Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Dziewczynki - u pani metabolik okazało się że cholesterol mam wg badań tej poradni 250. Na lekarce nie zrobiło to żadnego wrażenia. Potwierdziła zasadność odstawienia Rosvery i zaakceptowała propozycję ginekologa : przejście na 3 miesiące na LipiForme plus Pocieszyła mnie też że moja niedomykająca się zastawka jest niewielka, typowa, wiele ludzi ją ma. To dobrze, bo czuje że serce z upływem lat słabnie a mimo to nie chciałabym stać się pacjentem Kardiologii w O ;) Mam skierowanie na USG kontrolne całej jamy brzusznej po tych wielu latach po operacji. Była to inicjatywa lekarki. Jednym słowem ZDROWAM JEST! :D:D:D i tak niech zostanie :D O jejusicku! nie moge sie doczekać kiedy wsiąde na rower u szurne w las.... Jestem w stanie zaplanować podróż dookoła Polski z postojami w miastach: Lu....ce Olsz...n Fa...w Ż..y Mi...c Go...w Lu...n i w okolicy Są..a :P:P:P :D:D:D Zapraszam na wieczorną kawusie inusie z mleczkiem spienionym U? U? U? U? U? I pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
będę ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już pofarbowana;) Teklo cieszę się, że zdrowaś:) nie ma nic cenniejszego naprawdę i doskonale rozumiem Twoją euforię:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne te wskaźniki, wg których różnie można odczytywać wyniki, ale fajnie, że jest niższy i od razu lepiej na duszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, że nie wszystkie nazwy rozkminiłam:o kumam tylko O, M, drugie L, okolice S, no i G;) reszty ni huhu:P i wydaje mi się, że brakuje N drugiej litery nie piszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie jeszcze o śniegu, i mnie tylko mignął przez chwilkę (ugorowałam w garze), a ostatnio tylko mokro, wczoraj wieczorem lało, dziś rano padało, słowem buro i ponuro i przez tę berbeluchę moją załogę rozkłada grypa - pięć osób już na L4, dwie się kwalifikują:o strach się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia kciukady non stop, Dorix jak zweryfikują podejrzenie wrzodów? Fruwająca jeździsz już sama do pracorki? Orsejko jeszcze tylko 2 dni i uwolnisz się od żelastwa, uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłe chłe - ja też ruda wyszłam chociaż wiem jak to obejść to zgapiłam sie . Dzień Dobry 🖐️ Plotko za kawusie dziękuje 👄 Wylegiwałam sie dzisiaj do 8.00 ale budzik nastawiony miałam na 6.00 :P żeby nie było Zulko u mnie taka doopiata pogoda od pół roku, szarość, berbelucha, i piź..i na zmiane. Mam prawie klaustrofobie - wydaje mi sie że jesteśmy zamknięci w szaroburym kloszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️- no wstąpiła we mnie odrobina otuchy i przestaje sie przejmować. Byle tych zawrotów głowy nie było to moge żyć. No i dalej konsekwentnie przyglądam sie temu co jem i ile jem bo nie chce żeby uspokojone jelita zwariowały. Zulko :D nie dochodź to tego jakie miejscowości :D wierz mi na słowo ;) nie przegapiłam żadnej. Głupio mi bo nie znam nazwy miejscowości Fruwającej więc użyłam nazwy dużej wsi w regionie, podobnie z Daisy i Plotką: są w jednej nazwie obie bo też nie znam nazw ich wsi. Nazwe wsi od Dorix z fejsbuka a Orsejki mam w starych notatkach. Twoją wieś zrobiłam jednowyrazową :P Ależ mi sie podoba pomysł z taką podróżą na rowerze dookoła Polski! :D niestety marzeniem może być - Małża mnie nie puści :P:D Jedna z moich emerytek na 60-tke zrobiła podróż pieszo wzdłuż wybrzeża Bałtyku. Udało się. Mała cosik do zszamania: https://www.ahstatic.com/photos/1367_br_00_p_1024x768.jpg 🌻 https://exp.cdn-hotels.com/hotels/1000000/70000/68900/68868/57c5e122_z.jpg i zmykam do swoich zajęć - pozdrawiam Wszystkie Syrenki ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
witam wszystkie :) u mnie rano pięknie lampiło ale teraz to już feee zaczyna kropić deszczysko ... Teklo ..Zulka dobrze podpowiada brakuje ci mojej wsi :) wszystkim miłego dnia idę do pracochy :) a Plotko napisz gdzie pracujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix.. najlepiej na gastro i będzie wiadomo co i jak ..teraz robią bardzo fajnie jak chcesz to i w znieczuleniu moje dziecko tez miało ostatnio robione podczas pobytu w szpitalu :) narkoza minutowa jak to ja mówię i wszystko tam mam ok. no uciekam już sobie .....🖐️ miodziki kupiłam są w garnku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witam dziewczątka i uśmiecham się do Was całą gębą. Macie racje Zulko, Orsejko....muszę zrobic gastroskopię. Tyle, ze jak mnie boli to sobie obiecuje, że polecę po skierowanie. Jak już mi przejdzie to odpuszczam zadowolona, że już jestem zdrowa. I tak w koło :D Teklo, w Twojej trasie jestem na III miejscu :D. Od Terix do mnie jest trochę kilometrów. Ale w dzisiejszych warunach, pełno po drodze miejsc do spania i jedzenia, można przeżyć. Nieżle by było jakbysmy stworzyły jakąś drużynę i HEJA! naookolo Polski :D:D:D. Za chwilę lończę pracorkę i do domu. Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ❤️ - nie wiem skąd mam adres i wieś Ż..y jeśli to pomyłka to zmieniam na N...S.. :D U mnie też świeciło dzisiaj słońce ale dopiero od południa. Na razie jest szansa że obejrze tę cudną pełnię księżyca ale kto wie czy nie zasłonią go chmurzyska :O Kawunia popołudniowa (_)? (_)? (_)? i czekolada gorzka dla zrowotności ;) http://3.bp.blogspot.com/-vqo9XZtWt2Q/VRP58SzH8tI/AAAAAAAABQw/_E7zp-3W848/s1600/male1.jpg Dorixiu :D ❤️byłoby super :D o noclegi teraz łatwo, zywienie też bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Tekla cieszę się że matabolik podeszła do problemu łagodniej. Musisz jednak być czujna bo masz skłonności. Ja dzisiaj dostałam kolejne zastrzyki i leki, a także skierowanie do szpitala. Ale szpital będzie możliwy dopiero w przyszłym tygodniu, bo teraz nie ma miejsc:( Tekla wspaniała wycieczka, tylko czy dałybyśmy radę:) Niestety nie będę mogła oglądać księżyca, za duże zachmurzenie:( Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu masz racje :O mus uważać. Dla mnie było to kolejne ostrzeżenie. Terix - dostałam skierowanie do poradni rehabilitacji w Och…, zapisałam sie wczoraj… wiesz jakie termin pierwszej konsultacji???? :D:D:D na 12 czerwca! :D a zabiegi pewnie za rok. Czas szybko leci - pewnie zdąże jeszcze za życia skorzystać :D Terix ❤️- czy to skierowanie na dokładne badania w szpitalu? czy jakieś zabiegi też? Zawiadamiają jak zwalnia sie miejsce? czy trzeba dzwonić? 🌻 Terixiu - to piękna i kusząca przygoda ale trudna do realizacji. My już ciągle na jakich badaniach, wizytach, konsultacjach :P Trzeba by zostawić marudzących chłopów i zgromadzić troche kasy na noclegi i jedzonko. Bo sama logistyka spoko - dałoby sie zrobić. W każdym razie potrafiłabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj troche słońca było i czuje sie euforycznie - jakby jutro wiosna miała być ;) Słucham swojej ulubionej muzyki: najlepszy zespół australijski "Muse"- rok symfoniczny, muzyka przepiękna, egzaltowana. Słucham jej od 12 lat i nie potrafi mi sie znudzić "Muse" grali na otwarciu olimpiady w Londynie Dobrej nocy życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - u mnie księżyc pełną gębą :D W całej okazałości. Teraz rozumiem mój euforyczny nastrój chłe chłe - toż to pełnia a na dodatek niezwykła :D Dzisiaj ugotuje dżinsowy dywanik. właściwie po ociepleniu może mieć pare zastosowań: dywanik na podłoge, narzuta na łóżko , pled nawet koldra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważylyście, że stronki prędzej sie kończą? ruch większy w Czytelni czy cuś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Nie mogr zasnac,ale to mpja wina,jak wrocilam do domu,zrobolam pozny obiad i zasnelsm a teraz nic z tego,wiec wzielam uparty tel w ktorym kage dziala powoli i jestem.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ja Twoj dywanik zobacze za miesiac,w tel nie mam garnuszka.oj ciezko bez neta. Mysle ze Z...y kojarza Ci sie z nasza Majeczka. Teklo ten lek na cholesterol polecal lekarz mojemu M ,ale bezskutecznie.Moj M nawet nie kazal kupowac bo i tak nie wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix co sie znowu dzieje z Toba?zycze bys szybko nabrala sil i nie chorowala .Orsejko wiecej napisze jsk juz bede miala laptopa,juz pisalam nawet nie mam adresow w tel.Ale w pracy jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko od kiedy macie ferie?szykujecie cos dla dzieciakow?Dorix bierz na oslone zoladka jakis controloc.pomoze troszeczke na pewno. A badanie przydaloby sie na pewno,tylko tak ciezko na nie pojsc. Daisy juz czekam fo lata by zaprosic Cie na prawfziwa kawe,tak blisko jestesmy ,ze jakos musimy te kawe razem wypic..A podroz po wszystkich miastach to juz chyba tylko marzenie. Tak jak piszesz Teklo jak zostawic nasze marudy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Daisy tydzie temu bylam kolo Ciebie w Kauflandzie,robisztam czasem zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Też jeszcze nie śpię. Pomyślałam o Was. Ajloviu❤ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×