Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groot

Dziewczyna i ja.

Polecane posty

Witam wszystkich, potrzebuje jakieś porady bo sam nie wiem co myśleć za dużo myśli na raz. Spodobała mi się jedna dziewczyna poznałem ją spotkaliśmy się dwa może trzy( raz dłużej a dwa znacznie krócej) a znam ją od 2 miesięcy. Niestety nie zawsze nam coś pasuje żeby się spotkać w sumie to od niej wychodzi że nie. Ostatnio powiedziałem jej że mi się podoba itd... Odpisała aby że jest jej miło. Co byście mi poradzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my name is groot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utrzymuj z nią kontakt i z czasem sam się zorientujesz czy jej zależy na tej znajomości. Jeśli nie- to sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontakt jako taki mamy. Chociaż dziś mi tak jakoś głupio pisać bo odp mi że na razie chce się ogarnąć i luźno podchodzi ze wzgl na to że już po paru nie wypałach jest. Uchodzę za dość twardego gościa ale jest coś w niektórych dziewczynach nie że mogę zapomnieć. I Am Groot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na znajomości jej zależy bo to już w sumie drugi raz podchodzę do niej. Za pierwszym niestety wróciła do byłego a po tyg był koniec ich związku. Na samą jej myśl serce mi pompuj***ardziej niż w jakim kolwiek innym sporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×