Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczesne ojcostwo

Polecane posty

Gość gość

Witam mamy, Mam dla was takie pytanko, chcialabym dowiedziec sie co myslicie o wczesnym ojcostwie? Moja kolezanka urodzila w wieku 18 lat, mu bylo 16 prawie juz 17. Wstydzila się to przyznac dla corki, corka juz jest dorosla ma 26. A wy prawde powiedzielibyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska język trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jeszcze raz bo ciężko zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chodzi o to że tatuś był młodszy ale ciężko zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim to języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, Twoja koleżanka urodziła bardzo wcześnie, jej chłopak to dzieciak (ona zresztą też). Ja mialam koleżankę w liceum (matura 2001 czyli dawno temu) , która tydzien przed maturą dowiedziała się o ciąży. Miała rocznikowo 19 lat ale jeszcze nie skończone, jej chłopak też 19. cóż obecnie ich dziecko ma już 15 lat, oni nie są już razem (jakoś się rozstali jak dziecko mialo 3 czy 4 lata), ale kontakt mają dobry, mają nowych małżonków; ona ma dobre wykształcenie i pracę dobrą którą lubi i nieźle zarabia. On o ile wiem jest budowlańcem poza Polską i nieźle zarabia też. Inny przykład- my. Ja zaszlam w ciąże nieplanowaną mając 24 lata, tuz po obronie mgr. moj chłopak z ktorym bylam wówczas 2 lata mial wtedy 22 lata. cóż, rodzice nam pomogli nieco ale raczej wsparcie mam na myśli niż kasę. choć nie bez znaczenia pozostaje fakt, że rodzice narzeczonego - obecnie męża od kilku lat - są prawnikami i cóż, nieźle zarabiali i zarabiają. Mąż tez skonczyl studia, nasze dziecko ma teraz 6 lat i jestesmy razem, mamy fajne prace, mąż mimo wczesnego ojscostwa jest dobrym odpowiedzialnym ojcem. Da się cos osiągnąć, mimo wczesnego macierzystwa/ojcostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×