Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszelasttime

Tylko mezczyzni ODpowiedzcie

Polecane posty

Gość Troche zawiedziona wpisami
Kazdy zna sie najlepiej czyli tunel ktory toretycznie masuje calego penisa nienpodrazninwrazliwych punktow lepiej zrobi to reka. Padlam, juz nie wazne. W zyciu moj dotyk tak mniennienpodniecinjaknpartnera nienmowie juz o palcach a penisie. Moze faktycznie my kobietybjestesny beznadziejne z tymi pochwami,tontylko ideologie a sami lepiej sobie reka zrobicie bo w koncu wiecie gdzie dotknac. Trudno,zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męski orgazm i tak jest słaby w porównaniu z kobiecym slaaaabiutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męski orgazm i tak jest słaby w porównaniu z kobiecym slaaaabiutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość08267
Myslalam ze cipk*a nie musi rozumiec, wystarczy w nia wlozyc i da super doznania lepsze niz reka. A tu? Ale zawod. Ale ja sobie dorabialam w tej glowie ba co ja sobie myslalam? Jestesmy zalosne. To gdzie macie wrazliwe punkty,ze nasza pochwa tak przegrywa z reka i nie drazni/masuje ich? Prosze o odpowiedz Teppik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wedpug teorii teppika,kazdego faceta podnieca bardziej wlasna graba niz nasze cipk*i w srodku. Dobrze wiedziec dziekuje zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdrian
taa cieszcie się jak was ktoś próbuje poderwać czy postawić drinka cieszcie die jak ktoś wam w ogolle zainteresowanie okaże to oczywiście żart masakra ci.,pka jest lepsza od ręki sex z kobieta to nie masturbacja kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia seks to moze byc rownie masturbacja konieta no ale w tym lepsza jest reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Faceci podrywają kobiety i starają się o nie nie dlatego by zamoczyć, ale by graba odpoczęła :D:D:D ZA SZYJ CIP SKO :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Ja piórkuję... dobra, krótki przewodnik po brandzlowaniu i kończę ten nierówny pojedynek: - przez większość życia masturbowałem się prawą ręką. Ciało pamięta powtarzalne ruchy i rośnie w korelacji z nimi. Jeśli więc zmienię rękę, przez pewien czas naprężenia prącia występują w innych miejscach, co sprawia, że przyjemność przychodzi z nowych, mniej odrętwiałych od używania rejonów; - jeśli w trakcie masturbacji pociągnę mosznę nieco w dół, natychmiast wzmaga to siłę bodźców na całej długośc***enisa. Dodam, że to procedura podczas stosunku niewygodna, by nie powiedzieć niebezpieczna; - jeśli moja kuśka jest dostatecznie wilgotna (np po oralu, acz nie tylko), poprzedni punkt można zastosować, żeby ściągnąć skórę z żołędzia i naciągnąć ją a następnie zacząć jeździć po całej długości drugą ręką, ślizgając się po wrażliwym penisie zamiast ruszać skórą w górę i w dół. Tarcie i nawilżenie powodują, że doznanie jest niemal boleśnie rozkoszne a orgazm potrafi wycisnąć tlen z płuc. To takie trzy, na szybko, hinty nt masturbacji. Może się wam nawet przydadzą, jeśli kiedyś rozważycie złapanie, o zgrozo, ręką za klejnoty swojego faceta. Mam nadzieję, że podparłem swoje tezy bo nie chce mi się już walczyć z wiatrakami. Ile bym nie łagodził sytuacji, niektóre tu obecne osoby biją głową w mur (czyt. fakty) i ochrzaniają mur, bo nie ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha czyli wystarczy dobrze nawilzyc czlonek i mssujac da wam to ogromna rozkosz. No to pamietajcie kobietki, proponujcie facetom handjob a nie seks. Dacie im milion razy wieksza rozkosz niz dziesczyna teppica potrafi swoja luzna pochwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche zawiedziona wpisami
Do TEPPICA ; Czyli sie nie pomylilam, reka daje wam weksza rozkosz, wystarczy dobre nawilzenie. No coz ,pora sie z tym pogodzic. Czesc wszystkim. Szkoda,ze my nie mozemy dac wam takiej przyjemnosci cipk*a. Myslalam ze tylko oral jest lepszy a nawet z reka przegralysmy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche zawiedziona wpisami
Tepp a co musialabo sie stal, musialybysmy zrobic zeby dac taka rozkosz seksem waginalnym jak wy sobie reka? Widzisz w ogole taka opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×