Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

macie prawo jazdy?

Polecane posty

Gość gość

Nie mam prawka, mam 24 lata. Nie wyobrażam sobie siebie za kólkiem... boję się instruktora i egzaminatora, nienawidzę jak ktoś mi patrzy na ręce, nie lubię towarzystwa obcych ludzi: / Poza tym jestem roztrzepana i nie mam ani odrobiny orientacji w terenie, więc samodzielne prowadzenie i tak odpada w przyszłosci. Ale każdy mówi "jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz". I co mam wywalić w błoto tyle pieniedzy? Boję się że się zapisze i będę musiała męczyć albo nie zdam (bo wątpię że znajdę w sobie tyle motywacji, żeby podchodzić parę razy) i forsa przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobilam bo rodzice chcieli. Wczesniej duzo jeździłam z tatą jako pasazer i mimo to nic nie ogarniałam... zdałam za 3 razem (wiecej obiecałam sobie ze nie podejdę jak nie zdam). Nie jeżdzę, bo sprawia mi to za duzo trudosci, poza tym źle prowadzę i nikt ze mna nie wsiądzie (nie chciałabym brac tez za kogos odpowiedzialnosci). A moglam te pieniadze wydac na co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i nie wyobrażam sobie życia bez auta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 26 lat i Lubie jeździć i kierować. Mam od 18 roku życia ( miałem już na rok zabrane), kategorie c+e i do tego adr.... kieruje zestawem wazącym 40t wioząc 20t gazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widziałem kobietę za kierownicą tira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od 18 roku życia zdane za pierwszym razem , teraz je szanuje bo wiem jak się na nie musiałem na pracować żeby je zdobyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam, prawko robiłam 2 lata :-/ Zapisałam się i miałam ogromny zapał ale chyba trafiłam na kiepska szkołę jazdy. 30godz wyjeżdżać 2 lata, to szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam, ale mam na to odłozoną kasę i chce zrobic. ale tylko dlatego, że przyda mi sie w pracy. Lepiej zrobic jak sie jest młodym i ma sie wiecej czasu, ja zaluje, że teraz muszę po łebkach... Nawet jak sie nie bedzie jezdzic, to dokument jest,potem mozna tylko dokupic lekcje. A jak kazdego zycie przymusi to i siądzie za kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj juz teraz p[o kiolka latach przerwy maz zaczal prawko robic w wieku jakos 23-24 lata.od prawie 9 lat nie moze zrobic. a to zamiana miejsca zamieszkania - do mnie sie wproadzil a to zmiana pracy a to brak kasy. ale teraz na powaznie sie wzial za prawko. zaliczyl juz testy, wyjezdza h i ma za tydzien egzamin praktyczny. kilka dni temu mial jazde ale oblal. mam nadzieje ze maks do 3 razy zda.kasa leci jak woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że mam. Zdałam za 1 podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czego się bać. :) ja na początku też się trochę obawiałam ale na szczęście trafiłam na dobrą szkołę - http://www.koszela.com.pl/ - na szczęście udało mi się zdać bezproblemowo. Jak trafisz na dobrego instruktora to wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BANANNN
Narazie tylko prawko kolekcjonerskie z dokumencik com pl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdawałam trzy razy i nie udało się więc w końcu zamówilam sobie kolekcjonerskie z offshoreidcardscom,przysłali mi próbnik i jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam prawko z offshoreidcardscom od kilku miesięcy i do dnia dzisiejszego znajomi nie zorientowali się, że to wersja kolekcjonerska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Prawko z deluxe dokumenty kolekcjonerskie  robi robotę xD Moja familia też jeszcze nie zorientowała się co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nolka

Oczywiście 🙂 Warto mieć, bo jednak przydaje się w najmniej oczekiwanym momencie. Ja prawko robiłam w Poznaniu i szkole jazdy osk pegaz którą też polecam osobom, które dopiero się za to zabierają. Mają dobrych instruktorów, dbają o profesjonalne zajęcia z teorii i też nie trzeba czekać tygodniami na kolejną lekcję jazdy. Dzięki temu gdzieś po ok. 3 miesiącach mogłam już podejść do egzaminów i zdałam oba za pierwszym podejściem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz

Chodzę z buta albo rowerem nie.  chcę wybuchnąć albo spłonąć w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×