Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żałuję że poszedłem na medycynę

Polecane posty

Gość gość
U was wszedzie w pozie placa po 1000 zl dla rezydenta, rezydent zarabia po 20 tys miesiecznie a za dyzur ma 5 tys netto tylko ciekawe na jakiej planecie i dlaczego ja mam taka biede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolskie miasto
Autorze wiesz ze od 1 października 2017 roku w Opolu na uniwersytecie otworzą kierunek lekarski i wydział medyczny i po raz pierwszy w Opolu będzie można studiować medycynę a studenci będą mieli praktyki w uniwersyteckim szpitalu klinicznym na ulicy witosa w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie placz lekarzyku, skonczysz te swoje specjalizacje i potem bedziesz zarabial wiecej,masz szanse otworzyc prywatny gabinet.Wiec nie placz a jak ci malo to zmien k***a zawod na kierowce tira np.Jeszcze nie widzialam biednego lekarza .Chalupy odstawione,samochody eleganckie,dzialki na sprzedaz.Wiem bo pracowalam w przychodni i właściciel przychodni chwalil sie co on to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w małych szpitalach jest kompletnie inaczej, zarabiasz na dodatkowych dyżurach naprawdę fajną kaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty od razu chcialbys 20000 tys .zarabiac ? Toz ty jeszcze sie uczysz zdobywasz doswiadczenie .Co skonczyles medycyne ijuz taki madry wielce.A ja potem ide dotakiego konowala ktory nie wie nawet co mi jest bo nie mieszcze sie w jego ksiazkowych rubrykach.Powidz mi dlaczego nie badacie grzybic i ich konkretnie nie leczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Toz ty jeszcze sie uczysz zdobywasz doswiadczenie"przez 3 lata zajęć klinicznych i rok stazu zdobywam to twoje doświadczenie siedząc w gabinecie z lekarzem po 6h dziennie więc o co tobie chodzi niedokształcony kmiocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewnie z dużego miasta, ja mam w pozie 70 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa który szpital podaj taki chetny do płacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrezygnuj, na siłe to sie gwoździe wbija nie znam lekarza po 40 który zarabiałby mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do teraz mnie telepie ze złości na wspomnienie 10 minutowego pobytu u dermatologa (samo 'badanie' trwało może 3 min . reszta to wypisywanie) po skasowaniu STÓWY ta KURWA wypisała mi leki za kolejną stówę - które nic nie dały. nie wierzę w płacze lekarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leciał serial dokumentalny w jedynce "Młodzi lekarze". Wszyscy byli zadowoleni ze swojego życia i pracy. Twoje wyznania mają się nijak do tego, co mówili. Zarobki by mogły być lepsze w państwowej służbie zdrowia, ale jest jeszcze prywatna branża medyczna, tylko tam sieroty bez specjalizacji nikt nie zatrudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekser kto z was frajerzy chciałby zarabić w wieku 35 lat 2500 netto miesziecznie i ryzykowac codziennnie zarazenie jakims paskudztwem xddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO PROWO PROWO nie łykajcie tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że sporo w tym prawdy. Pracuje z dentystami i oni mówili mi kiedyś że ci z medycyny mają przegwizdane. Żeby zostać lekarzem trzeba się bardzo długo kształcić prawie do 40. Studia staż specjalizacja. Nauka trwa latami a w szpitalach rzeczywiście kicha z zarobkami. Trzeba by otworzyć gabinet ale na to trzeba mieć hajs no i ile można tych gabinetów otworzyć. Żeby zostać lekarzem ktory będzie przyjmował prywatnie to trzeba przejść biede do 40. A inny gość bez wykształcenia otworzy byle boznes i trzepie kase. Żeby być lekarzem to trzeba mieć naprawde wielkie powołanie i wytrwałość w sobie. Powodzenia autorze jak już zacząłeś to skończ tylko zostań jak już to porzadnym lekarzem a nie jakimś konowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak haha dentyści to przy dobrych specjalistach zebracy. Prowo i tyle. W wielu miejscach płacą 70 /godz, więc nie karmić trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo, żaden lekarz nie siedzi dni i noce na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tylko jeden sposob na raka , ale wtedy wykonczy tez czlowieka , bo rak zyje dopoki czlowiek zyje, silna trucizna i zgon wtedy raka na pewniaka ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kogos kto nie wzial chemii i ma sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien zawód !,to gdzie ty byles jak szles na medycyne?nie wiedziales jak to bedzie? Teraz wiem dlaczego jak ide do lekarza to ten siedzi z gębą nabarmuszona i jak sie odezwalam by cos zasegurowac to on z taka wyższością ze wie lepiej.Jak tak chujowo to mowilam juz bylo nie isc na medycynę tylko np.zalozyc swoj biznes i trzepac kase .Jak ja jestem z zawodu plg.i mi nie pasuje napieprzac po 12godz.to nie pracuje w tym zawodzie .I bardzo dobrze ze nie ma plg.,autor tematu niech napieprza za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy chociaż jedna osoba, która zareagowała na temat ma coś wspólnego z branżą medyczną? Nie sądzę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor postu też nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy chociaż jedna osoba, która zareagowała na temat ma coś wspólnego z branżą medyczną? Nie sądzę ☺ " Ja mam bo jestem lepszy od niejednego onkologa:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na pewno jesteś lepszy od onkologa. Polacy to jednak mają nasrane we łbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku jest cięzko, ale pozniej odcina się kupony od ciezkiej pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ciekawe, czy chociaż jedna osoba, która zareagowała na temat ma coś wspólnego z branżą medyczną? Nie sądzę ☺ x Ja się wypowiadałam na początku tematu, od października idę na staż i z tą kasą rzeczywiście jest tak kiepsko jak pisał autor. A na specjalizacji człowiek się jeszcze musi uczyć i wydawać kasę na książki i kursy, które do najtańszych nie należą. Tak naprawdę to jak rodzice nie są w stanie komuś pomagać finansowo po studiach to kiepska sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby coś mieć trzeba się napracować, za darmo nie ma nic. Staż jest gwarantowany więc macie co miesiąc te 2 tysiące, wiesz ile osób od razu po studiach nie znajduje pracy? Dalej rezydentura którą też macie gwarantowaną, z dużo lepsza kasa, wszystko podane na tacy macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Staż jest gwarantowany więc macie co miesiąc te 2 tysiące" gwarantowane 1300zł no k***a ekstra, tyle siana za robienie lewatyw, zakładanie sond, wkłuć. "Dalej rezydentura którą też macie gwarantowaną" Kto tobie powiedział takie głupoty? Pod warunkiem że ktoś się dostanie na rezydenturę a czesto jest ta że jest jedno miejsce na województwo a 10 chętnych, potem reszta albo robi wolontariat przez 6 lat albo rezygnuje z zawodu. "z dużo lepsza kasa" 2200netto. Ile można powtarzać? "wszystko podane na tacy macie. " jesteś trolem albo ingnorantem Moja siostra pracowała w wakacje na magazynie przy składaniu paczek i zarabiała 17brutto za godzinę, a jest w drugiej liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×