Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja Mama się mną nie interesuje !

Polecane posty

Gość gość

Witam.Mam 13 lat i mam 11 letnią siostre moja mama nic nie robi cały dzień tylko ogląda seriale, czyta albo leży i tak cały dzień nie sposób wyciągnąć ją z łóżka potrafi spędzić cały dzień leżąc albo śpiąc a w domu jest brudno ubrania są porozrzucane ja je sprzątam i naczynia też się walają ,gdybym ich nie posprzątała to nawet nie wiem ,co by było i do tego mamy psa chodzi głodny dałam mu troche zupy z lodówki bo nawet nie ma jedzenia i wszystko się kończy od małego opiekowali się mną Dzadkowie albo Tata ale Tata teraz jest w Austrii a Babcia mieszka z nami i też się skarzy na Mame siostra przez nią jest smutna mam dosyć ! .Nigdy nie płaciła za nasz dom Tata zawsze zarabiał i sprzątał aż miał jej dość i wyprowadził się do Austrii przez to do tego stracił z nią kontakt i nie chce z nią rozmawiać. Tylko do nas codzennie pisze .Babcia nam gotuje a ja wszystko sprzątam zawsze Babcia mi da pieniądze na jedzenie jest zdenerwowana bo ma swoje lata a ten dom w Tata nam kupił ale jeżeli się wyprowadził to jest raczej własność Mamy i powinna się nim i swoimi dziećmi zajmować .Dziadek też nie ma siły krzyczą do niej cały czas bo nie da się z nią spokojnie porozmawiać .Nic nie robi ale mówi ,że jest zajęta.Pamiętam jak moja siostra źle się czuła i kaszlała i do tego było jej słabo a Mama mówiła ,że pójdziemy z nią do lekarza i minęły 3 tygodnie i dalej nic a ona się źle czuła i było z nią coraz gorzej aż ją brzuch bolał aż ją Babcia zabrała i jej kupiła leki .Do tego 6 miesięcy temu była wycieczka szkolna do Danii i nie miałam ważnego dokumentu Mamie było ciężko się ruszyć i mi odnowić legitymacje i wyrobić paszport i dokumenty na wycieczke od 6 miesięcy ale wiedziała ,że to było moje marzenie minęło 6 miesięcy i obiecała mi ,że będę tam i nic ! A to było moje marzenie .Wybrałam kategorie życie uczuciowe dlatego,że troche pasuje Mama zawsze jak jej mówie o swoich problemach to jest a tam ,bo ty jakaś leniwa jesteś albo coś ! A cały dom sprzątam pomagam Babci a ona nie szanuje naszej pracy a dzięki nam ma obiad ! .Nie myślałam,że kiedyś o tym napisze na forum dla dorosłych ! .Mam już dosyć kiedyś sobie sama zarobie i zamieszkam w Danii !.Wszyscy się od niej odsuwają ,ale jest wiecznie zajęta i nie widzi tego !.Ciocia chciała odnowić z nami kontakt ale nie chciała się spotkać bo jest wiecznie zajęta przecież ma obowiązki w domu i przez to się częściej z ciocią kłóci bo wie ,co się u nas dzieje i Mama nigdy nie sprzątała i nawet nie pracowała teraz nas Dziadek z Babcią utrzymują.A ona się nigdy nami nie interesowała a zawsze miała czysto i było jej dobrze dzięki Tatcie albo Babci i ja też robiłam różne rzeczy w domu a Dziadek zarabiał na jedzenie pomagał a ona nic .Tylko mi robi afery i ma pretensje jak mi się zadanie domowe nie uda bo popełnie błąd to jestem leniwa jakaś i bezużyteczna a zdarzyło mi się tylko raz kiedyś i ciągle za byle co ochrzania i mówie jej ,że jest mi przykro i nie było to miłe a Mama na to “Przecież rodzic ma prawo do krzyczenia ! .Jadłaś za moje !.W głowie ci się poprzewracało jedź sobie do tej Dani ,żebym cię nie widziała jesteś do niczego kiedyś napewno nie będziesz miała nawet własnego mieszkania jesteś nie przydatna„ .Czy rodzic się tak powinien odzywać do Dziecka? .Do tego pożaliłam się najstarszej siostrze ,która ma 23 lata i mieszka w Irlandii i Mama zobaczyła te wiadomości i mówi ,co za niewdzięczne dzieciaki ! .To są bzdury co ty piszesz ! kłamiesz cały czas daleko nie zajdziesz .Ale za co mamy być wdzięczni ,za to ,że starszym dziecią zawsze wmawiała ,że są do niczego a młodszą sisotrą się wcale nie interesowała?!.Wiecznie coś robie i są afery a staram się pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zawsze tak się zachowywala? Może ma problemy psychiczne albo depresję? Poproś tatę o pomoc, może moglby was zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jest chora,moze przeszła załamanie nerwowe,mi to wygląda na cięzką depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
To raczej wtedy kiedy ona ma problemy i potrzebuje wsparcia Ty masz ja gdzieś i robisz z siebie ofiarę. Tak naprawdę Ty jesteś młodą, masz 13lat, ale potrafisz już wiele, więc nie wymagasz aż takiej Uwagi, nie mam 7lat. Powinnaś zauwazyc, że to nie chodzi o Ciebie tylko Twoja matkę! Ona może poprostu jest zmęczona, chciałaby odpocząć, ale jest jej głupio, bo przecież jest matką i nie ma prawa robić coś dla siebie, ale wyłącznie z Waszą myślą. Matka też ma swoje życie! Ja w wieku 13lat już sama chodziłam do lekarza, dentysty, załatwiałam różne sprawy, nikt mi w tym nie pomagał! To ja musiałam sprzątać w domu, na podwórku, bo matka pracowała. A Ty? Pomagasz jej wystarczająco? Nie jestes już małym dzieckiem, bliżej masz do bycia dorosłym niż bycia dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×