Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
cyber095

Dziewczyna z Internetu

Polecane posty

Mam 22 lata w lipcu dałem ogłoszenie na spotted że szukam dziewczyny na wesele do kolegi z pracy.Na e-maila odpisała dziewczyna z mojego miasta z mojego rocznika w którym mieszkałem 15 lat teraz mieszkam 70 km dalej . Podaliśmy sobie konta na Fb i wywiązała się rozmowa zapoznawcza nie wiem co mnie skusiło ale napisałem że jadę za granice i nie będzie mnie na weselu choć dziewczyna miała ochotę na to wesele iść. Po tygodniu odpisała mi że jestem kłamczuchem i wie doskonale ze bylem na weselu sam i odpisała mi może Ci się nie podobam była zdenerwowana musiałem coś wymyślić przeprosić ale odpisała ze wybacza Ostatni napisałem do niej jak leci normalna rozmowa potem napisałem czy nie zechciała by ze mną iść na wesele w pażdzierniku odpisała mi gdzie jest to wesele napisałem 70 km od niej gdzie kiedyś mieszkałem i kierowce na powrót mogę mieć.Opisała mi że może pójdzie jak lepiej się poznamy spotkamy się gdzieś w mieście zaproponowałem dzień i godzinę zgodziła się. Mam pytanie dlaczego 22 letnie ładna piękna porzadna dziewczyna odpisuje na spotted może tak jak szuka miłości próbuje szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×