Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przegrane zycie coraz bardziej mi to doskwiera

Polecane posty

Gość gość
A czy masz jakąś szansę na zmianę? Jeśli żadnej, to pogódź się z tym, bo i tak nie masz wyjścia, a jak masz to poznawaj ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodobny
Mam podobnie, 32 lata i zacząłem czytać książkę, która mu uświadomiła brutalna prawdę, że jestem odpowiedzialny za swoje życie zasady canfielda- mega zmienia myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczochrac sobie bobra i spać . A nie jakieś d**erele jepiecie . Czochraj bobra jesli nie masz faceta . Ale mężatki tez czochraja bobra tylko po to żeby nie dać mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc ludzi to falszywe qrwy. Kto normalny chcialby takich przyjaciol.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czochranie bobra" tez sie znudzi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole jakim trzeba byc mieczakiem zeby uzalezniac "przegranie" czy wygranie zycia od innych. Brak slow.:o dobrze ktos napisal - zdejmij ta licealna pieluche.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W ogole jakim trzeba byc mieczakiem zeby uzalezniac "przegranie" czy wygranie zycia od innych. Brak slow.pechowiec.gif dobrze ktos napisal - zdejmij ta licealna pieluche.smiech.gif Jak ktos jest mlody to mu sie dobrze mowi, jak starszy to co samemu robic do konca zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kto starszy to i mądrzejszy. Na ogół :) A jak nie, to lepiej siąść i płakać i narzekać przez kolejne 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby bycie z drugim czlowiekiem nie bylo najwiekszym szczesciem to ludzie by nie chodzili ze soba , nie brali slubow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś milionerem, to jak przegrane? masz wszystko, kasę, cichodajki, kolegów, kasa zapewni wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×