Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Dzień dobry 🖐️ nie wiem czy zmiana stronki czy już ktoś podał kawe więc zapraszam (__)? (__)? (__))? (__)? U mnie w nocy lekko dosypało śniegu, jest biało. W moim województwie trwają ferie Na śniadanko pasztet i bułeczki https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/70/fd/59c1144ec760b_o.jpg?1505825945 i troche papryki do tego nie zaszkodzi :P http://www.mojegotowanie.pl/media/cache/default_view/uploads/media/default/0001/62/8091d22dc1c009e49c3008218ffa434a716b2511.jpeg a i ogórek pasztet nam ożywi ;) http://2.bp.blogspot.com/-peBm_2yUSbk/Uel9ZEYlg5I/AAAAAAAABO0/rOWj620fvpc/s1600/2.jpg Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo.... ależ kawuni od koloru do wyboru :D dziekuję i coś że sniadanka skubnę :) U mnie nie ma sniegu i bardzo się z tego cieszę :) Dzisiaj słonecznie choć zawiewa zimny wiatr :O Milego dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po pysznym i sytym śniadanku od Tekli ❤️ zapraszam do głosowania 4 tydzień foto pt. Moc Odwagi z panną F, której łapki niucha mały rudzielec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednego meila na konkretne foto można zagłosować tylko raz. jedno ułatwienie - po kliknięciu w serduszko, wpisaniu meila i wysłaniu, nie trzeba go już weryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko a u mnie resztki śniegu nawet spore, a na aucie były zamarznięte, musiałam namachać się żeby to zedrzeć:o i tak machając utrąciłam znaczek, tzw. celownik m mnie udusi, zresztą sama powinnam się udusić, wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, chodźcie, poczytajcie i głosujcie, plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko oddałam głos na "Moc odwagi" Jak będe miała kontakt z ludźmi (niebawem) poprosze żeby zagłosowali ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Zulko ❤️ zrozumiałam po komunikacie www.wszechkoty.pl że za tydzień będzie można ponownie z tego samego adresu zagłosować ale nie wiem czy dobrze zrozumiałam;) Mam 2 adresy mejlowe z jednego poszło na "bliźniaki" a z drugiego na "odwage" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witajcie. Jestem morderczo zmęczona. praca, szkolenie, przygotowywanie się do świętowania. Więc tylko łapką pomacham i po buziaku wyślę. Zulko, zagłosowałam. Tradycyjnie 3x. Dobranoc wszystkim 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą sobie dorobić przy komputerze 1400zł. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo 🖐️ Herbatka kawusia gotowe! (__)? (__)? (__)? (__)? u mnie minus 10 i troche śniegu. Najfajniej jest w górach ;) Zapraszam na jajeczniczke ;) http://jamiprzepisy.pl/wp-content/uploads/2010/04/jajecznica_z_pomidorami_1_1400.jpg a kto nie lubi z pomidorami to z kurkami: http://www.kuchniatomka.pl/wp-content/uploads/2015/11/jajecznica-z-kurkami_105.jpg albo w ogóle bez dodatków :P http://www.besthealthmag.ca/wp-content/uploads/2015/11/Flu-Fighting-Foods.jpg Nasza kuchnia czytelniana nie ma oraniczen Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam u mnie też mroźnie. Ale słoneczko świeci to człowiekowi na duszy inaczej. Dziękuję za kawę. Doris wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Miłego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana, Vanilko. Dzieki za budyniek i za życzonka. Teklo dzięki za pyszności śniadaniowe. A, ze faktycznie dziś świętuję to zapraszam na ciacho. Do wyboru...sernik "złota rosa", orzechowiec, bananowiec lub piernik przekladany. Wszystko made in Dorix :D Moc buziaków 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dorix.. Wszystkiego Najlepszego Zdrowka !!!!!! oczywiście melduję się na wypiekach made in Dorix.. nie ma lepszego ciasta jak upieczone wlasymi łapkami 👄 miłego dnia kochane ... Beatulko... choć do nas czekamy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Dorix wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻 Katar prawie mi przeszedł, doopę mam skłutą niemiłosiernie :( Wyszło nowe zarządzenie że do każdego zastrzyku oddzielnie kłucie. Do tej pory można było podać i dwa, trzy zastrzyki na jednej igle,. ale przyszła dobra zmiana:( W mojej przychodni robiły mi po staremu, ale sobota i niedziela musiałam korzystać z pogotowia, i tam nowe przepisy:P Jutro będę dzwoniła do szpitala, w poniedziałek nie było miejsc:( Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu 10000 całusków imieninowych z najlepszymi życzeniami posyłam Ci 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ Z przyjemnością częstjue sie serniczkiem, bananowcem i orzechowcem - potrafie duzo zjeść :P:D A! jeszcze kawałek pierniczka :classic_cool: mniam Terixiu - ciesze sie że katar odchodzi ❤️ Ja też przerobiłam "dobrą zmianę" w laboratorium. Po nowemu jest do każdego badania oddzielna fiolka z krwią: jak miałam morfologie, próby wątrobowe, lipidogram i witD3 to musiały brać 4 fiolki. Ale na szczęście za jedną igłą :D Narzekały piguły że fiolek im nie starczy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troche mniej mrozu bo minus 3, mniej śniegu, za to smogu więcej bo jak wracałam z gimnastyki to czułam zapach czadu :O:O:O Dobrej nocy życzę Wam Dziewczynki ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na sekundę z życzenismi dla Dorix, kochana duuuużo zdrowia, miłości, uśmiechu i siły do pokonywania codziennych trudów 👄 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo to są głosowania tygodniowe i na bliźniaków już nie można głosować, tylko na fotki umieszczone w tym, czyli 4 tygodniu. i co ważne - na konkretne foto z jednego meila zagłosować można tylko raz ale zauważyłam dziwną rzecz, mam wrażenie, że znów na prowadzenie wysunął się ten sam kotek co z ub tygodnia, a aurtor fotki musi mieć jakieś chody, wczoraj jak go nie było pierwsze fotki miały po kilkanaście głosów, a dziś na prowadzenie wysunęła się właśnie ta z tym srebrnym kocurem i od razu z liczbą ponad 2 tysięcy, te zaraz po nim mają raptem kilkadziesiąt. skąd taka różnica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ma prawie 10 tysięcy głosów, a kolejny raptem 43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nie marudzę, nie przeskoczę srebruszka;) dobranoc dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ kawusia herbatka to jutro mamy tłusty czwartek. Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Oddałam głos👄. Odnośnie Twojego spostrzeżenia na temat zagadkowo wygrywającej fotki z kotkiem to czytałam kiedyś artykuł na temat zawodowych wygrywaczy. Autor artykułu opisał trzy nazwiska z terenu całek Polski które nagminnie wygrywają wszystkie konkursy . Niestety nie można im udowodnić żadnych przekrętów na każdym polu znajdzie się człowiek lub instytucja tak cwana że potrafi wyprowadzić w pole resztę uczciwie próbujących coś wygrać. Smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Spóźnione ale bardzo serdecznie życzenia,zdrówka,szczęścia,pomyślności i kasy. Powodzenia na każdym polu 👄 Wanilko Twoja pomysłowość powala:p. Kilka takich kursów po schodkach w dół.potem do góry i schody wyglancowane jak ta lala:D A u mnie dzisiaj spory mróz -13. Zatem nie polecam w moim rejonie podobnych eksperymentów bo może zadek do schodka przymarznąć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dziękuje za kawusie Vanilko ❤️ Mam 5 stopni mrozu ale słońca malućko ;) Zulko ❤️ - no faktycznie są duże różnice w punktacji. Gdyby to nie był konkurs na rzecz kociaków to można by sie burzyć. Daisy ❤️- ale chociaż pooglądać można super kocięta i co ważne wszystkie są z tych domowych zadbanych - tym bardziej miło. Ilość kotów w domach niesamowita - wtedy wiara w ludzi troche rośnie. Śniadanko przed tłustym czwartkiem z chudą szynką :P:D http://takpomojemu.blog.pl/files/2015/01/152.jpg i puszystymi placuszkami z mąki jaglanej i pomarańczy https://1.bp.blogspot.com/-o1AjhFk0c8o/Vt5X0whM_8I/AAAAAAAAOB0/EN27g7b4phI/s640/pom_______DSC01043.JPG Miłego spokojnego i ciepłego dnia 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×