Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Terix a wnusia kieruj od razu do szkoly niech sie uczy za lekarza:P Trzeba pominac gimnazjum. Na starosc sa problemy ze zdrowiem , a tak bedzie lekarz w rodzinie:P Przyda sie jak Babcia bedzie slabowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Witam Koleżanki. Zaparze po cichutku kawusię.Jakos nie moglam dzisiaj wstać ,ale na duchu podnosi wizja kolejnego weekendu.Dzisiaj musze zarezerwowac spa ( prezent od dizeci czeka od prawie roku i jakos nie było jak pojechac) Musze cos zrobic by troszeczke odpocząć. Praca nie cięzka ,ale jednak o 5 musze wstawać o i wracam tez koło 17. Teklo ja dalej nie wiem jaki samochód ,ale ważne ze nowy to długo posłuzy. Daisy nakarm zwierzynke ,przeciez nikt nie moze byc głodny. Daisy pamietasz mialyśmy sie spotkac i jakos dzien za dniem schodzi... Teklo dobrze piszesz,ze trzeba sie zająć zdrowiem. A ja teraz najlepiej jak ktos wypisze mi recepte przy okazji i przychodnie omijam.Ale w czerwcu ide i do neurologa i ortopedy.Masz racje na wizyty sie czeka długo ,ale kiedys tam dojda. Oby Ci szybko i bezbolesnie plombke zmieniła. Bastylko lubie jak wszyscy przychodza i nie wazne ,że stoje wtedy w kuchni.Taka kolej rzeczy.A przyszła synowa fajna dziewczynka ,spokojna,ale to jeszcze daleko. Orsejko dobrze,ze zabrałas mame do siebie,ale pamiętaj nie na długo rozdzielaj rodziców,oni muszą byc razem.Wiem ze Tobie łatwiej,ale oni ze soba sie zżyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Zuleczko noga bedzie dugo dawała znać,staw skokowy jest urazem niebezpiecznym.Dobrze ,ze nie złamałas wtedy nogi. Bastylko zdradz tajemnice gdzie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulko tak mysle jak szybciej posłac fotki,wczoraj nie miałam czasu młodych zaczepiac z fotkami. Wysyłam przez messengera tak jet łatwo,ale Ty nie masz fejsa chyba.Do wekendu jakos wysle przez meila. Miłego dnia ,u mnie słonecznie,prawdziwe lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Terix na jesieni i w zimie na pewno bedziesz miała wnuka u siebie.Ale szybko zleciało,byłoby Wam weselej ,ale na pewno obowiązków więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane ... u mnie upał i nadal bez deszczu w telwizorni powiedzieli że już odpoczniemy od burz :O no cusz leje ile wlezie .. Ploteko ..dzieki za kawunie ...jesli chodzi o rozdzielenie mnie jest o wiele wygodniej a tato w każdej chwili może do mnie przyjechać ...sam podpowiedział że tak będzie lepiej ...codziennie B..jedzie do firmy obok mego domu ... wiec nie ma problemu ..mam nadzieje że może uda się tą sytuacje zmienić ..choć póki co nadziei nie ma :O... mama ma zbyt wiele obciążeń chorobowych a doszła jeszcze marskość w....:O musi być jak pisze zycie ..do gory głowa i tyle .. miłego tygodnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie rano ze słonecznego południa :D Na razie mglisto, ale słońce już się przebija ;) Wczoraj popadało więc omija mnie podlewanie :D Daisy zwierzęta dość nie podchodzą, jak się sarna zabłąka to blisko lasu, nie mam kur to lisy też niechętne :P Miłego dnia pracującym i tym co mają dobrobyt i nie muszą iść do pracy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Chciałabym żeby wnuk z nami zamieszkał, ale rodzice nie zgadzają się, "bo za duże obciążenie) jeszcze zobaczymy. Tekla ja narzekam ale też chodzę. W ubiegłym roku odwiedziłam chyba z 10 lekarzy różnych specjalności (wszystko prywatnie, bo na nfz nie ma możliwości), i chodzę do dziś. Nie ma rozpoznania. W środę idę do neurochirurga, ostatnia deska ratunku:( Bastylka lekarzem wnuk raczej nie będzie, to humanista.Daisy Bastylka dobrze podpowiada, przygotuj mu w jednym miejscu coś pysznego i nie będzie ci wchodził w ogródek. Na działce jeszcze nie byłam, ale może dzisiaj się wybiorę, jak przetrzymam upał. U mnie w tej chwili 25 stopni. Zulka oszczędzaj nogę polegując z uniesioną. Syn miał uszkodzony staw skokowy dwa lata temu i miesiąc chodził w gipsie, a mimo to cały czas odczuwa. Od czasu do czasu zakłada ortezę. Muszę iść po zakupy, a w zasadzie na rynek po truskawki. Tekla też nie wiem co to za autko, ale nich sprawuje się jak najlepiej. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już nowa strona się szykuje bo nie widzę wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałyście wczoraj zawieszenie protestu i wyjście niepełnosprawnych z sejmu? Zryczałam się jak bóbr 😭 Żeby kupić wyborców to dali piórnikowe, a nie ma dla ludzi naprawdę potrzebujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5oo+ dają tym, którzy nawet nie zauważają że je dostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez leniwą stronę powylewam trochę żłóci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za dużo musiałabym wylewać zanim zmieni się strona, idę bo później będzie większy upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
Terix... wylałam swoją żółć :) a co do wnuka jego rodzice mają racje ze to za duże obciązenie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix ..szkoda gadać żeby można czas popchnąć do przodu albo i cofnąć pewnie wszystko potoczyło się inaczej a tak trzeba poczekać jeszcze troszkę ..nie spać działać już jak śpiewał wczoraj Kryszak w Sopocie nie wiem kto oglądał ... wyśpiewał prawdę oraz wskazał co robić by nie przespać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
na rudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Zulka na rudo i co dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ja też nie lepsza ;) Tylko Ty blondi, a ja faktycznie wczoraj zrobiona na rudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już normalnie;) Teklo byłam dziś u neurolożki i... trafiłam na taką, na jakich dok trafia Daisy:o mówię jej o zawrotach głowy, o szumach usznych, o tym, że mi ręce drętwieją, że przewracam się na prostej drodze, że na rtg kręgosłupa szyjnego wyszła dyskopatia i zwężenie szpary międzytrzonowej C5/C6.... kazała rozebrać się do rosołu, wodzić oczami za młotkiem, dotykać czubka nosa, stawać na palcach i pietach, postukała w kolana i stwierdziła, że neurologicznie jest ok, a zawroty głowy ma każdy, każdemu drętwieją ręce, z racji wieku taki kręgosłup to norma:P jednym słowem nie wymagam leczenia, no i fajnie, ale mogła mi chociaż dać skierowanie na przepływy czy jak to tam zwał, a ona nic, wyszłam z kwitkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo mam - jeep compass:):):) spoko nie zgadłam, musiałam sprawdzić;) super bryczka:) a powiedz jeszcze, czy miałaś coś do piwiedzenia w kwestii koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca miałam przerwę na powieszenie prania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko u mnie też patelnia:o uruchamiasz w tym sezonie basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Dzien doberek A ja korzystam z ladnej pogody i robie pranie. Jeszcze tylko 4 dni i wyjezdzam.Daisy ja jade do Kroacji na mala wysepke:) Tak sie ciesze na ten wyjazd! I do tego nie chce sie chwalic (ale musze:))schudlam. I wygladam o niebo lepiej. Nie jak wczesniej, patrzylam w lusterko i widzialam mala rubaszna, starzejaca sie i tyjaca kobietke. A wszystko przeliczam na kostki masla. W supermarkecie widze 16 kostek masla! To tyle schudlam:) I w nagrode kupilam dwie pary spodni! Ale jakich! Jedne jeansy za stowke a drugie w kwiatki:PSuper waskie i obcisle, jak na 60-tke przystalo:PAle duzo spodni zwezylam. Nie moge kupic wszystkich nowych ubran( nie wiadomo jak dlugo efekt sie utrzyma:P) Zulka ja bylam u podobnego neurologa. Moj byl jeszcze bogobojny i podnosil palec do gory ze niby wszystko w reku Boga. Lepij by sie stuknal w czolo tym palcem.... Ja przyszlam do niego po diagnoze i sie leczyc, modle sie w kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka a moze sprobuj takiego gelu. To niemiecki ale ja kupilam go w Polsce w aptece, kiedy skrecilam sobie noge w listopadzie jak bylam na chrzcinach w Polsce. Stalo sie to dwa dni przed odlotem i nie chcialam chodzic po lekarzach. Smarowalam jeszcze troche po powrocie do siebie i musze powiedzec ze bardzo mi to pomoglo. A noga byla spuchnieta jak bania.... Ja normalnie nie wierze w mascidelka i do tego jeszcze ziolowe ale to pomaga naprawde. Czytalam potem o tym leku w necie, mial dobre oceny i extra zachowalam ulotke. Nazywa sie REPARIL GEL. Smaruj i bandazuj pomoze na pewno lepiej jak lekarz. Skrecenia goja sie dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak se mysle co wy dziewczynyy narzekacie? U Daisy mieso sie samo pcha do ogrodka. Mloda sarnecina ze az palce lizac:P U Fruwajacej futra podchodza pod sama furtke! Nic tylko zapolowac i uszyc kurteczke:P Tylko u mnie nic...slimaki. Ehhh.... ide prac. Ja bardzo lubie prac, naturalnie razem z pralka:) A wysepka nazywa sie Dugi Otok i jest tam piuasek, nie tylko plaze kamieniste. http://www.cro.pl/dugi-otok-garsc-informacji-dla-wyjezdzajacych-t50761.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teekla! Jak to nie da się nic zrobić z zaćmą? Operacja jest prosta, a w Czechach można ją nawet zrobić za darmo! :) Polecam placówkę One Day Clinic w Ostrawie, oni wykonują zabiegi z refundacją NFZ. Polecam zainteresować się tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Bastylko to zabiłaś mi ćwieka z tym ile schudłaś, bo nie wiem jakie kostki mam przemnożyć;);) ale jakie by nie były, gratuluję sukcesu (w nowych spodniach na pewno wyglądasz obłędnie) i silnej woli:);):) mnie jej brak przez co jest mnie coraz więcej dzięki za nazwę żelu, dziś już w aptece byłam, więc drugi raz nie pójdę, jutro to załatwię. poczytałam o wyspie, na którą się wybierasz i atrakcjach, z których będziesz mogła skorzystać. nudzić na pewno się nie będziesz. a planujesz wejście do jaskini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×