja i mowilem ze olewa to ona smiala sie i mowila ze nie . Teraz jak za granica jest mowila ze teskni , serio mnie bierze , nie olewa, poznalem jej najlepsza przyjaciolke lecz dziwna sytuacja jest. Na początku wakacji pisała pare razy na dzien , potem byla dostepna lecz napisala pozniej ( wiem moze cos z netem), ale teraz pisze 1 raz na dzien. Czuje sie jakby grała w cos lub testowala mnie. Mowila ze miala chlopaka ktory kontrolowal ja. Jestesmy umówieni na dalsze spotkania , ona do mnie nawet przyjedzie. Nie wiem co myslec.. Wczoraj przedstawiła mnie kuzynce swojej jako przyszłego faceta może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×