Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężatki, pytanie do was mam ;)

Polecane posty

Gość gość

Powiedzcie proszę z własnego doświadczenia co powinno zawierać weselne menu bo jak widzę cenę 220 zl i opis ze na tą cenę składa się 10 dań i coś tam coś tam to się zastanawiam kto tyle przezre w jedną noc? Bo nasi goście szczerze wątpię...nie ukrywam, ze interesuje nas kwota do 150 zl za talerzyk. (W naszym rejonie jest to mozliwe) Czy trzy ciepłe posiłki i przekąski zimne w między czasie to wystarczająco na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczająco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczająco. U nas byly 4 dania gorące, zimne przystawki 6 rodzaji, owoce, ciasta, tort, troche bimbru ale nie bylo typowo wiejskiego stolu z wyrobami. 120zl talerzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy to za mało. Jeden dwudaniowy na początek. Drugi ok. 21 Trzeci przed oczepinami czyli 23.30 Czwarty ok 2. Piąty nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze duzo jedzenia zostalo, a zabawa do bialego rana, same cieple dania wystarcza tak naprawdę, bo przystawek to nikt nie ma sily jeść, no ale wiadomo, przy pustym stole goście nie beda siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??????? Jak to możliwe że ja placilam 190 w 2008 roku. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad ranem? Po co? Dla kogo? Kilku gości? Jeszcze nie byłam na weselu żeby dłużej niż do 3 był komplet gości. O 2 zaczynają się rozchodzi zwłaszcza starsi. Autorko myślę, ze 4 Dania będzie optymalnie ;) z czego te trzy to nie musi być już jakiś wypas. Porządny obiad a potem np. barszcz z krokietem na ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli dla kilku gosci to trzeba. Z resztą restaurator to wie i różnica między 4 a 5 posiłkami jest mała jesli chodzi o cene bo wiadomo że ostatniego posiłku wydaje się 40% tego co pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:51 Zależy gdzie. Jak miałaś restaurację jak z bajki z przepychem to cóż (zakladam) tyle to kosztuje. No i zależy jakie miasto. Ja tam wolę swojski klimat i raczej szukamy restauracji w starym stylu na uboczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy da się ustalić swoje menu czy restauracje robią z tego problem? Póki co robię rozeznanie w necie, jeździć będziemy za jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam wesele rok temu. Piekny dworek, restauracja klasyfikowana w Gault&Millau. 190 zl od osoby, trzy cieple dania plus przystawki (z czego czesc przystawek na cieplo). Dworek pod sredniej wielkosci miastem w jednym ze centralnych wojewodztw. Jedzenia jeszcze mnostwo zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwudaniowy na początek ok 18-19, przed północą kolejny, ok 3 nad ranem ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co będzie na weselu ale pierwszy taniec i toast, oczepiny, tort, podziękowania dla rodziców, konkursy, to naprawdę zabiera czas, ludzie tancza a nie tylko siedza i jedza, a jak sa przystawki to max 4 dania gorące, ludzie tyle nie przejedzą, dwa lata temu robiliśmy wesele i tyle jedzenia zostalo ze az szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz z miasta a ja ze wsi, w mieście najtaniej znaleźliśmy 160, a u mnie na wsi piękny dworek, dogadaliśmy sie z wlascicielem i zrobil nam wesele za 120zl od talerzyka z menu jak na komunię, tyle ze w nocy, no i 10 minut drogi od miasta, wszystko sie da tylko trzeba kombinować, mamo tego, my robiliśmy ze chrzcinami wiec bylo suuuuupeeeer taniooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

z jakich miast te ceny?
Ja we Wrocławiu płaciłam 230 zł od talerzyka w 2012...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×