Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość cos zmienic

Jak się mieszka w Gdyni?

Polecane posty

Gość cos zmienic

Zastanawiam się nad przeprowadzką. Na stanie mąż i dziecko. Jak się Wam mieszka w tym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mieszkania. Minimum 5000zł / metr. Chcesz sprawic sobie mieszkanie 3 pokoje 55 metrów to zaplacisz okolo 300 tys + remont + miejsce parkingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mieszkaniu na razie nie myślę, najpierw na pewno chcielibyśmy wynajmować. Tu gdzie mieszkam mieszkania są po 4000 za metr, a zarobki to maksymalnie 3-4 tysiące złotych i to jest naprawdę dobra praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią ludzie z Gdyni ze bardzo dobrze się mieszka. W ogóle Gdynia zrobiła się ładna ,lubie tam jeździć, co prawda jestem z Gdańska z samego centrum wiec do Gdyni bym się nie przeprowadziła ale mam znajomych co się przeprowadzili i mówią ze jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gdynia to moje ulubione polskie miasto, odkąd pamiętam chciałam tam mieszkać, ale póki co jeszcze mi to nie dane - trzeba nieźle oszczędzić 😄 Co roku jeżdżę tam na wakacje. W moim pensjonacie Bursztynek znam bardzo dobrze właścicieli i opowiadali mi jak się żyje w Gdyni. Podobno bardzo dobrze, nie ma takiego zgiełku Gdańska i hałasu Sopotu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdynia podobnie jak całe trójmiasto jest jedną z najlepszych lokalizacji do normalnego życia. Minusem jest sezonowy najazd turystów, ale idzie to przełknąć. W życiu codziennym mają bardzo dobrze funkcjonującą komunikację miejską, mnóstwo miejsc do odpoczynku czy spotkań ze znajomymi. I co najważniejsze to mili ludzie przyzwyczajeni do masy turystów o różnych poglądach. Tam czy jestes czarny, biały, żółty czy za PO czy PiS to każdy się spokojnie odnajdzie. Nigdzie nie ma drastycznych przejawów nienawiści wbrew temu co slyszymy w mediach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- turysci, w wakacje miasto zablokowane przez Opener

- brak automatow biletowych na autobusy/trolejbusy, w pojazdach tylko karnety po 5 sztuk, wiec jesli kazde z was nie ma wlasnego samochodu, to lipa

- Gdynia jest strasznie industrialna, cos jak Lodz

- plusem jest w miare dobre skomunikowanie- pkp, skm, komunikacja miejska/miedzygminna

- Daniel, sprobuj pobyc sobie czarnym np. na Obluzu xd

Dnia 22.07.2019 o 12:45, Gość Renata napisał:

Gdynia to podobno najlepsze miasto do zamieszkania w Polsce wg samych mieszkańców i ja się pod tym podpisuję.  Mieszkałam tu w kilku dzielnicach, obecnie przeprowadzam się do Witomina- nowe osiedle Słoneczna Zatoka 🙂 Bardzo polecam, cisza spokój, lasy, morze...:)  http://zatoka.pl/

zadoopie raczej, spadaj z ta reklama

 

Dnia 9.01.2019 o 13:22, Gość anetaaa napisał:

Prędzej czy później chcę kupić swoje mieszkanie. Jak tak sobie oglądam co i za ile budują w Gdyni to bardzo mi się spodobały inwestycje Semeko, na ich stronie semeko.pl. Nowocześnie, wygodnie, w fajnych do życia lokalizacjach, myślę, że warto poszukać u nich.

ty tez, reklamy won

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- turysci, w wakacje miasto zablokowane przez Opener

- brak automatow biletowych na autobusy/trolejbusy, w pojazdach tylko karnety po 5 sztuk, wiec jesli kazde z was nie ma wlasnego samochodu, to lipa

- Gdynia jest strasznie industrialna, cos jak Lodz

- plusem jest w miare dobre skomunikowanie- pkp, skm, komunikacja miejska/miedzygminna

- Daniel, sprobuj pobyc sobie czarnym np. na Obluzu xd

Dnia 22.07.2019 o 12:45, Gość Renata napisał:

Gdynia to podobno najlepsze miasto do zamieszkania w Polsce wg samych mieszkańców i ja się pod tym podpisuję.  Mieszkałam tu w kilku dzielnicach, obecnie przeprowadzam się do Witomina- nowe osiedle Słoneczna Zatoka 🙂 Bardzo polecam, cisza spokój, lasy, morze...:)  http://zatoka.pl/

zadoopie raczej, spadaj z ta reklama

 

Dnia 9.01.2019 o 13:22, Gość anetaaa napisał:

Prędzej czy później chcę kupić swoje mieszkanie. Jak tak sobie oglądam co i za ile budują w Gdyni to bardzo mi się spodobały inwestycje Semeko, na ich stronie semeko.pl. Nowocześnie, wygodnie, w fajnych do życia lokalizacjach, myślę, że warto poszukać u nich.

ty tez, reklamy won

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale za lokalizację trzeba płacić. W centrum jest drogo, im dalej od centrum tym jest o wiele taniej. Z drugiej strony mieszkanie na zadupiu miasta również do najprzyjemniejszych nie należy ( z racji tego,że trzeba dużo życia marnować na dojazd, mam znajomych, którzy w jedną stronę do pracy dojeżdżają prawie 1,5 godziny....). 

Ze swojej strony polecam wziąc pod uwage to jakie inwestycje realizowane są w Rumii, ewentualnie w Pruszczu Gdańskim:

https://www.inpro.com.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty

Realizuje je ten deweloper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×