Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Epidemia śmierci po szczepieniach w Polsce. Zmarło 13 dzieci

Polecane posty

Gość gość

Co szokujące żaden z tych przypadków nie został zarejestrowany jako NOP (niepożądany odczyn poszczepienny)! A na tej podstawie ocenia się bezpieczeństwo programu obowiązkowych szczepień w Polsce. Będziemy żądać wyjaśnień od Ministerstwa Zdrowia i odpowiedzialnych urzędów. p Społeczeństwo jest regularnie fałszywie straszone nielicznymi przypadkami odry wyolbrzymianymi do skali epidemii i rzekomym zagrożeniem ze strony tzw. nieszczepionych dzieci (a rzeczywiście zwykle szczepionych – do czasu wystąpienia ciężkich powikłań), natomiast milczy się o cenie jaką ponoszą ofiary powikłań poszczepiennych lub błędów lekarskich, a główni urzędnicy i korporacja lekarska apeluje o cenzurę mediów, głosu ofiar powikłań, społeczników i lekarzy, którzy o nich alarmują, pozostawiając rodziny same z kosztownym leczeniem. o Przedstawiamy też kolejne druzgocące dowody, że w Polsce szczepi się powszechnie dzieci chore i w ciężkim stanie, co stanowi zagrożenie dla ich zdrowia i życia w imię rzekomej solidarności społecznej, która kończy się z chwilą wystąpienia powikłań. o A tymczasem Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł zapewniał dzisiaj, że „Trudno znaleźć drugą grupę preparatów tak bezpieczną i tak dobrze przebadaną jak szczepionki„. Trudno znaleźć państwo w którym urzędnicy tak beztrosko szafują zdrowiem i życiem dzieci w imię źle pojętego „zdrowia publicznego”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co szokujące żaden z tych przypadków nie został zarejestrowany jako NOP" Cóż, widać to nie był nop w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to zrobił jakiś uzdrawiacz, to wszystkie stacje telewizyjne ryczałyby, a tu spokój jakby nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- 13 ofiar; - epidemia; Wybierz jedno. P A pomyśl ile dzieci i dorosłych ludzi oraz zwierząt dziennie umiera przez choroby wywołane spalinami samochodowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tej jakże szokującej informacji chyba zwiększę wysokość datków, które przekazuję fundacjom firm farmaceutycznych na badania nad szczepionkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka znowu epidemia, ludzie... Ogarnijcie się. I czytajcie jak naprawdę działają szczepienia. Strony jak zaszczepsiewiedza.pl nie gryzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×