Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

hihi mamy cichego podpowiadacza prozdrowotnego;) Tekla póki co nie musi ściągać zaćmy, jest malutka i nie utrudnia życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wybacz, pozwoliłam sobie odpowiedzieć za Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix a może nam w sekrecie zdradzisz jaką szkołę wybrał Twój wnuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ oj ciężkie dwa dni miałam. Wczoraj u dentysty - ok;) Dzisiaj u neurologa i to spoko bo podbudowała mnie troche. Ale jak wracałam z O... autobusem to mnie "trzepło": czułam że karuzela gotowa, zrobiło mi sie niedobrze, i właściwie tylko łóżko mogło pomóc. A tu zaraz trzeba było wysiadać :O jak tu wysiąść żeby nie narobić sensacji? Całą droge myślałam kogo poprosić o pomoc. Jakoś sama wysiadłam i .... poczułam że kroku sama dalej nie zrobie :( Na szczęście szła przede mną jakaś kobieta - zaczepiłam, poprosiłam żeby mnie poholowała chociaż przez skrzyżowanie. Podprowadziła mnie prawie pod sam dom. Zataczałam sie :O - widziała, że to nie przelewki :O W domu zmierzyłam ciśnienie (było dobre), walnęłam prosto w łóżko i przespałam 2 godziny. Przeszło. Samo życie - człowiek nie zna dnia ani godziny. Dziewczyny - ubolewam że macie złe doświadczenia z medykami. U mnie też doopy nie urywa. Ale podobnie jak Terix twardo chodze, nie odpuszczam. Co prawda nie narzekam bo jakoś los mnie oszczędza i trafiam na sensownych lekarzy. Neurolożka nie jest bogobojna jak u Bastylki ani rutyniara jak u Zulki. To Pani Gierek (z "tych" Gierków) piękna posągowa postać. Oszczędna w mówieniu ale jak pytam odpowiada i dokładnie mnie instruuje. Fachowo wyjaśnia, PATRZY na mnie! bo nie każdy lekarz to robi :P:D - jest to porozumienie ludzi którzy mają coś do omówienia. No nie moge narzekać. Tak samo mam z innymi. Złego słowa nie powiem. 🌻 Rozumiem Was. Życzę Wam dobrych lekarzy, zwróconych na Człowieka. Empatycznych, fachowych. Bastylko - ja też zrzuciłam wiele kostek masła! :D:D:D Czuje sie jak młody Bog! a przede wszystkim leży na mnie dobrze większość ciuchów które zalegały w szafie :D Chyba czas zrobić sobie nagrode i cosik kupić - jakąś bluzusie, jakieś butki czy cuś ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super księgarnię internetową, ostatnio udało mi się zakupić 3 super pozycje za 30 zł z groszami, dostawa też za grosze. Jak ktoś lubi sobie kupić jakoś wartościową książkę od czasu do czasu to tu upoluje największe obniżki! http://leadmy.pl/p/xyiS/c7rs/MwPg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki.co stalo się z naszym wątkiem. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Automat usunął spam i między innymi ten topik. Zniknęło kilka dni ze spisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, jasne - automat usunął. x i TEŻ automat nawrzucał tych głupawych tematów ???? x Siurak co myślicie? gość wczoraj 0 odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki.Przykre że i Wasz temat zniknął. Czy gdzieś piszecie? Proszę, dajcie namiary. Czytam Was od dawna i bardzo mi Was brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jesteście dziewczyny??? :-(:-(:-( odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie piszecie? proszę podajcie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×