Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żałuję że poszedłem na medycynę

Polecane posty

Gość gośćvhhtf
Przekichane. Ja siw zgodze z autorem. Moj ginekolog ok 50l jezdzi fiatem punto... Tym starym punto. A w szpitalu lecza takie obdartusy, ze az strach do nich isc. Nie pietrolcie ze maja kokosy, bo iwszem sporo z nich zarabia sporo a sa tez tacy ktorzy maja gowno w worku. Swojej winy tez maja bo jakby sie starali to mieli by stalych pacjentow ktorzy prywatnie by za nimi poszli... Nwm nic o rezydenturze ale gdy lezalam w szpitalu to rezydent (gin) chodzil w zdezelowanych butach, po ptacy wiec chyba jednak nie ma takiego eldorado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrezygnuj. Jeszcze masz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Skoro nie wiesz ile zarabiasz na stażu to nic dziwnego ze tak Ci źle :D Masz 2 tysiące z dyżurami a dyżury obowiązkowe więc...jesteś po prostu kłamcą. Rezydentura też gwarantowana, co sesję zostaje masa wolnych miejsc ale co? Nie chce się robić rodzinnego? :D To trzeba było się uczyć i zdać dobrze LEK a nie jeczec na forum jak ostatnia c/i/p/a :D Podstawa plus dyżury, dla młodego człowieka który ma wszystko podane na tacy to i tak za duża stawka, przypominam że już po 2 roku rezydentury można już przyjmować w poradniach i prywatnie też. Nie słuchajcie tych frustratów, lekarze, nawet ci młodzi nie mają źle i strasznie wkurzaja mnie takie pipy w moim środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stażu? Na stażu nikt nie pozwala robić dyzurów kretynie i stawka wynosi 2tys brutto xd jeśli dla ciebie 2tys to dużo... a nie czekaj. Przecież ty mieszkasz z rodzicami. To faktycznie dużo no 2k na alko i dzięki wydać to w sam raz na miesiąc. Trzeba być ostatnim idiotów żeby wierzyć w takie historie o 100 zł za godzinę na dyżurze. Jest strona. Pokaż lekarzu zwój kwit i tam są pensje rezydentów 3.5tys za 320h w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś , jaki frustrat z Ciebie KRETYNIE, kultury trochę i bez wycieczek personalnych co? Alkoholu nie piję, mieszkam sama bo rodzice kupili mi mieszkanie, proszę czytaj jeśli tak bardzo interesuje Cię moje życie prywatne. Dobrze by było żeby wielki doktór wiedział co to są dyżury obowiązkowe. 2 tys. za nic nie robienie na stażu i zmywanie się po 2 godzinach to jest dobra kaska. I nie moja wina, że jesteś taką pierdołą która nie umie sobie dorobic i się zakręcić więc lepiej weź się do roboty a nie dajesz tu przykład takich samych nierobów jak Ty. Ale lepiej wylewać żale na kafe jak ostatnia c/i/p/a niż wziąć się do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy do tego ze nie umiesz czytać..nie pracuje jako lekarz bo jestem studentem. To raz. Dwa sam przyznałes ze rodzice kupili tobie mieszkanie. Nie musisz wydawać tych 1400zl na mieszkanie bo ktoś zrobił to za ciebie. Ogólnie po tonie wypowiedzi można wywnioskować ze jesteś ciemnym kretynem, typowym debilem sebixem cwaniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×