Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Dzisiaj ja pierwsza, na osłodę stawiam truskawki :D U mnie po 5-6 zeta ;) Pogoda też dopisuje, więc dzień mam nadzieję będzie spoko, oprócz tego, że muszę siedzieć w pracy :P Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloł 🖐️ pachnż i czerwienią się truskaweczki :) dzięki Fruwająca - pyszne rozpoczęcie dnia ❤️ Zaparzam kawusie i herbatke (__)? (__)? (__)? Mam jeszcze jeden dyżur z wnusią bo Mama jedzie na rozmowe o pracę. U mnie pada więc spacer nie jest pewny. Na śniadanko mamy szyneczke i jajeczko ;) https://goo.gl/images/4NwtY3 🌻 https://goo.gl/images/xkckM8 A! co tam! niech będą i truskawki na szynce - Fruwająca zadbała :D https://goo.gl/images/2KVgyV Dzielnie bierzemy sie za robote miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię czytać, bo mogę się "bezpłatnie" przenieść do zupełnie innej rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
Dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się udało po długich próbach...ale na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D jest już ok! Miałam "chorego" laptopa, wszystko na nowo instalowane i wciąż jakieś niespodzianki mnie zaskakują :-p m.in. kłopoty z drukarką niezbędną do pracy. Powoli się to normuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
:-D jest już ok! Miałam "chorego" laptopa, wszystko na nowo instalowane i wciąż jakieś niespodzianki mnie zaskakują :-p m.in. kłopoty z drukarką niezbędną do pracy. Powoli się to normuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
Wcale się nie normuje (zły)...nic nie mogłam napisać bo pokazywała mi się wersja zapisu w jakieś JAVIE albo tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Daisy! Sto lat! Ciepełka na co dzień, słoneczka i zdróweczka! 🌻🌻🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz do pracy rodacy :-p. Proszę wypić po kieliszeczku naleweczki z kumkwatów za zdrowie Daisy :-) Y Y Y Y Y W tym tygodniu będę nastawiała naleweczkę z kwiatów czarnego bzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
Jej! Nareszcie mam kafe w moim telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
🖐️dziewczyny Daysi wszystkiego najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Plotka wita i przychodzi na truskaweczki.Daisy 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nowa stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Daisy wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witam i pozdrawiam Czytelnię. Daisy - zdrówka, spełnienia wymarzonych życzeń 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
🖐️Mam nadzieje ze udaze jeszcze przed polnoca. 🌼❤️KOchana Daisy🌼❤️ Sciskam mocno i zycze wszystkiego najlepszego. Zdrowka, pieniazkow, spelnienia marzen i jeszcze raz zdrowka. Malowanie dalo mi w kosc. To nie jest zajecie dla kobitki w moim wieku. Jutro dalej maluje. Teklo napisze jak przestana rece bolec po malowaniu. Dobranoc czytelnio. Daisy jeszcze raz buziam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pogodnie, wiosennie ❤️ Zapowiadali w mojej wsi gradobicie ale obeszło nas bokiem. Zaparzam kawusie i herbatke (__)? (__)? (__)? Daisy ściskam Cię urodzinowo, mocno i dubeltowo buziaki posyłam 👄🌻👄 🌻👄 Za chwile ide do okulisty więc śniadanko - dzisiaj omlety :P https://goo.gl/images/TmDhC5 :D https://goo.gl/images/bXKLbb :D https://goo.gl/images/hKNUYL :D Wczoraj na obiad zrobiłam makaron z truskawkami -mojej wnusi tak smakowało, że miseczke wylizywała. Sezon truskawkowy w pełni. Czas leci jak oszalały Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Tekla piękne dzięki za omlecika, zajrzałam i zjadłam rano, ale nie miałam czasu pisać. Zaliczyłam już diadetolożkę i rtg stawów. Oczywiście nie obyło się bez zakupów. Kupiłam truskawki(ostatnio codziennie), sezon tak krótko trwa że trzeba jak najwięcej skorzystać. Moje będę może za tydzień(przy słonecznej pogodzie) Musiałam dokupić astry bo nie wzeszły, spróbuję jeszcze raz. Betulka miło cię widzieć:) Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam wieczorkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo,bardzo,bardzo dziękuję za pamięć. Jesteście Kochane👄👄👄 Betulka Nawet nie wiesz jak się cieszę że jesteś:D. Tak długo Cię nie było bałam się że przepadłaś nam z kretesem;) Bastylka Ja Cię podziwiam za to samodzielne malowanko. Tak sobie myślę że ja raczej nigdy nie zdecydowałabym się na taki krok. Raz kiedyś zaczęliśmy malowanie z mężem, w sumie on malował ja asystowałam:p. No i przyszli po niego z pracy ze pilna delegacja i musi jechać. Zostawił mnie z tym wszystkim i samodzielnie kończyłam. Łoj ależ mieliśmy wtedy ściany:p. Takich esów floresów nikt nigdy by nie odtworzył,normalnie nie dałoby się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie postawiłam winka pozwólcie że zrobię to dzisiaj. Córka z Litwy przywiozła pyszne wino truskawkowe. Ma mało procentów bo tylko 10% ,smak boski można pić bez strachu że nam jeszcze bardziej rozszumi szumy w naszych głowach;). zapraszam serdecznie👄 A teraz życzę dobrej,spokojnej i pogodnej nocy. Zmykam bom umęczona strasznie. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×